Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6869707172737475
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#49283
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Takze vcera som zlihala, vecer 8 piv a teraz mi je na nic aj fizicky aj na duši, moj boj zacina odznova. Tentoraz to uz dufam dam. Som zo seba sklamana, bolo to silnejsie nez ja...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49285
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Cibuľka, čo sa ti minulo nealko pivo? Ale fajn, že to nevzdávaš. Nedáš si poradiť a nezrušíš radšej to nealkopivo?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49286
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Čo bolo silnejšie? Niekto ťa zbil a nútil na silu vypiť pivo?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49287
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
je fakt, že i ten můj občasný nealko-ovocný birel může být spouštěč, ale když má někdo jasno v hlavě jako já , tak to nutně cesta do pekla být nemusí..Nechtěla bych zažívat věčný pocit selhávání a začínání od začátku..musí to být vyčerpávající a hlavně bych si připadala před okolím jako debil, protože já to rozhlásila hrdě, na všech akcích piju čaj, kafe, minerálky, včera teda vyjímečně kofolu, sama před sebou bych se styděla se tam s ostatníma ožrat a na další akci být zas za "abstinenta".. včera mne třeba potěšilo, že tam bylo pár řidiček, takže jsem vůbec nebyla za exota, a další kolegyně od února nepije kvůli váze (má dole 19kg, já zatím jen 4kg a dost mne to štve.. ale ona vysadila i pečivo a vypadá Skvěle..) takže bylo super se pobavit i se střízlivým okolím, přestože pár kolegů hustě odpadlo :-DD Je to jen o naší Hlavě a Vůli.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49288
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Krtek, asi si dam poradit, nebudem pit uz ani nealko pivo, nikdo ma nenutil, ja viem to ja sama. Mam zas strasnu depku...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49289
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
V pohode, však ja viem, že sama. Ja som to vážne myslel, že čo sa stalo, že to bolo silnejšie? Bola si na akcii alebo si mala doma kúpené doma pivo a z nudy? Ide o to, vedieť čo sa stalo a prečo sa to stalo. Aby si nabudúce nezlyhala. Musíš vedieť, čo ti robí "zle" a vedieť, ako na to zareagovať. U nás doma napríklad nenájdeš alkohol. Poznám sa. Stresová situácia a bohvie ako by to dopadlo. Pred poslednou recidívou som 2 roky nepil. Ale mal som doma víno, čo sme dostali z firmy na vianoce. 4 mesiace som sa ho nedotkol, až jedného dňa som vypil fľašu. A už sa to so mnou viezlo. Pol roka trvalo to peklo. Zastavil som sa až v nemocnici.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49290
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Nemala som doma, isla som si kupit. Mala som tasky den, mala som vela roboty, jak som uz spominala robim doma, kedze som na materskej tak sa mi da len takto privyrabat si a zastavila som sa az vecer o siestej. Viem ze to neni ospravedlnenie, len hovorim okolnosti. Vedela som ze robim zle ale nejak som v tom momente vypla. Na akcii by som sa asi viac bala pit, ze sa zase znemoznim.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 01/07/2018 12:02 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49291
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Čiže taký relax po ťažkom dni? Chápem, že si tak bola zvyknutá. Ale takých ťažkých dní bude ešte v živote veeeeľa. Takže máš na výber. Buď budeš relaxovať po ťažkom dni ako doteraz, teda pivom alebo si nájdeš niečo iné. Vyber si.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49292
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
To si musíš veľa na tej materskej privyrobiť, keď si to potom ochotná vyhodiť za pivo. Nie je ti to potom ľúto?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49293
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ja viem, mas pravdu. Bolo to naposledy, ten mesiac bez alkoholu bol super, vela som rozmyslala o zivote. Takto uz nechcem pokracovat
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6869707172737475
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter