Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci?
#3289
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Jo, a jeste podotykam,ze pracuji v gastronomii. To chci taky zmenit, porad v sobe mam,ze chci jit studovat. Tak s tim chci taky neco udelat, ale bojim se, ze to bude zase velky stres a to je to, co byl ted za posledni rok prvopocatek vseho a ja to nezvladla.
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3290
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Nejdřív vyřeš své pití, pak půjde vše dobře, školu uděláš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3298
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Evi souhlasím s Líbou, když člověk nezvládá alkohol neustále si nadává, dává si vinu za to , že to nezvládá , každý den si říká dost a přitom pije čím dál tím víc! Ano chvíli se nakopává a dostává sílu vše stihnout , ale pak najednou mu to tu sílu začne brát. Nic nestíhá, jeden den pije druhý se lečí je na sebe ještě víc naštvaný a nemá na nic energii, začíná mít deprese...Je to cesta do pekel. Ted není pro tebe nic důležitější než přestat... pak příjde síla na vše ostatní. No a chceš vlastně přestat?
Dáda
Není hanba padnout, ale zůstat ležet!
Junior Boarder
Příspěvky: 26
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3304
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Vic nez cokoliv na svete, uz chci pryc z toho zacarovanyho kruhu. Znami rikaj, ze prehanim, ze to se mnou neni tak zly, ze na to nevypadam. Ale kdyz jsem jim rekla, co vsechno sem delala , tak valili bulvy. Urcite chci,musim vymyslet, jak to provedu.
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3312
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Dádo,vítám Tě do clubu.Prezentuju tady stále,že Bohnice jsou fakt dobrý,profesionalita na vysoký úrovni.Sice přísnější režim,ale ten se ocení až v průběhu léčby.Evi,opravdu neváhej a jdi do toho,nemáš se čeho bát naopak,pomůžou Ti bude zas dobře pokud budeš chtít.Zažili jsme si to všichni,noční můry,studenej pot,hlava prázdná jen dunění,fuj už nikdy víc.Nečekej až spadneš úplně.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3333
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivíku jojo musím uznat , že jsou Bohnice fakt profesionální i když ze začátku to člověk neocení, ale pak a to zní divně se hodně lidem odtud nechce.
Dáda
Není hanba padnout, ale zůstat ležet!
Junior Boarder
Příspěvky: 26
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5255
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 12 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, prosím o radu moje kamarádka skončila 2x na záchytceve stejném měste.Není alkoholička, tím jsem si snad jistá,jen neví, kam patří, hledá práci,s přítelem neví,jak to bude dál.Třeba vypije flašku vína a někde usne,tak jí pak odvezli na záchytku,když nereagovala.Hlavně když někam jeden, tak prostě jde do krámu,a koupí li láhev,ani by jí potřebovala, nebo měla absťák.Jinak nikam do hospody nechodí,na zábavy taky ne,občas by to asi potřebovala místo toho.Potom, co se vrátila z ciziny zpátky do Čech se jí vše nějak vymyká z ruky. Neví, jakou práci si hledat,a celkově jí to tady nebaví.Rodina i kamarádky jí podporují.Byla zvyklá na jiný život,a tady ne a ne jít dopředu,spíš klesá ke dnu.Chodí k psychiatrovi a psychologovi,to jí hodně nabudí,ale asi jen na chvíli. Chtěla bych se zeptat,jestli mí můžou přikázat soudní léčbu alkoholismu kvůli té záchytce. Děkuji za odpověď. Marcela
mařenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5278
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 12 rok, 10 měsíce  
zdravím,chtěla bych se vrátit k druhé větě tvého příspěvku.Píšeš,že tvá kamarádka není alkoholička.Jsem přesvědčená,že je.Pokud pije tímto způsobem,jen pro účinek a v takovém množství,tak opravdu spadá do kategorie alkoholik.Vím o čem mluvím,jsem alkoholička,která prodělala léčbu a abstinuje.V tomto stadiu je ,podle mě téměř nemožné spontálně přestat.Soudně nařízená léčba je možná pouze po zbavení svéprávnosti.Ty pro ni můžeš udělat to,že se případně pokusíš spojit s lékařem,ke kterému chodí a zkusit se s ním domluvit na nějakém postupu.Je otázka ,jestli ona přizná,před ním své problémy s alkoholem.Už jsem to tady psala v jiných diskuzích,ona je teď psychicky i fyzicky závislá na alkoholu,ale jen v léčebně se může zastavit a začít přemýšlet o svém životě,kde je chyba,že hledá únik z reality.Můžeš si sama sehnat kontakt na léčebnu a v okamžiku,kdy bude střízlivá a naprosto nekompromisně jí sdělit,že jí máš ráda,že jí chceš pomoct,ale že tě ničí se dívat na její propad.Je to nemoc a jako každá jiná se má léčit.Je důležité,aby věděla,že jí chceš pomoct,ale rozhodnutí je jen a jen na ni.Pila jsem 3 roky a dlouho jsem na léčbnu nechtěla přistoupit,ale teď vidím,že to bylo nejlepší a hlavně jediné řešení.Měj se a hodně sil a uvědom si,že je to její problém a když ona nebude chtít,tak si to nemůžeš vyčítat.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8380
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 12 rok, 1 měsíc  
da sa abstinovat bez lek.pomoci/brutalne pevna vola/,potom abstinencii pomoze ,kt nema volu antabus implantat.Ucinok 12 mesiacov.je to 30 min.zakrok.Je to taka poistka,vykricnik pre toho,kt.bojuje s nutkanim/dat si ,al nie. Na to nevipijes na 100 percent.Ak zaujima viac napis na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8381
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 12 rok, 1 měsíc  
Jistěže se dá abstinovat bez lékařské pomoci,pokud včas odhalím svoji nemoc a přiznám si ji.Těch případů je ovšem jen nepatrný zlomek.Co se vůle týče?Nepít není o brutálně ani jinak pevné vůli-jak píšeš.Za Tvojí brutálně pevnou vůlí se totiž skrává strach.Tudíž mi zůstane pro zbytek života,že abstinuji ze strachu.Potom už nejsem abstinent,ale změním se ve vylekaného zajíce,který bude celý život utíkat před vším.Nevím,kdo by si takovou abstinenci vůbec přál,kdo by po ni toužil.Antabus se používá zcela běžně minimálně po dobu jednoho roku,který bývá nejproblémovější a nejtěžší.Nikoliv v podobě implantátu-který preferuješ,a který zcela jistě musí zavést odborník-lékař.Antabus,který mám na mysli je formou léků-podává se v ambulanci lékaře,min.2x v týdnu-a to proto,aby se alkoholik učil být zodpovědný,spolehlivý,důsledný a trpělivý-TOTO JSOU NĚKTERÉ Z DŮLEŽITÝCH RYSŮ.KTERÉ VŠEM ALKOHOLIKŮM SCHÁZÍ-A TOTO TEBOU PREFEROVANÁ NABÍDKA IMPLANTÁTU NABÍDNOUT V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMŮŽE!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter