Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42219
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Mišo,mne jen léčila na mé depky a fobii z úzkých prostoru...Mé střídaní nálad. ještě před tím rozchodem a taky věděla,že jsem měla v minulosti problémy s pitím a po rozchodu, i když jsem ji řekla,že mám zas chutě pít.Tak jen řekla nepijte. Za deset minut jsem byla venku s receptem,jak prášky na spaní tak atidepresíva a s lexaurinem.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42220
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Ráda čtu vaše příběhy a to jak to prožíváte a jak se držíte moc mi to tady pomáhá, hodně jsem se změnila samozřejmě k lepšímu sice jsem teprve v začátcích ale zatím se držím i když mám někdy strach
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42221
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Ahoj pratele, dnes je můj 4. den. A byl nejhorší - chytla me depka s plactivosti a s tim hned myšlenky ze bych si sehnal alespoň to konopi (užíval jsem ho s alkoholem) jenže vim jak by to dopadlo :-/ nakonec jsem to přežil za střízliva a i tak je mi zase fain. Jsem moc rad ze jsem to neudělal. Jste sice cizí lide ale vase texty s pribehy jsou mi oporou. Díky ze tu jste. Jste moje hvězdy!
Myšák
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42223
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Myšáku,je fajn,že si to ustál.To že Ti je do breku a deprese zkus prodýchávat a mám i vyzkoušený do papírového pytlíku nádechy i výdechy a účinkuje to velice dobře.Sednout si a nohy přes sebe,jako u meditace a uklidníš se a to,že Ti je do breku se poznáváš s vlastním nitrem...nebo duší se tomu říká. Neboj se poznat vlastní city,když nejsi pod těma jedy. Drž se a vše bude dobrý.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42243
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Den 7.

Přeji krásný sobotní večer!
Myšáku, tvůj vzkaz mě upřímně dojal a moc si vážím těch slov, jsem rád, že jsi s námi a my tě budeme podporovat. Uvidíš, že vše se obrátí a ukáže se, že to má smysl, že se to vyplatí!

Mono, určitě lepší pozdě než nikdy, jsi silná a zvládneš to. Jsem zvědavý, co si tady všichni budeme psát na konci roku

Já za sebe k dnešnímu dni. Ráno jsem se probudil a přestože jsem krásně spal, vypadal jsem po ránu, jak kdybych prochlastal celou noc Asi ty pátky jsou mi daný nebo nevím. Každopádně, můj krevní tlak se vrátil do normálu a mám z toho radost. Četl jsem, že nejhorších je prvních 72 hodin a pak abystinenční příznaky, že trvají 5 dní.

Těším se na vaše vzkazy.
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42256
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Drobecek, ja nemel obavu z plesu kvuli alkoholu, ale spis proto, ze me plese nebavi. Ale slibil jsem nove pritelkyni, ze tam pujdu. Nakonec to bylo fajn. Co se tyce alkoholu, nenapada me se napit. Ani na plese, ani v hospode ani jinde. Proste se to preplo a prijde mi divne, ze bych se napil.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42307
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Ahoj, jak už tady někdo psal, od 1.1. apod nefunguje..Já přestala pít prostě ze dne na den, ani nevím jaké bylo datum )a ani kapku už tři roky, a to jsem na tom byla hodně špatně..). nebylo to lehké, ale zvládla jsem to a ted už mi alkhohol nic neříká, i když rodina má pár flašek přímo doma. Prostě přestan hned ted, pokud to abstinování myslíš vážně a bude to..a ještě jedna věc, diskuzní fora jsou fajn věc, ale stejně to budeš muset zvládnout svojí vůlí..přeju hodně štěstí
Olga
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42355
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Den 9.

Krásný večer všem, včera jsem se se sem nedostal, tak píšu až dnes.
Poprvé za devět dní dnes přišla deprese, ale ustál jsem víkend bez alkoholu. Nálada je dneska mizerná, málo jsem i spal, ale věřím, že zítra bude líp

Michale, tak to je ta lepší zpráva, když to máš takhle.
Já teda musím říct, že zatím jsem nedostal chuť ani jednou za těch devět dní, tak uvidíme, kdy to bažení přijde Tenhle rok je přede mnou spousty oslav, to bude asi největší masakr!
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42381
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Dnes 8 den.

chutě nemám,ale spánek mizérie,a snad to bude dobrý. taky už to znám a vím,že ty začátky takové jsou. Proto myslím na hezký chvíle a vybíráme si už dovolenou. Snažím se nemyslet co bylo,ale co bude.

taj Vám všem přeji abyste pořád o sobě nesmýšleli,jen jako o alkoholikovi,ale především o člověku,kterýsi vytvoří život a prožije si ho spokojeně. Coš také v tom životě o to jde a ne umělá spokojenost s .....Naučit se spokojenosti a radosti.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42423
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Tak co kolegové jak válčíte s chlastem?Já jsem pořád od novýho roku čístej a maximálně si to užívám.Věnuji se koníčkům apod.
Karlos
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter