Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#8907
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Pred týdnem jsme si koupili moc hezkou a hlavne drahou hračku.Stála nás skoro 120000,Kč. Říkáme mu zlaťák.Žena je moc ráda a můj neslyšící klučina ještě víc.Kdyby ta popelnice byla o 100 m dále tak by chtěl jezdit se smetím v tom autě.Jenže já mám asi ten abs´ták nechci jít si koupit ani nealko protože budu venku a tam...? nevím co s tím mám za sebou dva měsíce nechlastání a dal bych si pořádně !!!!! Zatím čekám a potřebuji pomoc!! Ozve se někdo kdo stím má větší skušenosti? Prosím Pomožte Bědnému Puprncovi. Vím že nejsem sám. píšu spisovně pravě proto abych se nazvedl a nešel chlastat. Prosím pomozte. PUPENEC.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8908
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Ode dneška jsem Standa. Ne Pupenec. Všem se omlouvám. díky Všem co to myslí se mnou dobře. Pupenec.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8910
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
jestli mohu k tomuto tématu něco říci,AA-čka nejsou v žádném případě žádná sekta či uskupení lidí kteří jsou uzamknutí vůči okolí. Jsou to lidé kteří mají stejný problém a chtějí ho podle svých možností a svých schopností řešit a vyřešit.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8911
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Tak jsem čekal tak dlouho až jsem si udělal už třetí kafe teď se už budu chystat pro mou druhou a lepší polovičku.Možná si musím jen tak sednout do rohu a počkat jak ta opice až mě to přejde. jsem moc rád že se můžu alespoň vykecat.Moc mi to pomáhá. Nevíte někdo o něčem takovém?Abych neotravoval. Váš Pupík.Standa.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8938
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Stáníku, Tvé stavy patří k naší nemoci, chutě budou, nemocný mozek chce chlast.Mohl si mě klidně zavolat, nebo někomu ze skupiny, do které chodíš, ten živý pokec pomáhá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9825
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobrý den,
moje babička je alkoholik. Už je na tom hodně špatně, samozřejmě se nechce léčit a když o tom začneme mluvit, vysmívá se nám. Napadli mě AA, mohla bych jít na první sezení s ní? Už opravdu nevím, co dělat..
Děkuji za odpověď.
S úctou M.
Markét

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9826
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 10 měsíce  
MARKÉT JE TO DOBRÝ NÁPAD!jasně,že můžeš.Hodně manželek tam své muže doslova přivlečou.Kolikrát se stane,že ten jejich se nechytí ale ony chodí dál samy,že jim je tam fajn a konečně se doví něco jinýho,o čem neměly tušení.Jen co na to Tvoje babi?Mluvila jsi s ní o tom?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9852
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 10 měsíce  
Žije to sice ano, ale pomlouvá a škodí kudy chodí,a říká tomu upřímnost. To je její druhá závislost
Adélka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9853
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 10 měsíce  
Adélka napsal:
Žije to sice ano, ale pomlouvá a škodí kudy chodí,a říká tomu upřímnost. To je její druhá závislost

To patřilo Líbě
Adélka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9857
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 10 měsíce  
Přestaň už s tím pitím, najdeš klid, nebudeš muset závidět, nebudeš plivat, kopat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter