Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25103
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
alkoholismus je v první řadě utěk z reality
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25104
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Petrch,já si spíše myslím,že útěk z reality je pouze pití (ne příležitostné) alkoholu.Alkoholismus,dle mého,už je realita sama...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25105
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Realné to je, ale zdí se to nereálné
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25109
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
Realné to je, ale zdí se to nereálné

Nějak se's v tom zazdil, Petřech, viď?

"Koľko promile už máš v sebe?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25111
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím. Kiro věřím tomu kdybych pila do němoty. Tak mi je špatně a hlavně psychicky. Pro tělo nadměrné pití nárazové to je moc velký záhul i otrava krve.. Fakt je to o tom co si dovolíš a ke všemu je potřeba to tělu to nedát a s tréninkem na nové změny. Sice nemůžu pít kdy mám chuť,ale jednou za čas si dám. Pijí jedenkrát v měsíci.

Abych se právě nerozpila. Hlavně pak by to vadilo i manželovi a to mě víc deptalo ty keci o pití a že nežijí normálně ať už teda nepiju. Proč se nenapiju normálně a rozjíždím to na víc dnu o ožírám se. Hned mi to nešlo, rok a pul jsem to zkoušela a se začátku mi dělalo strašný problém přestat. Teď už to zvládám a hlavně druhý den a žádný psychózy a tak jsem pochopila,bylo to nadměrným pitím a otravy alkoholem z velkého množství.

Já mám alkohol jako drogu a neumím se ho vzdát a a ze spousty důvodu se do jen neopřu jak dřív. Taky o něm vím mnohem víc než dřív a i bojím se ho. Což jsem dřív neměla. Bylo mi to i jedno kolik toho vypiju a hlavně co.

Jen bych ještě ráda řekla a onivují všechny co přestali pit nebo si včas přiznali s alkoholem dělají moc chyb a zastavili se a nějakým způsobem než by bylo pozdě a už museli pít aby jim bylo lépe. Jelikož touhle fázy procházíme všichni,ale všichni se nezarazíme a ty signály nechceme vidět a pokračujeme do neznáma...
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25112
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kiro.Nerada bych, aby to vyznělo,že tě o něčem přesvědčuji nebo nabádám k pití. Ty přestat dokážeš,ale ještě nevíš nebo kdokoliv kdo nepije,kdy zas do toho spadne. To není vyléčené nikdy a člověk je stále labilní vůči alkoholu.Já by sem patřila mezi ty co by šli na léčení a stejně bych se těšila až se zas napiji.

Tak já jinou šanci nemám než a regulérně pít a nejen kdy mám potřebu,to bych měla vždy, ale abych si tím neničila život a druhým.K tomu jsem zapojila rozum a více méně disciplínu. Kolikrát se mi přestat nechce a cítím,že mám dost a je mi fajn a další pokračování by bylo o ničem tak ten zbylí alkohol vyleju a končím. Ještě to mám pod kontrolou a jinak to nejde v hospodě se sebereme a odcházíme.Už žádná další runda.Tak nekontrolovatelně jsem pila 10let a vím jak to bylo špatné a to vše v mém životě. Večné problémy sama ze sebou a v rodině.Myslím si to už stačilo.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25113
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
petrch napsal:
Realné to je, ale zdí se to nereálné

Nějak se's v tom zazdil, Petřech, viď?

"Koľko promile už máš v sebe?"



čekal jsem, kterej hlupák začne napadat za překlep..nemýlil jsem se dle tebe každej kdo se přepíše musí mít v sobě chlast?Je vidět, jak uvažuješ soudruhu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25114
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
...čekal jsem, ...nemýlil jsem se dle tebe každej kdo se přepíše musí mít v sobě chlast?Je vidět, jak uvažuješ, druhu

Určite sa veľmi ponáhľaš, keď nemáš už čas si prečítať ani skontrolovať tie hlúposti, čo práve potíš -> v alkoholickom ťahu.
(Ale o vymývaní mozgu v liečebniach vypisuješ, hoci si v žiadnej, zo strachu pred sebou - nebol(!), však??!)
[Ty si iný prípad!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25115
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
petrch napsal:
...čekal jsem, ...nemýlil jsem se dle tebe každej kdo se přepíše musí mít v sobě chlast?Je vidět, jak uvažuješ, druhu

Určite sa veľmi ponáhľaš, keď nemáš už čas si prečítať ani skontrolovať tie hlúposti, čo práve potíš -> v alkoholickom ťahu.
(Ale o vymývaní mozgu v liečebniach vypisuješ, hoci si v žiadnej, zo strachu pred sebou - nebol(!), však??!)
[Ty si iný prípad!]


Hlavně že ty si hvězda..nechápu jak alkoholickej vožrala (ikdyž třeba ted zrovna drtící abstinenci) může někomu vyčítat chlast..Nic jinýho už nikdy nebudeš, tak na to nezapomínej...A když nemáš argumenty, tak se vysmívej překlepům, tobě mistře Slovenska se to jistě nikdy nestalo..Asi tak stejně, jako si se nikdy nepoblim z chlastu..Si prostě super
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25116
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
A pomáhej radši druhejm mistře abstinence, pokud vim, o tobě jsem nic nepsal..ty už si dosáhnul svého a tím si splnil svou životní misi..abstinence.Takže už v klidu můžeš ulehnout do kremační pece, své máš splněno (tedy jestli ještě nechceš být učitelem češtiny někde na jazykový škole)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter