Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...9101112131415...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#3781
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
ano libo, nedokážu si představit nic nechutnějšího než ožralou matku!!!!!! /kromě mýho ožralýho otce, matka moje se nikdy neopila/
tak proč si to sakra neuvědomí???
třeba je to ten "případ", co vídáme na těch lavičkách u nádaraží, jak sockujou prachy na krabici...ona totiž nechce pomoct, ona si pouze stěžuje na ten zlej svět okolo, místo aby si uvědomila, že zlým ho dělá ONA!

takže pomoc, investovaná energie???
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3783
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Já ta ožralá máma byla, sice děti už nebyly doma, žily své životy, stejně je to bolelo.Prý jsem nebyla agresivní, jen jsem se ničila.Měla jsem dost těžký život, podepsal se na mě, tak jsem ho vzdala, chlastala.Bylo mě 53 let, vyhořelá, k.o.A stejně jsem přestala, a žiju krásně, nic moc financí, zdraví, ale je mě fajn, vážím si života.Někteří alkoholici dělají z hovna horor, jen aby se nalemtali, ničí vše.Velké ego, bez pokory.Prostě-Mám se blbě, výborně to snáším.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3785
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
možná to bude omšelé a klišé, ale libo mluvíš mi z duše...
tady jsou prostě DVĚ řešení - buď PŘESTAT, nebo se UCHLASTAT...a sry, ale já mám vážně pocit, že ta andrea prostě přestat nechce, furt si hledá nějaký pitomý výmluvy!!!
šmarjá!!!! měla by se radosvat, že její dítě dostalo ve škole 1 a ne, že se může potají vožrat!!
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3786
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
pozdravuji velice, hlasim ze ja stale dobra a je mi fajn, jaro je tu a kdyz tak ctu andrey prispevky je mi uzko, jak ten alkohol vse deformuje, uf, andrejko bezte se lecit, je to jedina cesta, sama to proste nezvladate a jen se nicite a taky snad na ty deti myslete, strizlivy zivot je prima, jasnejsi , prehlednejsi a radostnejsi, jdete do toho neni na co cekat, zdravim i libu a movu, mejte pekny cas
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3788
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Nejsem matka, která je před dětmi opilá, tím se nechci bránit.To zaprvé, dál mě absolutně neznáte a soudíte.Nikdo se nelituje, jen jsem se sem chtěla svěřit. Nemyslím, že byste mě měli litovat, ano ničím se já, nikdo mě k tomu nepřemlouvá.Urážíte a to se minelíbí. Tím končím.Jak píšete vy-sorry.Díky za váš čas
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3789
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
jestli vnímáš pomoc jako urážení, vážně bys měla se sebou něco dělat...resp. jdi k psychiatrovi, řekni že jsi alkoholik a jdi se léčit do léčebny.

btw. to, že píšeš sem, a priori předpokládá, že na to někdo bude reagovat.
jestli ti naše reakce vadí, piš si to doma do deníčku, tam tě nikdo "urážet" nebude
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3790
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Movo, to je normální reakce od alkoholika.Chtěla, abysme jí litovali , společně nadávali na její rodinu.Ta ji zatracuje, proč asi?Jí nelituji, ale rodinu ano.Šéfovat opilé manželce, to musí být šichta!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3792
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
spíš lituju ty děti...chlap si najde, nebo už našel jinou ženskou...ale mámu máš přeci jenom jednu a to že nepije před dětma??? sim tě, já jsem věděla cca od 4 let, že můj táta chlastá a to jsem ho ani nemusela u toho vidět.

potřebuje si nabít - manžel ji opustí, děti taky, nebude mít peníze, pak jí možná dojde, že ta léčba asi nebyl tak špatnej nápad, ale to už bude pozdě....fuj, troska u nádraží
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3793
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Já vím že se lituje,ale třeba v tom je i něco víc.Třeba k tomu kroku jít se léčit potřebuje někoho blízkého a toho nemá.Na to je potřeba velká síla.Já to zkouším sice sama,ale potřebnou oporu mám.A navíc jsem na tom asi nebyla až tak zle.Nevím,taky mi je z toho všelijak.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3797
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
udržení rodiny, děti, to je malá motivace???

v tomhle ti NIKDO nepomůž, to si musíž vyžrat sama, sama se musíš rozhodnout, to za tebe nikdo neudělá...podpora jistě fajn, ale to hlavní je stejně na tobě!
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter