Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...31
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#42677
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Michale
Neumím se seznamovat, nevím co a kdy něco říct.včera jsem jela s kamarádkou a jejím přítelem na výlet autem a jely jsme asi hodinu a půl a nazpátek sem většinou už mlčela,nejsem upovídaná jak se to říká o ženských.
Právě přemýšlím jestli by mi pomohly AD, všechno mě hned vytočí pořád se mi chce brečet,nic mě nebaví, nevím jak se stím poprat
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42678
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Mirka, píšeš:
..."Právě přemýšlím jestli by mi pomohly AD, všechno mě hned vytočí pořád se mi chce brečet,nic mě nebaví, nevím jak se stím poprat."
Mirka,
ony-tie AD, Ťa skôr premenia na "zombie" v stave: "muchy žerte si ma!"

(Na oživenie funguje najúčinnejšie prirodzený adrenalín.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42679
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Miruš, uvidíš co ti řekne psychiatr, pěkně mu všecko pověz a on se rozhodne co ti vlastně napíše, podle mně AD asi ne.

To napití to jen dál zhoršuje, ikdyž jsou to malé dávky. Mozek si žádá další a možná proto si tak rozhozená. Snaž se nepít a dál pracuj na sobě, snaž se nějak zabavit, uspokojit... asi v tom bude víc cos všecko nenapsala, snad ti zdejší virtuální kámošky nějak poradí, pomůžou

Drž se
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42680
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Mirko, AD by ti (z me zkusenosti) mohly ze zacatku pomoci. Uzivam SSRI (asentra, predtim cipralex) se zpetnym zachytavanim serotoninu. Stabilizuje to hladinu serotoninu v mozku a clovek neni pak "rozhozeny". Ale primarne jsem byl rozhozeny z nadmerneho uzivani alkoholu. Jak vis, alkohol je depresant - vykyvy nalad, plactivost atd. alkohol jen zhorsuje, ne-li primo zapricinuje, ci spousti.

Co se tyce seznamovani. Taktez nejsem extrovertni typ, ktery se kdekoli kdykoli seznami. Ale prece kvuli tomu nezustane clovek doma zavreny a ze se na to bude vymlouvat. Aby byli lide spolu, nemusi nutne prece neustale mit proud slov
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42681
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Mirka, ja som introvert. Tiež toho veľa nenarozprávam ani medzi známymi. Málokedy začínam rozhovor ako prvý, akoby som nevedel čo povedať. Ale taká už je moja povaha. Kedysi má to trápilo. Aj preto som začínal popíjať. Rozviazalo mi to jazyk. A dostalo ma to tam, kde som. Dnes už to neriešim. Som aký som, zmieril som sa sám so sebou. Mám rád spoločnosť, aj keď väčšinou ani nevedia, že tam som . Kvôli druhým piť nechcem a na seba som si zvykol. A AD kvôli svojej povahe určite brať nebudem. Na liečení mi doktorka predpísala niečo na to, že som bol taký tichší. Síce to fungovalo, nebol som zombie, ale to už som nebol ja. Necítil som sa tak dobre.
K tej návšteve psychiatra. Ako ti môže pomôcť s nudou doma, vo vzájomnej komunikácii s manželom? To už asi skôr psychológ.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42682
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny, tak se mi v pátek podařilo opít "do němoty", včera jsem celý den ležela pomalu v křeči a nebyla schopná vůbec nic Na večer jsem tedy začala s přítelem rozvíjet debatu, no netvářil se moc nadšeně, jeho slova " Tlustá a ožralá partnerka byl vždycky můj sen" mě fakt ranila, připadá mi, že snad vůbec v tom pití nevidí problém a myslí si, že mě to i baví. Bohužel nebaví a netěší, když jsem mu řekla, že s tím potřebuji pomoct, že ublizuji sama sobě, jemu, lidem co mám ráda a i v práci to není ok, seděl a dělal že tam není. On si taky rád dá, snaží se cvičit, máme oba pivní pupky, jinak jsme štíhlí. A tak mě napadá, jestli náhodou nemá problém i on, který někde v koutku duše tuší a má strach, že až já budu ready začnu řešit jeho... Každopádně zítra volám sem na psychiatrii, doufám, že se tentokrát dovolam. Co si o tom myslíte? Čekala jsem asi větší podporu... Jsem zklamaná, ale zároveň se mi ulevilo...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42683
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Užíram se tu pocitem, že za tím mlčením a pohledem do nikam, můžou být i myšlenky na rozchod... Pokud to tak má být asi s tím nic nemůžu udělat, pokud se mnou nechce být teď, tak já bych s ním nebyla pak, až budu ok...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42685
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzano,

> připadá mi, že snad vůbec v tom pití nevidí problém

Kdyby ve tvem piti videl problem, asi by te na to upozornil nebo by si vycitila, ze mu to vadi.
Kdyz jsem pil, nevadilo mi, ze ex-manzelka pije a ani se nezabyval kolik.

> že až já budu ready začnu řešit jeho...

I to je dost mozne.

Osobne bych predne resil sebe.
Kdyz se nemuzes dovolat na psychiatrii, proc tam nezajdes osobne?
Jaky se cil navstevy? Ambulatni lecba?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42687
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Od návštěvy psychiatrie si slibuji pomoc, je to spíš na objednání, myslím, že mě jen tak nevezmou.. co přesně bude dál se dozvím až tam, s mojí diagnostikovanou PP ...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42688
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Všechny vás zdravím a po čase se ozývám: u mě vše při starém bobužel, zase na začátku. Po miliontééé
A jakpak se má Včelař a Sochař???
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter