Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2324252627282930
Dolů
Téma: poradit
*
#30836
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Ono se to bude stále zasírat ve všech vláknech a hádejte kdo musí mít poslední slovo. Ale energie má pořád dost, Aneto už ti dochází dech a zřejmě tě během dne nahradí někdo jiný... Jako kdyby to k něčemu bylo, nemá to cenu.

Většinu času trávím čtením, sice v posledních dvou dnech i psaním, ale ono je to přechodné, znám svůj průběh, vývoj. Ségra stejně kontroluje co píšu a usmívá se, ale občas má takový ustaraný výraz, změnila se, k té lepší sestře, už se nevysmívá, nepodceňuje, ona mgr. já jen Dis.... je to stará rašple o deset let víc než já nečekala jsem tu změnu...tady se nějak zdá se mi, měníte k těm horším JÁ, čím víc se píše, tím víc se to mrví...

taky o ničem příspěvek, jako většina tady a kdo ví jak zakladatelka Renata, místo pomoci si zasloužila blokaci...

tak ahoj přííííště
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30837
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Justýno, nedochází mi dech,ale nebaví mě to .....moudřejší ustoupí...znáte jistě všichni tohle přísloví.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30839
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Zakladatelka-děláš si srandu, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30840
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Heleno, chodila jsi k psychiatrovi?K odborníkovi?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30841
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Libo, myslela jsem zakladatelka tohoto vlákna "poradit"
Justýno

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30842
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Helena, zdravim Vas, som velmi rada, ze ste sa ozvali. Musim povedat, ze ked som sem po prvy krat prisla a zacala citat prispevky, tak to boli prave tie Vase, ktore ma nastartovali a povedala som si, ze ked to dokazala zvladnut taka dama ako Vy, ze to zvladnem aj ja .
Este raz Vam dakujem. Je skoda, ze sem uz nepisete, a ze vsteci slusni ludia sa stadialto kvoli vine par demgaogom dali vytlacit. Ja si pamtam, ze ste viac krat pisali, ze ste prestali sama a nielen Vy, este ma z tychto novsich napada aj Stopka a tych starscih tu tiez bolo dost. Ale LIba si to samozrejme nepamata ako vzdy.

Ja, ty mi ten Birell snad zavidis Pre mna to teda ziadna barlicka nie je, kedze mi ziadne alkoholove uspokojenie neprinasa a nic u mna nespusta. A ako pise ED, pre mna nebolo modlou abstinecnia, ale zacat zas normalne zit plnohodnitny zivot bez opijania sa. Tak preto som to zvladla, dosiahla som svoj cielom. Mojim cielom nebolom stat sa fanatikom ako si ty.
Viem, ze alkohol by u mna to opijanie spustil, preto ho nechcem a nie preto, ze by som si myslela, ze abtsinenti su nadludia. Birell mi nespusta absolutne nic, tak ked mam chut raz za 4-6 tyrdnov, tak si ho doprajem. Tak sa uz trochu uvolni e nebud taky zatrpknuty, ufrflany a sfanatizovany ujko. Ono to naozaj podla tvojho spravania vypada, ze to s tebou ide dost rychlo dole.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30843
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Justyna, zakladatelku vlakna Renatu zablokovali a vymazali vsetky jej prispevky. Lebo si dovolila oponovat LIbe a Jane. Vidis ake su tu pomery. Je to tu ako v politike
A Liba si mysli, ze je nasa prezidentka a Jane s Ja asi jej poradcovia
Asi uz aj viem, preco je tolko ludi proti AA. Kedze LIba a Ja su ich velkymi zastancami a ked tam chodia takito ludia, tak je jasne, ze ludia tam radsej nejdu. Je to skoda, lebo oni Vam vlastne poskodzuju aj AA. Pisala ti nejaka pani, co pozna Libu osobne, ze uz aj v AA, takm kde to vedie Liba maju toho plne zuby a zakladaju si vlastne kluby, aby sa v klude mohli stretavat bez jej pritomnosti.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30844
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Kiro,
děkuji za Vaše slova, jsem moc ráda, že můj příběh aspoň někomu trochu pomohl -sama si nemyslím, že jsem dělala něco výjimečného, jenom jsem upřímně psala a vždycky pod svým jménem to, co jsem si prožila já.Zvládla jsem to opravdu sama a víte, jak jsem na sebe byla pyšná, když mi doktorka při dalších jaterních testech řekla "klobouk dolů", jste dobrá! O tom, jak spokojený byl manžel i dcera nemluvě, ale hlavně jsem byla spokojená já.
Držím Vám palce, mějte se krásně a já se zase někdy ozvu.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30845
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Aneta napsal:
Doporučuji pro Tvé slovní exhibice zvláštní "rubriku "Ráda se jí obloukem vyhnu

...sliby = chyby!
(Sobě se nevyhneš - pořád zakopáváš o svý demagogický žvásty! Viď ?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30846
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Heleno,také moc dobře pamatuji na váš příběh,a určitě pomohl více lidem,i mně.A moc.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2324252627282930
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter