Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50915
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ja pravdu nemam. Neni to z me hlavy. Ale x deserileti vyzkousene metody u zavislych a tisicileti urcite bez zkoumani zavislostbiho chovani a mysleni.
Precti si knihu Ze zavislosti do nezavislosti. Co veta, to hluboka pravda overena zivotem zavisleho abstinujiciho 20 let.
Terapie na x let bezna vec. Dlouha systematicka orace na zmene zpusobu zivota a chovani. A tzv. Aha efekt je super
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50916
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Aha efekt ve zkratce je co?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50917
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ve zktrace je to to, co jsem napsal/opsal.
Dlouhodobe na necem pracujes, zdanlive se nic nedeje a pak AHA ono se to vlastne stalo
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50918
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Jo AHA uz rozumim )))
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50919
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
ahoj všichni, tak jsem po ránu dočetla celé dva dny vašich příspěvku zpět, a musím říct, že mi docvaklo, co je tentokrát jinak na mé abstineci..Když vás tu tak čtu, uplně nahlas vám odpovídám...Bože, proč o všem tak furt přemýšlíte, proč se v tom tak stále patláte, hrabete,přemýšlíte, mluvíte o tom, píšete si deníky o svých pocitech, čtete publikace jak slušně říkat NE, nechci alkohol....a EJHLE, doprčič, vždyť já byla úplně stejná(stále mi proudily hlavou stejné myšlenky)....Dnes, nevím proč, to mám jinak...nepřemýšlím o tom, proč jsem tak hrozně chlastala,nepřemýšlím o tom, jestli se někdo bude divit, a co si pomyslí, když večer na bigbít jedu autem, či že si s kolegyní v práci nepřipiju. Prostě nechci. Prostě proto, že jsem to řekla.A tečka! Prostě to přišlo samo. A ten chlast mi do pusy nikdo neleje, tak to vlastně jednoduché JE!!! Nepít.A hotovo!!! A zrovna včera v práci, když ostatní měli nalito, tak mě přepadla chuť, ale asi víc na cigáro... tak jsem si šla vedle koupit velké výborné latte na dobrou chuť a po minuutě chut na cigáro pryč. A to hlavně proto, že jsem mozku pozornost na chlast a cigára odvedla jinam a nenechala ho v těch myšlenkách, že vidí pití a cigarety a nedostane taky. Prostě aktivně v tu chvíli jsem něco udělala... Nesmíte ty svoje PITOMÉ mozky nechat tolik pracovat
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50920
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
A to je přesně ten dnešní svět... Jako ta výchova dětí. Ty květinové matky co vidím kolem, stále přemýšlí, co ve výchově udělat, aby dítě bylo osobnost, stále přemýšlí, jestli to dělají dobře, už se uplně vytratilo "selské" myšlení, které velí příroda. Takové ty "pudy smečky", co nám ukazuje příroda. Ne,ony stále o tom kecají, přemýšlí, debatují a doma jim místo osobnosti vyroste nezvaldatelný paňár, co diskutuje s matkou, proč nesmí vběhnout do silnice, protože prostě je její kámoš, ne syn, a nerespektuje slůvko NE. Prototě proto, že jsem to řekla!! Ale, pardon, to jsem se dostala jinam
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50921
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Dobré sobotní ráno všem
Agi, ty naše mozky no. To je problém ale tak snad nám to taky někdy "dojde".
Já dneska v plánu domácnost a kuchyn a praní. Knížky a TV. Zítra má být líp, tak bych ráda na výlet, pokud mi bude líp. Furt mě bolí tělo a hlava, asi nějaký moribundus Co vy?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50922
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahojky, jestli ona nám je ta příroda zbytečně moc nerozvinula ... myslím ty mozky...
Jinak, šetři se, chřipajzna by se neměla přechodit, kóór když nemusíš. Raději odpočinek. Jak už jsem zblblá mi napadlo, radaji vodu než chlast -)
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50923
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Už se mi nese čaj s medem a citronem. Zatím ležím. Uvidíme, přes koleno nic lámat nebudu. Agi kdyžtak napiš vedle, do chatu
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50924
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Dobré ráno ženský ,
Agi tak jsi necetla pozorne...u me alkoholismus je jen jeden z problemu-a ne primarni, proto ten denik, ktery mnoho psychologu ci odborniku i doporucuje psat nevidim na tom nic spatneho preci...nevim jakou mas zkusenost ty, alten muj nema ucel si tam zapsat hm vcera jsem mel 7 piv a 2 rumy to nemi pointa...a gratuluji k abstinenci ale trosililinku si protirecis...nekdo cte knihy, pise denik, ty take ctes toto forum a pises zde-ono i toto je virtualni denik svym zpusobem ne? Jdu spat po praci brou
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter