Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678...18
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#23915
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jablko prý nepadá daleko od stromu. A dcera Oldřicha Kaisera (58) se potatila. I Karolína Kaiserová (30) skončila kvůli bouřlivému stylu života na psychiatrii!

Nejen, že je Karolína tátovi fyzicky podobná a zdědila po něm i herecký talent. Bohužel má po něm i náklonnost k alkoholu a musela se nechat hospitalizovat.
Démon alkohol

Její excesy ji dokonce – podobně jako jejího tátu už několikrát – dovedly až do blázince.Třicetiletá herečka je kvůli chlastu v péči lékařů na psychiatrii Vojenské nemocnice v Praze-Střešovicích. „Byla tam hospitalizovaná už v prosinci,“ prozradil rodinný přítel. Advent a Vánoce tedy měla její maminka Naďa Konvalinková (62) hodně smutné... I když se současně říká, jaká matka, taká Katka, u Kaiserů je to opačně. Karolína si vzala víc z táty než ze své trpělivé a věčně usměvavé maminky.

Už ji před lety kvůli pařbám vyhodili před maturitou z konzervatoře. Mladá herečka si prostě neumí poručit. Proto se také máma Naďa zřejmě jen tak vnoučka nedočká, přestože po něm touží. „Až to přijde, budu šťastná,“ svěřila se předloni herečka Blesku. To ještě netušila, že místo nakupování dětských dupaček bude za dcerou chodit do blázince.

Leden 2004

Herec Kaiser odmítl opustil bar Divadla Na zábradlí. Skočil dokonce přivolanému policistovi na záda a dělal klíště.

Květen 2004

Divadlo Bez zábradlí zrušilo představení kvůli tomu, že Oldřich Kaiser hrál opilý a na divácích loudil alkohol.

Říjen 2010

Umělecký ředitel Divadla Ungelt Milan Hein vyhodil herce kvůli opilství. Kaiser sice opilý, a nebylo to poprvé.

Leden 2012

Oldřich Kaiser vyhledal pomoc v léčebně v jihočeském Červeném Dvoře. Tři měsíce se tam léčil. Marně.

Duben 2013

Kaiser po roce a třech měsících hledá pomoc ve stejné léčebně. Sám od sebe totiž nedokáže abstinovat.
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23926
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Kaiser je jen člověk, a není vše tak, jak píše bulvár.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23928
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Petrch,

píš o sebe a o svojich pocitoch!

Prečo si robíš z nemocného štít pre vlastnú slabosť a zbabelosť?

Chýba Ti odvaha pozrieť sa sám-sebe do očí alebo zrkadlo?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23929
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
ja,
a môžeš mi Ty povedať, prečo máš vždy taký "konfrontačný, nadradený tón" v hlase????
peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23930
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
peťo napsal:
ja,... prečo máš vždy taký "konfrontačný, nadradený tón" v hlase????

Peťo,
a prečo to Ty vnímaš ako "konfrontačné a nadradené"? Je to Tvoj vid ale nie môj postoj a to je rozdiel...

V diskusii sa diskutuje alebo polemizuje a toto je predsa diskusné fórum, v ktorom sa vzájomne informujeme.
Zmeň svoj vlastný vhľad a postoj, odosobni sa a uvidíš hlbšie a ďalej. Osobné žabomyšie vojny som už dávno prenechal krčmovým rečníkom - tam patria, aj rozvíjajú tieňové Egá opilcov.
Môj názor ber *iba* ako námet, o ktorom vôbec nemusíš premýšľať - je to Tvoje právo a Tvoj životný priestor. Udržiavaj si myseľ triezvu, v čistote a pokoji!
Prajem Ti nájsť si svoj stred - kotvu a správny vhľad!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23944
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Já jsem pil, protože jsem alkoholik. Nejsem alkoholik, protože jsem pil.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23951
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
No Já, chlapče ušatá slovenská...Já jsem z lidme kteřítam s kaisrem byly..a to že ty nepiješ UŽ UŽ UZ ještě neznamená že nejsi primitiv
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23952
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Hele, hošane Ja..dejme tomu že ti vymyli makovici v blázinci..je to vidět..Ja ti to přeju že nepiješ..ok
Ne všichni byli v pakárně pro kryply ikdyž tam skončíme..ty jo tak si chytrej...no jo no
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23957
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23958
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Máš pravdu Renato, což ovšem neznamená, že každej kdo byl zavřenej v kleci aby nemohl lemtat je chytrej..
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter