Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...146147148149150151152...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#44704
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Já byl teď sednout s přáteli, všichni pili, já ne samozřejmě, ale začal jsem se hrozně potit, cítil úzkost na hrudi a cítil jsem nejistou chůzi, bolest lýtek-slabost nebo, jak to popsat, je to normální?!... chuť na pivo byla velká, ale ustál jsem to, ale ty příznaky byly hrozný....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44705
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
to fakt nevím...já to takt nemám, až na tu šílenou chuť...žádné příznaky
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44709
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Michal napsal:
Já byl teď sednout s přáteli, všichni pili, já ne samozřejmě, ale začal jsem se hrozně potit, cítil úzkost na hrudi a cítil jsem nejistou chůzi, bolest lýtek-slabost nebo, jak to popsat, "je to normální?!... chuť na pivo byla velká, ale ustál jsem to, ale ty příznaky byly hrozný....
...vnútorný nepokoj, nervozita, nesústredenosť, rozháranosť, disharmónia a celkový diskomfort; to je absťáčik ako vyšitý.
Zahryzni sa do toho tentokrát poriadne a vyhneš sa opakovanému prežívaniu takýchto náporov/útokov na psychiku a telo. Nápory budú slabnúť natoľko až sa ich naučíš usmerňovať, riadiť aj kontrolovať a zdolávať/prekonávať.
Alebo si chceš takéto "chuťovky" prežívať opakovane opäť a znova?...
Zvládni to raz, ale poriadne! Slabšie ataky zdoláš čoraz ľahšie až ich vylúčiš zo svojho života úplne.

"Prajem Ti len zdar a úspech!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44712
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja: Děkuji Ti za odpověď, no bylo to dost nepříjemné, zažívat znova to nechci, budu bojovat! Díky za podporu!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44715
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale. To znám! Normálně je mi blbě fyzicky při takových situacích. Lýtka, i kolena, pocit horečky a třes, nejisté chování i pohyby atd! Někde jsem to tu psala. Děsně se mi ulevilo vždy, když jsem ze společnosti vypadla. Jo a hlava mě většinou rozbolela. Nic moc co
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44716
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Len nedávno si to pokazil. Začínaš odznova. A hneď na začiatku vlezieš do hospody. To nie je boj, to je harakiri. Rozhodne vopred prehraný boj. Takéto stavy, ako si opísal, donekonečna nedáš. Ty v tej hospode nebojuješ s alkoholom, ale sám so sebou. So svojimi pocitmi. No a tie nepríjemné pocity ti navodzujú presne ten fyzický stav, ktorý si opisoval. Skús si spomenúť, čo presne si cítil, keď si tam sedel. Na čo si myslel, či si vnímal aj ich, ako popíjajú atd.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44717
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Šantal... no hrůza, vůbec to není příjemný, to člivěk fakt cítit nechce .... Krtku, no úplně upřímě mě to tam nebavilo, nevnímal jsem až tak ostatní lidi a v hlavě myšlenky na alkohol lítaly, věděl jsem, že když se napiju ty pocity zmizí... ale nechci se vyhýbat společnosti a restauracím apod. To přeci také není řešení se izolovat, ale skočit do toho a pít nealko nebo se myslíš že ne? :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44719
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale, holt si tím musíš projít. To bude ještě pokusů než než se to v té hlavě srovná a než zjistíš jak na to. Veselou společnost jsem rád hodil přes palubu, kvůli sobě, když jsem viděl, že mně to hódně škodí – tak jsem něco obětoval. Postupně jsem změnil svoje návyky, začal dělat jiné věci, jinak se bavit, našel nové přátele. To stranění od té „společnosti“ není na věky, až do doby, kdy si budeš svou abstinencí jistý a budeš mít pokoru, budeš s tím svým alkoholismem smířený. Čti i jiné diskuze tady, u těch lidí je tam vývoj – vždycky nějaký je. Nahoru nebo dolů.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/06/2017 20:50 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44720
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
Koľko pív si zvykol vypiť za večer v hospode? Myslíš, že by si dokázal vypiť toľko coly alebo kávy? Samozrejme, že izolovať sa je blbosť. Dať si doma na nohu železnú 100 kilovú guľu, sedieť s ňou doma a tvrdiť, že abstinujem, je kravina. A to ani nie je abstinencia.
Michale, tak sú možno ľudia, ktorí by to zvládli. Zrejme ty medzi nich nepatríš. Ja teraz už nemám problém posedieť, ale to bude možno tým, že som si na abstinenciu zvykol. Ale v začiatkoch som si netrúfol.
no úplně upřímě mě to tam nebavilo, nevnímal jsem až tak ostatní lidi a v hlavě myšlenky na alkohol lítaly, věděl jsem, že když se napiju ty pocity zmizí...
Veď o tom som písal. Bojoval si so svojimi pocitmy. A nemyslel som ostatní lidi, ale kolegov. Poznáš ich akí sú v práci a bol si s nimi posedieť a videl si, že oni si dali možná pivo a v pohode sa bavili. A jednoducho si to chcel aj ty. Bol si zvyknutý v hospode si vypiť. Pre hlavu je to niečo nové, nepoznané. Ja som to tu aj kdesi písal. Že úspešná abstinencia spočíva a v zmene návykov. Je to ako keď Zdeno chce, ale nie je ochotný niečo zmeniť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44721
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 11 měsíce  
brečím a děkuji
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...146147148149150151152...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter