Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Neúspěšný pokus o kontrolované pití
*
#18471
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Dnes v noci se mi zdál sen, že jsem si omylem loknul vodky, v domění, že ve sklenici je obyčejná voda. Ihned jsem tom snu začal prskat a cítil se špatně, že jsem porušil abstinenci. A když jsem se probudil tak jsem byl rád, že to byl jen sen To je dobré znamení ten sen ne? P.S: vodku jsem nikdy nepil
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18472
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Ano, samozřejmě, sobě jsem ubližoval taky...
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18473
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
V podvědomí si utváříš k alkoholu odstup.To je dobře.No a co můžeš?Začít pracovat na tom,jak sisi ublížil svým pitím v jeho průběhu.Co to s tebou udělalo?Jestli sis něco sám na sobě pokřivil,jestli u tebe došlo k zvráceným chybám,nebo vedlo k extrémnímu jednání a pod.Je to cesta k sobě samému.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18475
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
ALkohol mi změnil osobnost. I když jsem se už několik let neopíjel "až do dna" - měl jsem svoji každodenní hladinku kterou jsem nikdy nepřekračoval - tak hlavní problém v mém pití spočívá v tom, že už po dvou, třech pivech se mi mění osobnost, začnu být zlý, útočný, s postupující "hladinkou" agresivní. A stačilo mi čím dál méně alkoholu na nastartování"pana Hyde"...
Ale tím, že jsem si dokázal říct každý večer dost a nikdy nevypil více než dvě piva a lahev vína tak jsem to sám pro sebe bral jako důkaz, že mám alkohol pod kotrolou. Tohle jsem si namlouval několik let.
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18478
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Alkoholické sny, jasný alkoholik.Tak se drž, nebo bude moc zle.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18479
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Nestraš, já myslel že alkoholik ještě nejsem, jen pijan! Ale je fakt, že se mi občas při abstinenci zdají sny jak třeba čepuju pivo
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18480
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Proč strašit, to jsou fakta, nemá cenu si lhát, hrát na něco lepšího, prostě nemocný mozek reaguje.A tělo varuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18481
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
No, asi jo...každé odpoledne tak kolem druhé hodiny mi začne hučet a zvonit v uších, někdy mi i začnou hořet tváře... to asi také bude projev absťáku, co?
Ale zatím necítím žádné silné nutkání se napít, naopak se každý den těším na to, jak se večer vyspím a ráno se probudím svěží
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/04/2014 14:48 Provedl: Pavel DD.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18484
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
Mám podobné stavy.Pomáhá mi na to kousek něčeho sladkého čokolády nebo oplatek.Nikdy jsem na sladké nebyla.Nicméně v dobách,kdy jsem nepila jsem na sladké přešla.Myslím,že tělo si zvyklo na vyšší dávky cukrů,které alkohol obsahuje.Tím si to vysvětluju a jednoduše v takových chvílích něco zobnu.A osvědčilo se mi to.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18487
Re: Neúspěšný pokus o kontrolované pití Před 10 rok  
A víš že máš asi pravdu?! Já sladké nejedl snad 20 let, a čokoládu jsem neměl rád vůbec, ale co abstinuju tak na to každý den odpoledne dostávám chuť Včera jsem si třeba dal Disco sušenky- ty jsem měl maposled někdy na střední
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter