Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Narazove PITIE
*
#17282
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
V tom je právě zrada alkoholu.Že když se alkoholik napije je z něj "jiný člověk", takže všechno co sis slíbil za střízliva nemůžeš splnit, protože to slíbil někdo jiný
Tohle právě pijani nemaj, ti sice můžou bát nalitý jak dogy, ale nemaj tak zásadně ovlivněný mozek pitím jako alkoholi. (zjednodušeně řečeno, jsou stále páni situace).
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17283
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
...sama mám problém, ale fňukáním nic nevyřešíme. Makat na sobě, tvrdě a nekompromisně, prostě se z toho nepo...Jsme alkoholici a co? Život jde dál, stále můžeme žít kvalitně, ale pouze a to jenom bez chlastu. Vsugerovat si to do tý zabedněný hlavy nemocný a vyhledat pomoc. Bůh ani žádná vyšší moc nám nepomůže, když sami v sobě nemobilizujeme veškerou sílu začít se snažit o změnu, překopat zkažené myšlení, které nás vrací zpět, jakoby na nějaký pružině. Unavuje to...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17285
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Emi já se to učila v léčebnách.Mám za sebou roky psychologických terapí.Naučilo mne to přepnout,změnit myšlení i přístup k sobě samé.Naučilo mne to vypínat mozek i bez alkoholu.Chodila jsem roky a poctivě na AA,kde jsem poctivě na sobě dřela.Nicméně jsem časem podlehla svému přesvědčení,že už jsem v pořádku,že už tak makat na sobě nemusím,že už Ačka znám.Podcenila jsem svoji nemoc,která jen čekala na tuto chvíli,kdy polevím v úsilí.Výsledek byl pro mne katastrofální.Během 2let jsem se propila tak,že jsem přišla mimo vlastní víry, důstojnosti a úcty i o bydlení.Už jsem se upíjela cíleně k smrti.Pomohli mi kamarádi z AA.Nejen,že se za mne modlili po celou tu dobu,dokopali mne do léčebny,když už viděli,že jsem naprosto mimo realitu a totálně v prdeli.V léčebně jsem nebyla 3měsce,ale déle jak to pití se mnou zacloumalo.Bylo,je stále bude co napravovat.Je to cesta na celý život.Já jsem těm pacholkům(proklínala jsem je zpočátku-a to hodně) nesmírně vděčná,že mi pomohli a nezlomili nade mnou hůl.Jsem vděčná za každou hodinu,den co nepiju,jsem vděčná za svůj život,který jsem tak rychle chtěla zatratit.Jsem vděčná za každou chvíli svého života i když některé jsou těžké-to je realita!Učím se mít opět ráda samu sebe ale i ostatní lidi.i ty,které bych dřív s chutí zabila.Učím se je vidět nemocné mnohem víc nemocné,než jsem já sama pro jejich mrtvé duše,které se k životu neprobudily.Učím se opět modlit sama za sebe ale i za všechny kolem mne.Chodím opět na AA,kde se pokaždé těším.Jsem vděčná,že jsem se dostala do doléčováku sem do Brna-Lotosu,jsem vděčná,že mám práci a přátele...Je toho nesmírná škála i ty si můžeš přidat sám za sebe
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17286
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
...hezky napsáno !
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17289
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Tak skusim abstinenciu,nech zijem ako CLOVEK a nech sa moja rodina za mna nehambi.Zaver tu dam neskor.Dufam,ze to dokazem a nebudem to brat na lahku vahu.Aj ked viem ,ze ma bude krutit a tahat a budem nad tym rozmyslat.Ja som vedel dobre ,ze nemam pit ale aj tak som podlahol.Drzte mi palce Skusim,za skusku nic nedam,len to urobim sa pre seba.Nech sa zrovnam sa zo sebou,lebo po alkolohe su len problemy a s toho plynie HAMBA.A nechcem sa po opici zobudzat a povedat.Co som to zas urobil.Tak a karty su hodenne a zvysok je na mne.
emil2004

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17291
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Ano, je to na tobě.Jaký život si uděláš, takový bude.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17295
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Paní Jano,s dojetím jsem si přečetla Váš příspěvek. Držím Vám palce v cestě na kterou jste vykročila
Vera

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17296
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Paní Jano, přeji Vám hodně sil a už jen klidný spokojený život, držím Vám palce! Hodně jsem si z Vašeho psaní vzala, děkuji.
Marti
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17377
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni. Po přečtení Janina posledního příspěvku jsem měl husí kůži na celém těle a slzy v očích. Jano dík za upřimnost. Neberu to tady jako seznamku, ale jsem taky z Brna a rád bych Tě pozval na kávu, nebo na čaj. Jak jsem zde již psal s mou přítelkyní jsem se seznámil v léčebně a abstinujeme dva roky. Kamarádů co nepijí nám z léčebny zůstalo už jen pár, tak jsme rádi za každou novou spřízněnou duši. Ať tak, či tak napiš prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Předem děkuji a všem se omlouvám, protože jak zde jednou Líba správně uvedla, Nepatří to sem.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17394
Re: Narazove PITIE Před 10 rok, 2 měsíce  
Ted´mám týden- celý den v práci.Příští týden mám raní.Ale tuto sobotu 22.2.od 9:30 budu v Černovické léčebně,v Brně na krokáči.Jestli chceš můžeš vzít svoji přítelkyni a dorazit tam.Je to nad kantýnou v 1patře.Líba tam bude určitě taky.Jo a Beskydy jsou senzační.Pořádá je dr Turková-vynikající psychiatr a obdivuhodný člověk,stejně jako dr.Profous,který tam také jezdí, za účasti AA.Je mi hrozně líto,že se tam z finančních důvodů nemůžu zůčastnit.Tak aspon´to,co pořádá Brno a krokáče má dobré.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter