Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63253
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ospravedlňujem sa za preklepy
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63254
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Meggie, díky. Tobě taky moc přeju, at se držíš. Jo, stojí to za to! Je pravda, že čim dýl nepiju, tim víc si řikam, ted to přece už nepos...u Tak nás čekají svátky a silvestr. Bude to můj první nepicí za celej můj život, kromě těhotenství. Bude to těžký, ale možná ne..DDDD
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63255
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Presne tak Rachel, ja tiež mám v pláne vydržať cez sviatky a to ma čaká týždeň chata....ale som odhodlaná nedať si tam ani kvapku, povedala som to otvorene všetkým že tam piť nebudem, vysvetlila prečo a čo ma k tomu vedie a pochopili to všetci čomu sa veľmi teším, nemá zmysel si niečo vymýšlať....načo....budem informovať ako sa mi darí ak môzem, budem na vás všetkých myslieť a nedám sa
Pekný triezvy deň prajem a krásne Sviatky bez alkoholu....ozvem sa:)
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63256
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Tak, dnes k nám prišla nečakane návšteva a kalilo sa, a ja som pila celý večer kofolu super pocit, nebavila som sa samozrejme až tak ako ostatní ale bolo to v pohode, určite neľutujem a zrazu to ide aj bez chlastu....
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63257
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
A čo vy ostatní?Aký ste mali dnes deň a večer?
Dúfam že tu neostanem sama na fóru, bolo by mi smutno
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63258
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
To receni vsem o nepiti a duvodu .. co kdyz se napijes? To muze pritizit, ne? Ten zavazek vuci okoli.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63259
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Michal myslíte že som urobila zle že som to takto spravila?
Som "začiatočník" v nepití a tak som si myslela, že si tým že to poviem popredu že piť nebudem vybudujem akúsi bariéru alebo neviem ako to nazvať správne aby keď budú mať ostatní vypité vedeli že ma nemajú núkať a prehovárať, že si jednoducho nedám....ja som to samozrejme nepovedala úplne všetkým čo s nami na tú chatu idú ale len mojim najbližším, mojmu mužovi samozrejme, ten vie o tom, mojmu bratovi a švagrinej a jednej kamarátke, ostatným som to nevešala na nos nie je to ich vec....ale chápem čo tým myslíte
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63260
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ja som to len nechcela riešiť a rozoberať na tej chate, chcem aby to tam bola už ako hotová vec že chlast sa ma tam nebude týkať a hotovo....ja dúfam že to nepo*eriem...robím to samozrejme hlavne kvôli sebe...
Mám sa tam čím zamestnať, beriem si knížky so sebou, budem všetkým variť, ide nás tam asi jedenásť a budem strážiť detičky a venovať sa im atď.
Snáď to zvládnem
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63261
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj, všem držím palce a věřím, že svátky zvládneme na nealku

Meggie, já myslím, že na tom zas tak nezáleží. Když to nevydržíš a napiješ se, tak co, oni se s tím ostatní smíří... Já mám v plánu říct, že si dávám od alkoholu pauzu, a v budoucnu kdyžtak řeknu, že mi to bez něj vyhovuje víc a proto už nepiju.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63262
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj ožralok áno nech si každý z nás určí komu a ako dá ostatným najavo že nebude piť, to je asi na každom z nás ja to tiež neplánujem každému na počkanie vykvákať ako to so mnou je, ale tí najbližší si zaslúžia vedieť pravdu a ostatným to poviem tak ako ty, že si dávam pauzu od chlastu....tak nám prajem nech sa nám to podarí nech nám to odhodlanie vydrží Daj vedieť ako sa darí môzeme si tykať nie?
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter