Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44477
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy, nedavat i velke cile mi take prospelo. Pri minule dlouhodobejsi abstinenci jsem si dal vetsi cil, na ktery jsem se uplnul (ze neco vyjde, kdyz nebudu pit - hloupost) a kdyz to nevyslo, tak sup rovnyma nohama do prochlastaneho roku. Abstinencni priznaky nastesti rychle pominou. A pak je spousta volneho casu na ruzne zaliby, na ktere pres chlast nebyl cas.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44478
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michal napsal:
...nicméně líp se zatím necítím... hezký den
A akú zmenu chceš za 11 dní? Stihol si za ten čas akurát vytriezvieť. A čo vlastne očakávaš od abstinovania? Čo znamená pre teba cítit se líp? Abstinovanie je len normálny život, so všetkými problémami, ktoré život prináša. Počiatočné nadšenie opadne a potom sa musíš naučiť žiť, bez toho aby si krízové situácie riešil alkoholom. Tak isto relaxovať bez neho. Nie je to jednoduché, ak si bol na to všetko zvyknutý. A v podstate ide o to, zmeniť svoje návyky. Napríklad piatkový reset.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44479
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj, zatím se držím..ale celý víkend a včera mě šílené třeštila hlava..vim,že to jsou abstinenční příznaky. Odpoledne a večery se snažím něčím vyplnit..včera jsem dvě hodiny skládala skříňku pod tv..a dnes ji musím opravit .O cvičení také přemýšlím, ale ještě k tomu nedošlo . Michale máš pravdu..hlavně se nenudit a volný čas vyplnit nějakou aktivitou.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44480
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Žilinčan napsal:
Do prčic, že mne vždy tie najlepšie príspevky ujdú...
"Na čo chodíš do Prčice?"

"Seď na zadku a aktívne čítaj!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44481
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy, take se mi dobre sovedcilo chodit spat +- ve stejnou dobu, to same se vstavanim a mit nejaky pravidelny rezim dne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44482
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Pravidelný režim si musím nastavit hlavně na víkend.Dokázala jsem být od pátku do neděle v "lihu".
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44483
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Zrovna včera jsem Krtku přemýšlela nad tím jestli bych se cítila tak dobře jako se cítím teď po půl roce abstinence, kdybych si neprošla těma rokama s chlastem.
Byly časy, kdy jsem mela pomalu problém vstát, žádná energie, furt nervy kvůli něčemu, chaos, odkládání věci, ozralost atd..
A teď ten klid, vyrovnanost, dovedu řídit a žít si svůj život... A je mi dobře...
Vážila bych si normálního žití, kdybych si nehrabla na dno?
Jinak když přijdu sem na forum, jako bych viděla ty protipóly mého života, když čtu prispevky zdeňka versus vcelare, alkohol versus strizlivost, ten blbý otupely chaos v hlavě versus klid....
A ten klid Lusy a Michale stojí za to....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44484
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lussy, tak to mám moc velkou radost, že se držíš!!! jsi silná, bude lépe a lépe a Krtku chci se právě cítit tak, jak píše Allie-být svým pánem, mít čistou mysl, být sám se sebou spokojený a mít energii a radost ze života a vím, že to 11 dní nespraví, ake někde.se.začít musí...Tobě Allie děkuji za inspirativní příspěvek ... o tu duševní pohodu, energii a vyrovnanost mi jde nejvíc... všem hezký večer
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44485
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Už teď si užívám ty střízlivé rána a moc se mi to líbí
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44486
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Viď, je hezké se probudit a mít jasnou hlavu, bez kocoviny, výčitek, strachu, třesu atd
Hned je víc sil se případně poprat s nepříjemnostmi, nebo si užít den naplno. Držím vám/nám palce Všem.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter