Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42204
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Právě,že mi to nenavrhla a mne samotnou to ani nenapadlo.Myslela jsem si,že ty prášky mi pomohou,ale bohužel.Tak jsem si našla jiného psychiatra a odborníka na závislosti.Jdu tam,příští pátek.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42205
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Treba je neposkytuje a resila to jen ze sveho pohledu psychiatricky. To je vlastne jedno. Prasky ti mohou pomoct snizit chut na alkohol (nemas chut se napit a kdyz se napijes, nevypijes toho tolik), potlacit deprese, poruchy spanku aj. Tedy ani psychiatr na zavislosti bez psychoterapii nebude moc platny. To bych si dopredu overil. Na ony terapie je vetsinou potreba zee zacatku dochazet 1x tydne. Alespon takto to bylo u me.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42206
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Ja vravím, že psychiater lieči choroby a psycholog dušu. Ak má psychiater plnú čakareň pacientov, tak sa nie vždy hodinu bude vykecávať o tvojich problémoch. U psychologa sa práve kvôli tomu objednáva, aby tam ten čas bol.
Ale na tvojom mieste skúsil by som zajsť aj na nejaký klub abstinentov. Nemáš čo stratiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42207
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Každopádne, takéto veci, ako si spomínala, sa v živote stávajú. Neostáva nič iné, len sa to naučiť zvládnuť bez alkoholu. V podstate je to učenie na celý život. Pretože život nie je jednoduchý. Bez ohľadu na to, či niekto pije alebo nie. Život niekedy nie je fér.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42208
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Renáta napsal:
Právě,že mi to nenavrhla a mne samotnou to ani nenapadlo.Myslela jsem si,že ty prášky mi pomohou,ale bohužel.Tak [cllor=blue]"jsem si našla jiného psychiatra a odborníka"[/color] na závislosti.Jdu tam,příští pátek.
Renáta,
odporúčam Ti akúkoľvek skupinu AA. Keď sa medzi nimi budeš cítiť prijatá požiadaj o sponzora, ktorý Ťa prevedie krokmi ich programu. Mnohé sa Ti ukáže úplne v inom svetle. Nik Ťa tam nepohryzie!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42209
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Díky,za každou radu.
Ještě bych se ráda zeptala o čem je terapie s zavilými?
co se tam řeší?
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42210
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Obyčajne to prebieha takto:
"Nebuď takový zavilý..."
"Budu!"
"Tak jo."
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42211
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Den 6.

Velký pátek přišel...dnešní večer jsem zaplnil dalším cvičením a meditací. Možná nebudu v noci nejlíp spát, budím se úplně spocený, ale vydržím to. Zatím to není tak zlé. Čtu co tu píše Renata, Zdenek a ostatní a vidím, že u každýho se závislost projevuje jinak. Já nepotřebuji denně pít, ale mám to nárazově, byly to většinou pátky a pak se táhla šňůra několika dnů, kdy jsem pil. Většinou takový doplnění hladiny a některý den opití. Obávám se, že ten hlad po alkoholu teprve přijde s odstupem, ne tento první pátek :-/
Renato, drž se! Já ti moc fandím a děkuji za tvojí otevřenost a sdílení pocitů. Velmi obdivuji tvojí sílu a touhu to změnit a věřím ti, že to dokážeš a ty to víš, že to dokážeš!

Krtku, krásný a pravdivý porovnání mezi psychiatrem a psychologem.

Michale, budu na tebe zítra myslet, v neděli napiš, jak to dopadlo. Zza sebe doporučuju raději z té akce odejít dřív, když půjde do tuhýho než podlehnout momentálnímu návalu nebo si zkus v ten moment představit jak bude vypadat tvoje ráno v neděli pokud si nedáš nebo pokud podlehneš.

Zdenku, navzdory tvým urážlivým a vulgárním vzkazům, co jsi mi tady psal, Ti držím palce s tou ambulantní léčbou a ještě jedna věc - blázince existovaly před sto lety, tak nebuď k sobě tak kritický, dívej se na to tak, jak píše Renata. Má to smysl a zvládneš to!
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42214
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Gratuluji jen tak dále, jsem s Vámi, sice pozadu, ale též abstinuji
Mona
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42218
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Drobečku, děkuji mooc. Potěší podpora a také Ti fandím a věřím že všichni toho démona porazíme.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter