Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...20212223242526...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#17100
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Petro, na ty AA jdi!Je to šance, jak ti pomoct.Nepochopíš, když nezkusíš...
a nechápu tvé dilema, bojíš se na AA, ale chlastat se nebojíš, to mi hlava nebere
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17105
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Možná by jsi se divila, kolik lidí v tvém okolí tuší, ví, že piješ.Neřeš je, ale sebe, jinak máš možnost přijít o všechny děti, když budeš v pití pokračovat.Liberec chystá na léto republikové setkání áčkařů, bude to síla, těš se.Dám ti kontakt na dobrou ženu, bydlí blízko tebe, napiš mně na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17108
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Petro,rozumím ti,byla jsem na tom podobně.Uvidíš,jak tě to osvobodí.Jsou tam lidi,kteří jsou na stejné lodi,jako ty.
Uleví se ti,zjistíš,že alkoholismus není věc,která by se nedala řešit.Vždyť můžeš jen poslouchat,nemusíš o sobě mluvit,pokud nebudeš chtít.Najdeš tam spřízněné duše a sílu,uleví se ti.Tak jsem to měla já.Zkusit bys to mohla,chceš přece změnit svůj život.
ha 13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17118
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
petrch - drsná pravda, díky za ni Na AA jdu s sobotu. Uvědomila jsem si, že jsem za poslední roky nepoznala žádné nové lidi, že se stále motám v kruhu, nekonečné depresivní hovory s kamarádkama, co jdou z nevydařeného vztahu do druhého. brrr. Bože, jsem za vás tak vděčná, lidi, děkuji!!
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17141
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Za dvě hodiny mám být v AA a nějak mě opouští odvaha. Mám pocit, že mi praskne mozek, ráno jsem byla plná odhodlání a odvahy a teď bych nejraději zalezla do postele a schovala se před celým světem
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17142
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Nevdávej něco, co jsi ještě nepoznala!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17143
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Hm, škoda, přijde mi to trochu srabácký
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17145
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Je to normální.Také jsem měla z počátku strach.Je to strach z nových lidí(tak se projevuje sociální fobie),strach z něčeho nového neznámého,strach z odsouzení druhými,strach že tam bude někdo známý,že se na mne budou ostatní dívat,že se mne budou vyptávat a já budu muset odpovídat.Nic z toho není skutečnost!Je to JEN FIKCE V NAŠICH HLAVÁCH.JE TŘEBA NA TOM ZAČÍT PRACOVAT A NEVZDÁVAT NIC Z TOHO.Pokud to vzdám dopředu?Přijdou pocity výčitek a ty mne donutí začít pít opět!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17147
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahojky, tak jsem tady. Klepu se, mám zimnici a cpu se salátem a rohlíkem, protože jsem nervozitou celý den nejedla Je to tak, jak píše Jana, přesně takové pocity jsem měla . . . Přijela jsem asi o 15 min dřív, seděla v autě a koukala na lidi, kteří se začali srocovat u vchodu AA. Těmto lidem za chvíli podám ruku a svěřím se jim, že piju a že nevím, co s tím . . . Uf, bylo to fajn. Všichni byli fajn a takový normální ) Určitě půjdu ve středu znovu, ale teď se musím jít projít, uklidnit. Pohodový večer všem.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17148
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
ahoj, jsem rád, že si nakonec zašla "mezi nás"
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...20212223242526...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter