Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63147
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahojky...
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63148
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Zdravím, rozhodla jsem se touto cestou jit do boje a porazit moji kamaradku flašku. Byt opět tou šťastnou matkou pro mé dva syny, přítele,rodinu a kamarády. Nikdy jsem nevěřila,ze se do takové fáze muzu dostat ????Myslela jsem,ze mám pití pod kontrolou a vše zvládnu. Rodině jsem jen slibovala,ze přestanu a neustále jsem kupovala lahve a schovávala po skrinich,za pracku atd. Chodím k terapeutce a mám pocit,ze to nikam nevede. Když nepiju vše v rodině funguje. Hlavně jsem začala intenzivne pít po narození druhého syna,protože i přes to vše jak je miluju - jsem řešila stereotyp.
Byla jsem zvykla pracovat,sportovat a využívat kosmetické a kadernicke služby a ne být zavřena mezi čtyři stěny - jak se říká.Přítel většinou jezdil večer domu.
Porad si říkám,když to zvládají ostatní,proč ja tomu podlehla. Je to jako u vlaku.Pomalu se rozjíždí a zrychluje a zrychluje…
Jen vy si to stále nepripoustite a jen lzete a lžete - nicite,trapite rodinu …
Takže víno - stop
Alkohol je nicitel - zabiják !!!
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63149
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Všechny zdravím, hezky jste se tu sešli na začátku svých abstinencí a cesty za lepšími zítřky držím vám všem palce, je to jen na vás zvládnete to, když budete chtít!A můžete se tady navzájem podporovat, super mám radost, že jste se dali na správnou cestu PS: Nick ožralok je geniální
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63150
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Musím a chci najít v sobě tu sílu. Protože mám poslední šanci. Jinak prijdu o všechno. Hlavně jsem pod vlivem řídila s malým synem a nabourala lehce do svodidel.Jelikož máme automat,tak ihned vydalo signál záchrane sluzbe. To byla ta poslední kapka,kdy se pod tou sr… ohrozila dítě. Stydím se za to - jela jsem se synem na trhani zoubku a abych byla v klidu a zvládly situaci,jsem se posílila alkoholem.Největší chyba mého života.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63151
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Děvčata,
zdá se, že to máte slušně odstartovano. Je Vás víc, to by mohlo být dobré jako začáteční podpora.
A vlastně, jste začaly už tím, že jste si uvědomily, že máte problém. A to je opravdu dobrý začátek.
Držím všem moc pěstí.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63152
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj holky, moc děkuju za zprávy. Fakt pomáhá, že v tom nejsem sama.

Já hlavně do poslední chvíle pochybovala, jestli fakt mám problém. Jestli to náhodou třeba jen nezvětšuju. A pak, když jsem napsala příspěvek, ten svůj "sumář" sem, když jsem si to tak jako shrnula, už neni pochyb prostě.

Včera večer mi manžel PODĚKOVAL (!!) když jsme šli spát, že jsem si nic nedala. To bylo příjemný (a překvapivý), noc byla horší. Spalo se mi strašně blbě, každou chvíli vzhůru...
To je ale ještě pohoda, větší obavy mám z víkendu. Svépomocí opravujem 150 let starej dům, a já si nedovedu představit, že si k práci nic nedám, ani to pivčo... Tak nějak mi to k tý dřině patří. Tak si možná během víkendu sem tam napíšu pro slova podpory a motivace, jo?

Petro, a teď abstinuješ - nebo se nedaří - nebo proč máš pocit, že terapeutka nedává smysl?
Týna
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63153
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Nepila jsem 14dni skrz Covid,potom tři dny jsem podlehla ????a teď dva dny nepiju.Terapeutka mi rádi dobre,ale nikam to nevede.Je to vše pouze na mě,nemám problém psychicky,ale pouze ze sahnu po flasce. Teď i s přítelem resime,jestli jít od sebe a nebo jestli to zvladnem.Nechci být bez děti,takže musím zasáhnout. Hlavne před tím jsem se bala vystřízlivěni,ze mi bude spatne,budu vyčerpána,budu se klepat ????Důležité je jist a davat tělu dostatek vitamínu.Piju různé čaje a vodu s citronem.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63154
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Týno, taky jsem si myslela, že mi alkohol pomáhá pří práci, zvlášť při žehlenía vůbec domácích pracech.
Ale pak jsem přišla na to, že udělám moc práce i bez něj.
Ale, je to ze začátku opravdu boj. Musíš vlastně přeprat chuť, zlomit zvyk a přenastavit si to všechno v hlavě.
Hodně štěstí
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63155
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Tak zkus aspoň ten Birell,ale pokud chceš opravdu přestat,tak doporučuji ze dne na den.Ta síla je důležitá a hlavně budeš vypadat lip ????
Hlavně chápu těseni se na to pivicko,zásluha za odvedenou práci či během ni … drz se
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63156
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj holky,jsem ráda,že v tom nejsem sama...moc ráda mám pivo a vím že mám problém ale nejsem opilec co se opije do němoty vším...chci se vás zeptat kolik piv jste schopné vypít za den a pijete nebo pily jste každý den večer?já s tím bojuji s tou chutí a nemohu stále odolat...jsem schopná denně vypít 6 lahví piva doma přesně jak říkáte k práci se skvěle pije.trpim paničkou úzkosti beru AD no a mám strach hlavně o játra když piju a zobu léky...vůbec bych neměla asi ale nemůžu si pomoct...tak s vámi to snad dám...s vaší podporou... děkuji
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter