Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...51525354555657...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#41710
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Rozhodla jsem se, že od Nového roku s pitím skončím. Ráda bych, kdyby přítel přestal taky, ale pokud nebude chtít, skončím s tím aspoň já sama.
Dita Smrková
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41711
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Rozhodla jsem se, že od Nového roku s pitím skončím. Ráda bych, kdyby přítel přestal taky, ale pokud nebude chtít, skončím s tím aspoň já sama.
Dita, otázka na premýšľanie:
"Čím a kedy si chceš naposledy pripiť?"

"Je 1.1. ten správny/pravý dátum?"

"Čím sa líši od ostatných dní v roku?"

Veď, každý deň roka je jedinečný a neopakovateľný, je iba jedenkrát za rok a trvá celých 24-hodín. Výnimočnosť mu prisudzuje každý podľa vlastného nastavenia v mysli.

"Pripiť si môžeš pokojne aj 30.12. čírou minerálkou!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41712
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Dita, a proc az po Novem roce?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41722
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Dito,já bych skončila hned teď,není nad to,se na Nový rok vzbudit s čistou hlavou a dobrým žaludkem,Silvestr není přece povinné opíjení.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41724
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Spíš se špuntama v uších...
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41851
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Dobré ráno všem. Tak já mám dneska třicátý den bez chlastu. Zdá se mi to neuvěřitelné, tak dlouho střízlivá jsem nebyla ani nepamatuju... Deset let? Asi. Je to ale dobrý, v práci výkon dvakrát lepší, doma uklizeno, peněz na dárečky je najednou taky jaksi víc. Nebudím se každý den oteklá, nějaké ty 3-4kilča zmizly i na váze... Jen poslední týden jsem měla sny o tom jak se ožírám, vzbudila jsem se a nevěděla jsem, jestli je to jen sen nebo jestli jsem to po.rala..
Doufám, že to zvládnu i dál, myšlenky na chlast nějak zaháním, zatím s úspěchem. Přeji vám všem i sobě pevnou vůli do dalších dnů...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41852
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Tak tyhle sny jsem míval taky. Hlavnš tak v prvních asi třech měsících střízlivosti. Byly to hotový velkofilmy občas, jak se blížím ulicema, krajinou, někudy prostě-k tomu výčepu a bojím se, že si dám a bojím se, že si nedám a pak si dám.
A pak v tom snu už anebo ráno po probuzení obrovský pocit katastrofy, selhání, ale pak hned úlevný uvědomění, že to byl sen. Jen.
No a bylo až komický, že často mi pití nabízeli všelijaký svůdně se usmívající ženy. Anebo jsem s údivem zjistil někde na výletě v exotické zemi úplně osamělý, že mám-náhodou!-sebou láhev. A tak a podobně, ty finty závislosti byly až neuvěřitelný. A sotva mě to začalo i trochu bavit, tak to zmizelo.
Myslím teď, že tyhle sny jsou vlastně zdravý. Důkaz snad, že se to z Tebe vyplavuje.
30 dní to je pěkný. Na tom už se dá stavět. Pokud to člověk nebere jako důvod zas jednou se pořádně namazat. Pak to jde do srabu okamžitě.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41853
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Allie, jak pises ty a Sochar, mel/mivam sny na stejne tema. Suche abstaky. Se stejnym prubehem - rano zmatek, zklamani, ze jsem se opil a pak uleva, ze slo jen o neprijemny sen. Je to 4 mesice a neco, co jsem se nenapil alkoholu. Kdyz ty sny prijdou, uz me nestresuji, reknu si: "Hm, uz zas. Neotravujte me porad s tim pivem."
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41854
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Já se po takovém snu ráno cítím unavená, jak po chlastu... Chvilku, pak to přejde. Snad to bude dobrý, jsem z toho nesvá...
Měsíc bez chlastu neberu jako důvod se ožrat, bojím se dát si i přípitek zítra. Vynechám ho, protožejsem si jistá, že bych sice pod stromečkem neměla problém vydržet s jednou sklenkou, ale určitě bych se ožrala pak v noci a kdybych byla hodně dobrá a vydržela to a neožrala se, tak bych se zlila hned 25tého ráno, prochlastala bych celý den a pak týden atd... Takže jsem rozhodnutá si s rodinou připít nealkem, aspoň v tom dcerka nebude sama.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41855
Re: Končím s alkoholem Před 7 rok, 4 měsíce  
Allie, z vlastní zkušenosti vím, že jak prorveš tu psychologickou bariéru a dáš si jen to jedno, tak je to v konci a dřív, nebo později přijde druhý a za chvíli to do sebe liješ po kýblech a jsi na tom hůř, než jsi na tom byla před tím. Připij si čistou vodou a když někdo bude mít poznámky, tak se na něj usměj a řekni. Vždyť vi víte... a piš si, že oni ví a budou rádi. Měsíc už je pěkný základ. Nekaž si to.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...51525354555657...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter