Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...155156157158159160161...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#44804
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Rachel napsal:
Všechno bude zas dobrý, tohle odezní a najednou je krásně!

Dlouho jsem zde nebyla, byla jsem uplně na dně, v temný díře... Rozchod po 13ti letech vztahu, ze kterémo mám 7mi letého syna. Ke konci tohoto vztahu jsem se šíleně zamilovala. Jenže do koho? Alkoholik jak vyšitej. "Vyměnil mě za chlast." Sliboval. Ale rum je pro něj důležitější. Takže pro mě dvojitá bolest. Ted už to je dobrý, více méně nepiju, vidim světlo, je mi mnohlem líp.

Všechno přebolí! Všechno bude dobrý, ale nikdy nesmíte přestat věřit, to je jediný co nejde opravit!
Držte se!

..."neprenosná empíria."

"On má chľast a Ty → bolestivú skúsenosť!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44805
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Rachel, věřím...
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44807
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Rozhodla jsem se nevzdat. Netruchlit nad tim, že pije, nechat ho jít. Najednou začínám objevovat svojí vnitřní sílu. On mě ještě k tomu dost manipuloval a vytíral se mnou podlahu. A do toho moje skolony k chlastu, takže sem pila s nim mnohdy. Najednou umim říct NE, jsem vděčná za to co mi zbylo. Za tu zkušenost, děkuju! A najednou se to začíná všechno do sebe zapadat, začíná mí svítat. Neřikam, že se občas nepropadnu. Ale ještě před pár měsíci/týdny, jsem byla uplně v jinym světě....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44808
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Ja napsal:


"On má chľast a Ty → bolestivú skúsenosť!" [/i][/quote]

At si ten chlast nechá pro sebe
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44809
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Prudence? napsal:
2x 2hodiny jízda ze zbytkovým alkoholem.

Sakra lidi jestli musite nebo jestli se veci opravdu tak podelaly tak proste chlastejte, z toho se da dostat ale NEJEZDETE S TIM!!!

Tady nejde o to ze dostanete pokutu nebo ze prijdete o papiry ale vzhledem k nulove toleranci to pro Vas muze byt likvidacni. Doslova a do pismene socialne likvidacni!

Uvedomte si ze jakmile Vam po nehode daji dychnout a policejni Drager ukaze byt minimalni hodnotu tak jste v hajzlu. Pojistovny se na Vas vrhnou a roztrhaji Vas. Fyzicke skody? Platite VY. Zraneni, lecba, zdravotni ujma? Platite VY.

Je to par mesicu kdy me na parkovisti u hypermarketu tuknul jiny ridic. 10-15cm lehce skrabnuteho a malicko promacknuteho narazniku a horniho vika kufru. Autak je firemni, operativni leasing, leasingovka trvala na sepsani do policejniho protokolu a aktivni policajt dal dychnut me i druhemu ridici. Ja nulu, on pul promile. Autoservis kvuli tehle blbosti nechal vymenit cely zadek auta (proc by taky ne, ty dily se budou hodit jinde a pro nekoho jinyho) a pojistovna ochotne zaplatila 80000Kc s DPH za praci a dily. A po kom si myslite ze to budou asi vymahat? Blbej tuknutej zadek auta. Staci aby tam byl trochu komplikovany zdravotni uraz a ucet muze splhat na miliony .

Jsem si jisty ze jsem taky parkrat jel se zbytkovym... do dneska z toho mam nocni mury a dekuju vsem bohum ze nade mnou drzeli ochrannou ruku a dojel jsem...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44816
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Genossuke maximální souhlas a hlavně ohrožování ostatních lidí... nedejbože.... :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44817
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Bude dobře, to se přežene. Držím pěsti, ať je to ve nejdříve. Nevím, co vás čeká v pátek, ale ať to dobře dopadne přeji. Nejste jediní, kdo zase "zabředl"… teď jen napáchat co nejméně škod, aby se zvládlo vše vyžehlit co nejdříve. A hlavu vzhůru
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44820
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Obom drzim palce, nejak to date!
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#44909
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Od středy ( co byla ) končím v pořadí již z další recidivou. S první sklenkou jsem věděl, že nedělám dobře a ubližuji už nejen sobě. Stejně jsem nepřestal a v průběhu 4.neděl potají popíjel v domnění jak se to nikdo nedozví. Lhal sem sobě, přítelkyni i osobám dost blízkým i ostatním, včetně vám na fóru. Byl bych rád, kdyby drak opět usnul. Alespoň na rok, nejlépe na vždy. Nácinka je v pořádku, rodina je v pořádku, škody nastali jen na vztahu a v mé hlavě. S tím se budu muset vyrovnat. Dnes jsem ukončil neschopnost a v pondělí nastupuji zpět do práce, což je dobře. Ve dvě hodiny odjíždím k přítelkynini. " jak dostanu chuť na birella, vím zcela jistě že to tím nekončí a podělám to " Vše co má jen malou příchuť chlastu + štěstí či smutek mě dokáže rozjet. Děkuji všem co mě vyslechli, děkuji své přítelkyni, že se na mě nevykašlala a děkuji i Anně, která mi z Moravy na pár hodin přijela vysvětlit, jaký jsem wůl. Děkuji všem. váš ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/06/2017 12:25 Provedl: Ladislav.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44911
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 10 měsíce  
Držím palce.

Taky jsem z těch co hltali a v podstatě dál hltají tvůj příbeh.

A jeslti chceš něco pozitivního.. je obdivuhodné jak se k těm chybám stavíš jako chlap. Bez vytáček, výmluv na nemoc závislost atd atd.

To podle mě hrozně zvedá tvé šance na umoření draka hladem
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...155156157158159160161...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter