Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije
#959
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
To máš Leni pravdu v každé rodině je něco a žádná není ideální. Obzvlášť když se v některé uhnízdí alkohol. U vás díky tobě došlo k posunu, přeji aby to mamka dotáhla do konečné fáze a nemusela se k pití vracet a tobě radostný a úspěšný mládežnický život.
to jsem ti nechtěla působit takové potíže s těma trikama.
Za to učitel v matematice se nemusel slitovávat, tam vynikáš, viď
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#960
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
No k posunu.. je tam tak mozna posun v tom že mamka vymenila vino za pivo... to se taky musi nak vyresit.. prestava se mi to libit...vubec ste mi nezpusobila potíže.. nahodou si cenim toho že mi davate navrhy, ale vazne vytvarné schopnosti sem nedostala.. ani ty nehty si neumim nalakovat... No matematika, s tou sem spokojena, ale zacinam mít ve skole problemy s kolektivem, protože mám jako jediina 1 ky.. a ostatni propadaj. TAkže na me kouaj skrz prsty, kdyyž oni pisou pisemku a já je psat už nemusim.. ale s tim proste nic neudelam.
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#966
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Ahoj, cítím stebou. Vím co to je mít matku alkoholičku. Sice už je mi 34 let a se svou matkou nežiju, ale v mládí jsem si užila své. Nehlo s ní nic naopak se vše zhoršovalo až díky alkoholu skončila v invalidním důchodu. Po té so se mi narodila dcera jí zdravotní a psychické problémy dohnaly do léčebny kde strávila 8 měsíců.Vrátila se jako vyměněná. Fungovala jako perfektní babička, sestře dokonce celodenně pečovala o dítě. Bohužel v loni se vše změnilo, opět přičichla k alkoholu a zdravotní důvody ji dohnaly opět do léčebny. Všichni jsme doufali, že to byl skrat a bude vše v pořádku, ale byly jsme na omylu. Je doma asi 3 týdny a opět v lihu. Takže jsem se ponaučila, že alkoholikovi, který pomoc nechce nepomůže nikdo! Moje rada pro tebe z vlastní zkušenosti - neber na sebe zodpovědnost za činy své matky. Žij sama za sebe a při první možnosti se osamostatni. Mysli na to, že v tom nejseš sama. Přeji hodně sil.
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#968
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok  
Leni zkusila a dokázala jsi toho hodně a je asi jen otázka času, kdy bude mamka opět lítat v průšvihu.
Zaměř se na svoje věci, dokud nebude chtět ona nikdo s ní nehne. Plň si svoje povinnosti ale nepřebírej roli rodičů. Kdyby šlo tvoje bydlení domluvit s babičkou a nebo s vlastním otcem, nebo změnit školu s internátním bydlením. Nejednej unáhleně, ale přemýšlej co bys mohla udělat pro sebe. Zkušenosti jsou jaké jsou, pro mamčinu záchranu jsi zkusila téměř vše co v tvém věku jde, jsi statečná, ale máš svůj život před sebou. A jak píše Iva, nejsi v tom sama.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 23/04/2010 20:33 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8807
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 12 rok  
Ahojky četl jsem to a uplně mě to vzalo a doopravdy se stím nic nedá dělat Rodiče jsou Rodiče jediná ůleha pro tebe bude až budeš mít svou rodinu a pro koho žít s Pozdravem Karel Kalhotka
Karel Kalhotka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8810
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 12 rok  
Karle,bohužel příbuzní si těžko přiznávají syndrom spoluzávislosti.Ale měli by se naučit tak žít!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14622
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 10 rok, 9 měsíce  
kalhotko ozvise jde o ten stan nedá se ti dovolat co to máš za číslo že to hlasí neexistuji volal si mě 733404810
stan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter