Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...23242526272829...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#17895
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
No vlastně jsem to už zkusil, dá-li se to tak říct. Dvakrát do roka deci šampusu, silvestr, narozeniny a tak.... o to je to nebezpečnější. Naposled na Valentýna, točila se mi z toho hlava, ale jinak nic...
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17898
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
Edo, pozor, aby z toho za pár dní nebyly dvě decky a zadalších pár dní opět lítáš v průseru.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17899
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
Já jsem si musela sama dokázat ale i sama přesvědčit na vlastní kůži,že kontrolovaně pít,tak jak tomu bylo kdysi,neumím abych uvěřila a přijala,že jsem alkoholička.Nevěřila jsem nikomu a ničemu co mi druhý říkal.Nedokázala jsem včas ani poslechnout svoje vlastní já,které mne varovalo,své tělo,které už naříkalo z toho jak s ním nakládám.Zjistila jsem,že prahnu po vztahu ale,že nemám vůbec žádný vztah sama k sobě?na to jsem přišla až když jsem konečně přestala s pitím.A ten se buduje,upevńuje,proměnuje s každou situací,která mne v životě potkává.A musí se na něm pracovat neustále.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18038
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahojte, chcel by som Vás poprosiť o vyplnenie môjho anonymného dotazníka, ktorý je zameraný na dôsledky alkoholizmu v rodine
Ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu docs.google.com/forms/d/1kwiOe2O-C6VJioaubUn1lI0RWZrf4ZMlv7fTboknJIc/viewform
tralalajko

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18044
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
Co tak Tralalajko napsat jméno a důvod
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18048
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok, 1 měsíc  
Není to nějak podivné?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18496
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok  
Ahoj všichni, dnes je to přesně měsíc a dva týdny, kdy jsem poprvé navštívila AA. Co k tomu říct? Nejlepší, co mě v životě mohlo potkat, byla jsem ve správnou dobu na správném místě, obrátilo mi to život vzhůru nohama v dobrým slova smyslu. Krůček po krůčku se uzdravuju, ale hlavně to sdílení, že v tom nejedu sama je nade vše...!
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18497
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok  
To je supe!Našla jsi pomoc sama pro sebe,pro svůj lepší život.Gratuluju!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18498
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok  
Děkuji, přála bych to i jiným, co ještě tápou jsem sice na začátku, ale tudy teda cesta vede..., alespoň ta moje.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18499
Re: Jak to v AA chodí? Před 10 rok  
Ahoj.Moc ti to přeju
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...23242526272829...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter