Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19216
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Mišulko.Manželovi ted´pomůžeš tím,že omezíš své hovory myslím telefonní kontakt na minimum.Aby se mohl někam pohnout směrem k sobě je důležité omezit kontakt s vnějším prostředím.Vím,3měsíce se zdá dlouhá doba.On musí především najít dostatek síly,aby nastartoval a absinoval co nejdéle.Nejlépe po celý zbytek života.Měl by se také naučit zmapovat co nejvíce vlastních spouštěčů svého pití.Na to všechno jsou 3měsíce směšně krátká doba.Na dovolenku domů se pouští převážně v polovině léčby.K tomu musí splnit předepsané podmínky,které se odvozují od jeho kázně,upřímnosti a spolupráci s léčebnými postupy.Nic ti nebrání ho v neděli navštívit sama přímo tam.Ovšem počítej s tím nejdříve po 3 týdnech-to už neměl být na detoxu.I detox je individuální.Každá léčebna to má nastavené jinak.Volej mu do léčebny až po 20té hod.Kdyby mu mobil zazvonil v průběhu jakékoliv terapie dostane za to minusové body.Mohly by ho z léčby předčastně vyloučit pro jejich počet.Opravdu všichni jsme své mobily zapínali až v době,kdy nám postih nehrozil.To znamená až večer.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19220
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
On musí vše vědět, včas ti napíše, nebo zavolá, co a jak.Hodně pomáhají dopisy, piš mu, podporuj ho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19275
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
já mu můžu psát dopisy ? Ale on mě ne že ? A prosím jak je to s penězi na telefoní automat ? kolik by měl tak mít na prvním 14 dní ? a po jakých částkách ? děkuji
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19276
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Jinak zítra nastupuje....
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19277
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
A prosím jak je to s tím řidičákem ? někdo mi říká to někdo ono... řidičák by mu byl vzatý jen kdyby léčbu nedokončil ? děkuji za odpovědi, vím samý otázky, ale já mám ráda když vše vím děkuji
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19278
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Nechci tě strašit, ale s řidičákem je to průser..Bohužel, ale jsme v ČR..Dále to nebudu komentovat, mám své zkušenosti
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19280
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
jak průser jako že mu ho vezmou tak i tak ? to nechápu :/ hlavně já řidičák nemám, máme malé dítě a jezdíme dost často každý víkend na chalupu a ták.. :/ nikdy neřídil opilý či ták..
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19281
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
je jedno jestli řídil opilý, ale pokud mu stanověj diagnozu F10x, což jsou poruchy duševní způsobené podáváním alkoholu, musejí to ze zákona hlásit na dopravní inspektorát..Mě se to stalo..po dvou letech dokázané abstinence ho vracej.Je to svinstvo,co...nechci odrazovat od léčby, to vůbec , pouze odpovídám co se stalo mne, jinak to neber.Každopádně doporučuji si zavolat na tel číslo. 284 016 144 můžeš hned, jsou tam nonstop a chytře opakuji chytře se na to zeptat,mohli to změnit, už jsou to dva roky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19283
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
První věc.Do léčebny je nejlepší vůbec nejezdit autem.Všechny léčebny nejsou tak direktivní,že by skutečnost o řidičském oprávnění hlásily.Opravdu záleží,jestli neřídil někdy pod vlivem a nemá to v záznamech.Také on sám,může toto skutečnost,že má ŘP zamlčet.Nikdo to dále nezjiš´tuje.Zcela jistě si do léčebny volal aby věděl co všechno bude potřebovat,co může mít s sebou.Pokud ne-at´tam hned zavolá.Sestřičky z oddělení tam jsou non stop,tel.přijímají a rády zodpoví.Nějaké peníze bude potřebovat.Tel.automaty v mnohých léčebnách nejsou.Obálky a známky mu raději kupte předem.Do města se dostane minimálně po třech týdnech.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19284
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Ne neridil a v zaznamech to nema. Jezdime s malym a je zodpovedny ridic. Opravdu staci rict zeridicak mema a ono to nezjistuji ? Bala bych se toho ze. To zjisti a pak ho tuplem vezmou no.. Dekuji za radu nakoupit mu znamky a tak. To jeste zitra koupime ... Dekuji. Tel automaty. Tam jsou a myslite ze staci drobne za 200 ? Nemam prave vubec predstavu tak se tak blbe ptam
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter