Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42621
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
tesim sa na to jedlo
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42622
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Tak dobrú chuť, kovbojka
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42623
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Krásný večer všem!

Opět spousty inspirujících příspěvků a rad. Kataríně gratuluji k povýšení a Šantalce odpovídám, že jsem si dal tři deci v neděli, ale budu pokračovat dál, nevzdám to. Měl jsem krizi v úterý. Chtěl jsem si dát jen dvojku červenýho, protože na mě můj černý drak mrkal. Ale vím, že on chtěl, abych pak tu flašku vyklopil do sebe celou, to už znám Nenechám se na ty jeho levný triky už zbalit.

Tenhle rok mě čeká několik velkých akcí s alkoholem a ta první mě čeká za dva týdny, tak jsme taky zvědavej, ale myslím si, že to dám. Já vím jedno, nemůžu pít kontrolovaně, to úterý byl jasnej signál, že by se ty kola roztočily znova.

Holky, jsem zvědavý na vaše příspěvky o víkendu a po víkendu po těch akcích, o kterých tu píšete. My kluci ve vás věříme, však to čtete, takže to dáte a zvládnete! Ten pocit až se ráno vzbudíte s čistou hlavou a hlavně ten pocit v srdci, že jste to zvládli, bude k nezaplacení a posune vás mnohem dál!
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42624
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Káťo, já se taky přidávám ke gratulaci. Užij si akci a místo drinku si dej dvojnásob dobrůtek
Drobečku, ty jsi taky statečnej, žes ustál úterní krizi. S tím já se musím ještě naučit pracovat. Normálně nemám problém nepít, ani mi nevadí chodit na akce, odmítat alkohol, ale jak na mě začne mrkat drak, je to problém. A taky stresy mi dávaj zabrat.
Tak jsem na vás všechny zvědavá, jak se budete držet
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42625
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Díky Karolíno, hledal jsem vlastně různé rozptylovače, které by mi odvedly pozornost (čtení, cvičení, internet, atd.), ale pak jsem si uvědomil, že když bude fakt krize, tak napíšu vám a to mi hrozně pomáhá...tyhle příběhy, podpora a slova, která mně vždy ujistí, že je to v pořádku, že to není jen v mý hlavě, ale každý to zažívá
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42626
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
A jinak Kájo, mám taky hodně stresy, takže úplně ti rozumím, to je to, proč jsem se taky dostal tam kam jsem se dostal, že jsem stresy zapíjel v součtu 14 let. Ale lepší pozdě než nikdy
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42627
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdravím vás tak tu oslavu mám vyřešenou,kámoška nemůžu tak já nejdu taky asi vypadnu za mamkou aby mě to nelákalo tam jít
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42631
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Chci se vám pochlubit se svou návštěvou psychiatra. Dostala jsem několik dotazníků, z nichž jeden se týkal právě alkoholu. Vztahovalo se to ke konzumaci za poslední rok. Jenže já se poslední dobou hodně hlídám, tak z toho vyplynulo, že asi nejsem takovej alkoholik, jakej jsem. Z dalších dotazníků zřejmě vyplynulo, že mám úzkosti, což pravda zřejmě bude, ale nemám je zas tak často, spíš se jich bojím jako spouštěče k pití. Na to mi pan doktor chtěl dát antidepresiva, která jsem odmítla, a tak mi napsal homeopatika se serotoninem. Když jsem si dala první dávku, zjistila jsem, že je to třicetiprocentní roztok alkoholu. Takže můj takovej humornej závěr je, že pokud dodržím dávkování, mám vlastně taky takový alkoholový homeopatika
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42632
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Gratuluji k návštěvě u odborníka, jsem tedy celkem v šoku - vyhánění čerta ďáblem ? Drsný...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42634
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Dobře děláš.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter