Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5152535455565758
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#63687
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 2 měsíce  
Karolíno a zkoušela jsi kontaktovat nějaké krizové centrum nebo odborníka? S tou psychikou si fakt není moc dobré zahrávat, sama s tím mám docela velké zkušenosti.
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63688
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj Marie. S alkoholem jsem ještě nikoho nekontaktovala. V minulosti psychiatra. Když jsem svůj chlast sváděla na nějaké moje starosti. Nepomohl mi....nečekaně.
Karolína
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63692
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj, zdravím všechny přítomné.
Jsem alkoholik, je to zhruba rok co jsem byla na léčení. Odjížděla jsem plná elánu, nadšení, spokojenosti a plánů. No život bohužel takový není a tak se stalo že jsem měla recidivu. Takže jedu zase od začátku od nuly. Ráda bych navštívila AA a zkusila docházet tam aspoň občas. Ale nějak nemůžu na poprvé sebrat odvahu. Je tu prosím někdo z AA v HK? Ráda bych nějaké informace a klidně domluvu, prý je to na první sezení i lepší.
Moc děkuji za odpověď i pomoc
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63693
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lado, sice z Hk nejsem, ale kdysi jsem videla cedulku AA u kostela sv. Ambrože.
Ani nevim jestli tam jeste ted je.
Drzim palce
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63694
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lado, AA v Hradci jsou,scházejí se ve středu v 18 h. v budově Církve československé husitské v zasedací místnosti.Ulice Ambrožova 729/1.
Kontaktní telefon je Táňa 737 840 822 nebo Petr 777 299 525 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Neváhej a hned volej, nečekej na středu,konej. Hodně sil a odvahu Ti přeje René AA Krnov
Tonda Pírko
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63695
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Moc děkuji. Kontakty mám. Myslela jsem spíš někoho kdo tam dochází, občas si písnout, povzbudit se a tím mě dokopat tam dojít a ne se otočit na podpatku a odejít Zatím se držím, děkuji, ale aby to vydrželo:-). Moc díky za podporu
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63696
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Milá Lado, zavolej, nebo napiš Táně, je to alkoholička jako Ty či já.Právě ona tam chodí, právě ona Ti "písne", právě ona Tě podpoří a povzbudí.Právě ona šla také jednoho dne na AA poprvé..."Dokopávat" Tě ale opravdu nikdo nikam nebude...a zda-li se otočíš na podpatku či přijdeš znova bude záležet opět jen na Tobě...Dej si šanci a zkus to...Funguje to...
Tonda Pírko
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63697
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Dobré ráno Lado,
...snad ještě...Zkušenosti, sílu a naději, to je to, co teď nejvíce potřebuješ, můžeš získat jen od živých lidí, kteří je mají...Rádi ti TO poskytnou. Dělají to z vděčnosti, s Láskou a nejlépe jak umí, protože TO dříve sami dostali...v AA. Byl jsem v léčebně dvakrát, chodil k psychiatrovi, psychologovi, na skupinové terapie, měl několik recidiv a ztratil chuť žít.. Pomohli mi AA a jejich program uzdravení. Má zkušenost...nejkratší odpověď je ČIN.
Přeju pěkný den, sílu a naději.
Tonda Pírko
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63698
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Lada, to je desny, jak si clovek lze do kapsy a vymysli vymluvy kam nejit a proc, ze? A k tomu obcas strach, obavy. Aby si pak rekl: vzdyt to nic nebylo .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63699
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Moc děkuji za reakce.
Ano,je to pro mě těžké, ale chci začít někam docházet abych to zvládla. Vytáhla jsem si podklady co jsem měla z léčebny, připomenula, a začínám být psychicky na tom lépe, tak snad to zvládnu:-) v úterý mě ještě čeká psychiatr, tak ten mě v tom předpokládám také popostrčí.
A je to tak, člověk, chce, ale vymýšlí výmluvy proč ne, že to psychicky nedám apod. Že mám strach (ale to mám ze všech doktorů a i ze všeho nového). Tak dokud mám chviličku klidu, jdu na to. Díky
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5152535455565758
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter