Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: Prestal som piť.
#10453
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Paní Jano,
nerada bych,aby můj příspěvek vyzněl špatně-napsala jste to přesně.Víte,já už jsem ve věku,kdy si vážím každého dne.Bohužel za chvíli jdeme na pohřeb a v pátek na druhý-abych byla "vtipná"-už se kácí v našem lese.
Děkuji za Váš názor-máte pravdu,chce to mít někoho,komu tu pravdu můžete říct,ale i tak na tom nevidím nic špatného.
Třeba můžu někoho nasměrovat
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10455
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Je to přesně to,že využijete toho a svůj problém někomu zdělíte.Tím si vlastně přiznáte,že jste alkoholička,tím už na svůj problém nejste sama.Tím jste nahlas celý svůj problém s pitím odkryla.Chtělo to odvahu-vaši odvahu jít s kůží na trh.Tím se dá zastavit celý proces pití.Tímto přiznáním si dostanete teprve sílu začít něco dělat.Bez toho to opravdu nejde.Ovšem tady přes internet to moc nepomáhá.Chce to využít momentu a přiznat to z očí do očí-to jen tak na okraj.Je mi líto,že vás stihla lavina úmrtí.Nikdo z nás nemládne.Já podobnou situaci zažívala předloni.Smrt také patří k našemu životu.Je jeho součástí.Bolestivou ale též poučnou-aspon´pro mne.Všechno je v životě pomíjivé,ale vzpomínky a krásné chvíle zůstávají.A ty bych chtěla zachovat pro ty,které miluju.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10456
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Tak ať Ti to vydrží.Chce to maximální kontrolu,možná to nejhorší Tě ještě čeká.
Já říkám,že u každého člověka je to jinak.Zvládnul jsem to taky sám,nejhorší byly asi dva měsíce,trpěl jsem náladovostí,neklidem,nervozitou a pak už jen jasno.Bez psychofarmak a je to už rok co nepiju.Chlast je všude a musíš se naučit vedle něho žít.Zatím u Tebe je to moc krátká doba.
Pokud selžeš,radši tu pomoc vyhledej.Psychiatr nebo dobrý psycholog může pomoct.
Dej vědět jak se držíš.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10457
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
8. deň a ide to celkom v pohode - ani nemám nejakú chuť na pitie, ani na sladké, len trpím trochu nespavosťou,ale tým trpím odmala.Možno to bude aj tým, že som si zvykol cez týždeň vypiť večer pár pív alebo fľašu vína.
Je o dosť jednoduchšie pre mňa z hľadiska prepitých víkendov nepiť vôbec ako piť "s mierou" cez týždeň.
Martin
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10458
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Ano,i smrt patří k životu.Vždycky někdo udělá někomu jinému místo-teď mi volala kamarádka,že se jí narodil další vnouček.V zajímavém datu-21.srpna
Ale toto datum těm mladým už nic neříká-mě ano.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10459
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Martine můžeš zkusit na spaní Meduňkový čaj,teplé mléko nebo večerní procházku.Já to řeším knížkou,nebo klidnou hudbou.Ale tyto recepty mám taky osvědčené.Z počátku mi to hodně pomáhalo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10460
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Plánoval som ísť teraz večer do banky,ale zaspal som a teraz som sa zobudil Tak skúsim tak o hodinku ten medovkový čaj,zhodou okolností mám doma.
Martin
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10462
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
tak na klidný spánek At´chutná!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10494
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Dnes je to 10. deň, ide to dobre Už sa aj spánok upravil. Po večeroch som trochu nervózny,bude to zrejme kombináciou tepla a toho,že som bol zvyknutý každý večer vypiť pár pív alebo fľašku-dve vína.Ale riešim to tak, že sa idem prejsť alebo idem s kamošmi do krčmy na kofolu.

Momentálne je pre mňa prioritou usporiadať si osobný život.

Tak zatím.
Martin
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10498
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 9 měsíce  
Jde to.Věř,že bude líp,pokud si ochráníš své rozhodnutí nepít.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter