Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Když začnu, tak jsem nezastavitelný.
#26127
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
To je téměř to samé co jsem napsal.
Alkoholik nutně není ten co toho v hospodě nebo někde nejvíc vypije, ale ten co má z chlastu deprese, úzkosti a nemůže bez něj "normálně" fungovat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26129
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Můžeš denně pít, nemusíš se stát alkoholikem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26131
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Ano přesně jak jsem psala o mém příteli,tři roky chlastal téměř denně,taky třeba deset piv,do toho tvrdý,nikdy žádný kocoviny,absťáky a přestal sám od sebe,psychika s ním ani nehla.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26132
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
To iste aj moj priatel, moze chlastat kolko chce a nikdy ziadne abstaky a psychiku mu to nijak neovplyvnuje. Zaklapku ma, ked chce, nema problem prestat pit alkohol a presedlat na nealko.

Prave preto Anna, ma nikdy v tom nedokazal pochopit, tak ako teba tvoj priatel. Oni to proste maju inak a nedokazu pochopit, preco nevieme pit tak ako oni a aj preco z toho nasho pitia robime take halo. Aj ked ten moj sa poslednu dobu snazi a pocuva ma, ked mam prednasky na temu alkohol a tvari sa, ze aj chape o com hovorim, aj ked silno o tom pochybujem, ale aj snaha sa ceni
On je hlavne rad, ze som uz zas v pohode a snazi sa ma v mojej abstinecni podporovat a to mi ku stastiu staci.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26133
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
anna napsal:
Ano přesně jak jsem psala o mém příteli,tři roky chlastal téměř denně,taky třeba deset piv,do toho tvrdý,nikdy žádný kocoviny,absťáky a přestal sám od sebe,psychika s ním ani nehla.

Chlast nikdy neprohrává a vždycky to v rodině někdo odsere...V tomto případě si to byla ty bohužel

(možná by bylo lepší kdyby byl přítel tenista než vožrala, třeba by si ted nebyla tam kde si)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26134
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
To víš že nepochopí a máš aspoň tu podporu,já ji moc nemám,i když už mu o ní i sama říkám.vždycky řekne podívej na mě taky jsem jen tak přestal...jenže jemu to nedělalo takové problémy...
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26135
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Vyloženě mě serou kuřáci, co daj denně 2 krabky a maj keci na moje chlastání, a že jich kolem sebe mam. Blbci mi řikaj, jak se mi to vymyká z kontroly, ale hulej dál + eště horší věci.. A sami taky chlastaj. Ze sebevražednejch depresivních myšlenek mozek přepnul do euforie, ze dne na den, vůbec nevim co si mam myslet, najednou vydim budoucnost.. Ale spadnu zpět do sraček, vim to, jako vždycky.
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26136
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
hahaha
hele xxx to znám naprosto přesně..mě potácející se troska(trosky) vykládala(y) jak chlastám...A když to bylo asi po pátý (mezi tim se poblil) tak mu řikám, hele ty blbe, kdyby si měl v sobě deset malejch a litr becherovky, tak už si sereš do kalhot..pustil jsem si písničku a šel jsem domu

to jen tak, že tyhle chytráky taky miluju..A že jich je snad víc než sraček v žumpě

ale chce to klid...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26137
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
PS: neřikám, že jsem o něco lepší než ta blbá troska,nejsem samozřejmě..Ale v životě by mě nenapadlo s pulitrem piva u huby někomu radit co má a nemá chlastat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26146
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Kluci, nemáte vy oba svých starostí dost se svým pitím.Proč řešíte okolí?Petře, kolikrát ty jsi tu ryl do střízlivých lidí?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter