Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád
#49202
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Koľko to trvalo? Veľa rokov.

Najskôr som uznal že som alkoholik a neviem piť, potom som na to zabudol, potom som to pochopil, a nakoniec som sa s tým zmieril. Ale cestou som veľakrát "zabudol" ako to dopadlo keď som sa napil v minulosti, veď tentokrát to predsa bude inak. Nebude.

Už nemá cenu to skúšať, matematicky to nevychádza.

Napadol mi taký fór, nikdy nestavte na slabého koňa len preto, že teraz už ozaj musí vyhrať. Nevyhrá.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49232
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Tak pod to se můžu podepsat.

Zlomí se to konečně, až ti to dojde a přestaneš to furt zkoušet, že tentokrát už to bude jinak a budu to mít pod kontrolou. Cha-chá
pokusů můžeš mít kolik chceš, třeba tolik dokud ti vydrží argumenty že: "ostatní taky chlastají" a " někteří chlastají ještě víc- tzn. nejsem na tom tak blbě" .
Hodně zdaru přeji- nesměju se, vím jak je to těžké.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49250
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Zdravím vás všechny opět po týdnu. Moc děkuji za zajímavé příspěvky. Jak jsem psal posledně, rád bych sem do tohoto tématu každý týden shrnul, jak bojuji s alkoholem a jak pokračuje mé snažení v abstinenci. Hlásím 8. den úplně bez alkoholu a musím říct, že čisté sobotní a dnešní ráno pro mě bylo jedno z nejhezčích za několik posledních týdnů. Užil jsem si krásný víkend s rodinou a i přes účast na oslavě jsem se nedotkl alkoholu. Bohužel vím, že tato krátká doba pro mě ještě nic neznamená, každopádně tyto čisté dny pro mě byly velmi isnpirativní. Musím říct, že se cítím velmi dobře psychicky i fyzicky, tak snad zase nepodlehnu. Mějte krásný nadcházející týden a těším se na vás zase v neděli.
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49251
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Super Michale Ještě vydrž, vydrž co nejdéle, teprve po třech týdnech mi ustoupilo nutkavé myšlení na alkohol a začala jsem objevovat pohodu obyčejného bytí a žití, tu plynulost a klid. Pomalu, postupně. Všude kolem mě proudy chlastu a já se směju. No ale trvalo mi to, je to těžké, protože všude všichni chlastají a moc! Takže dobrou noc, fandím ti a všem tady.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49262
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Michale, koukám se, ze jsme na tom dost podobně. Držim pěsti a přeji do zacatku.. co přát do zacatku, sama vlastne nevim..ať naseptavac spi vo nejdýl? Zitra je pátek a tesim se na nej, jak se nenapiju.
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49264
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Lenka, drzim Ti palce. Ten prvy vikend je zvlastny, clovek ma odrazu hromadu casu, ked nepopija od rana. Moze to byt narocne, ked na Teba v kuse vnutorny hlas krici, ze bez alkoholu je to premarneny vikend, a ziadna ina cinnost nie je dost dobra. Nemozem Ti samozrejme poradit, co mas robit, lebo neviem, co Ta bavi. Ja som svoj prvy cisty vikend prezil striedavo pri knizke alebo pri pocitaci pozeranim filmov a hranim hier. Ten dalsi vikend uz bol lepsi, uz som "to mal vyskusane", ze si viem oddychnut a zabavit sa aj bez vina.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#49269
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Díky moc a noc, já se chystám po obchodech. To me zabavi...
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49295
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Zdravím vás opět po týdnu, tak včera už to vypadalo na přerušení, ale vydržel jsem a opět jsem za to velmi šťastný. O víkendu u nás byl festival a točili tam velmi dobré regionální pivo. Už jsem šel ke stánku, ale zastavil se a řekl si ne..dal jsem si místo piva párek v rohlíku Zvládl jsem to a v klidu doma usnul s čistou hlavou. Držím tedy 15. den. Moc vám děkuji za příspěvky v tomto tématu. Rád je čtu a všem držím palce. V týdnu odjíždíme na prodloužený víkend, tak jsem na sebe zvědavej....

Mějte krásný vstup do nového týdne.
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49299
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 10 měsíce  
Michale jupí! Je fajn, že se držíš. Hlavně to asi fskt nesmí být pod tlakem,ale za odměnu.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49674
Re: Co nejdéle bez alkoholu, možná napořád Před 5 rok, 9 měsíce  
A je to tu zase. Zadní vrátka hned v úvodu
Téma: Co nejdéle bez alkoholu, "možná" napořád !!!
Zakladatel tématu už v názvu tématu alibisticky připouští, že možná s alkoholem přestat nechce.. .To celé je prostě špatně a špatně a ještě jednou špatně !!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter