Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...21222324252627...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#17251
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj, vsechny zdravim a rada bych se zeptala, jestli je tu nekdo z Prahy, kdo chce zkusit AA a nema odvahu sám, stejne jako ja. Kvuli piti jsem ztratila praci, piju delsi dobu a az ted mi doslo, co jsem Alkoholicka. Mozek funguje po napiti se (vino), jinak nemam na nic chut, jen lezim a veskerej zivot mu probiha v mozku, tot vse. Co slibim nedodrzim, doma curbes. Cim vetsi binec, tim vic se mi nic nechce. Stvu sama sebe, potrebuju sama se sebou zatrast, jen asi potrebuju nekoho, kdo tohle pochopi. S timto se spatne sveruje rodine, kamarady jsem diky piti (nesplneni slibu) ztratila. Nejsem zadna troska, ale nechci se ji stat, smeruju tam rychlosti blesku a vim to. Popis - od 1 - 2l vina denne, vek: přes 30let, ztrata zamestnani:)
Jora

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17252
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Joro, chlastu se nebojíš, můžeš umřít!Je ti 30 let!Vůbec neváhej, vyraž na AA sama, udělej něco pro sebe, pro svůj život.Jdi tam dnes.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17260
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jaro.Chodím v Praze každý týden na AA.Většinou 2x. Jestli chceš,můžeš jít se mnou, mě je taky něco přes 30..dej vědět mohlo by ti to pomoct, není to povinné
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17261
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Jano, omlouvám se za chybu ve jménu, Petře, jsi gentleman, dobrýýýýý.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17272
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj, děkuju za pomocnou ruku, Petře klidně bych souhlasila, je tam podmínka 24hod nepití? Ani se neptám, jestli to pomáhá, protože jinou možnost nemám, musím se zfackovat a nakopat do života, což v léčebně nepůjde. Nejspíš by rodinu (bydlí v jiným městě) kleplo, kdybych se nezovala po delší dobu, nebo nedej Bože zjistili tohle. Stejně tuší.
Děsí mě, že jsem slabá, na domluvený pohovor nepřijdu, protože i když nepiju probíhá detox a mžitky před očima...asi to znáte, zbytečně budu popisovat.
Jak se nejlíp připravit na schůzku AA, nepít to je jasný, to pak zase netuším, jestli mě nezradí tělo. Nejhorší je, že když chci, není na mně nic poznat. Ale dlouho hrát nevydržím. Proto jsem zavítala sem.
Jora

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17276
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Možná, když Vaši ví, by ses divila, jak by Tvé léčení uvítali!Já toto přesně tak prožívala také, bála jsem se dětem udělat ostudu, jak mně říkaly"kamarádky".Jenže dcery naopak s úlevou mé léčení přivítaly, podporovaly, pomohlo to.Už jsi na AA mohla být, pořád to jen oddaluješ, moc se ti tam nechce, vymlouváš se, tak přestaneš pít?Nebo se radši loučíš s chlastem, říkáš si, že ještě jednou, pak už půjdeš, pak ještě jednou pak......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17278
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Kdo 24 h. pil ten na setkání AA nemluví.Samozřejmě není asi dobré se tam připomat jestli chceš, napiš na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a domluvíme se dál.
Jinak je dobré aspoň několik dnů vydržet nepít, jde to blbě ale jde to a hlavně, stejně tě to jednou čeká!.Proto jsou v prvních týdnech léčby nejdříve detoxy (uzavřené,otevřené) pro ty, kdo jsou na tom hůř a nedokážou už nepít (abstak,delirko...)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17321
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Přátelé a spolusouputníci, mám za sebou prvních 24hod a trpím jak zvíře, od probdělé noci, kdy jsem měla hlavu jen v kyblíku (neexistovala voda ani čaj),kdy jsem se nezvedla ani na wc, střídavě spala a po každé změně polohy zase kyblík jsem se musela zvednout a jít vyvenčit chudáčka bafana. Lezla jsem skoro po čtyřech a modlila se, ať nepotkám sousedy, nebo nedejbože nepotkáme nějakýho psího rváče, to bych na svých vratkých kolenech asi neustála. Jsem doma a snažím se alespoň sedět. Hlava hučí a oči jakoby samy sbíhaly, samozřejmě klepá se celý tělo. Jestli to tak bude do čtvrtku, kdy jdu s Petrem (děkuju ještě jednou i tady) na AAčka, tak až budu mít slovo, vytáhnu sáček a místo toho se...
Jora

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17334
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 3 měsíce  
Když se nenapiješ, budeš ve čtvrtek v pohodě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17411
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 2 měsíce  
Zdravím vás všechny!
Dnes jsem poprvé navštívila AA, šla jsem tam bez jakéhokoli očekávání s tím, že prostě zkusím... Překvapila mě přátelská, uvolněná, nenucená atmosféra. Nikdo nikoho do ničeho nenutí, dostala jsem všechny info na co jsem se ptala, nikdo se nesmál mé nemotornosti, vyjukanosti:).Takže za sebe říkám budu chodit.

Pro ty, co ještě váhají, nebojte se, vyzkoušejte-Joro ozveš se?
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...21222324252627...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter