Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63167
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Týno, super, že jsi to zvládla. K tomu spaní - spánek se po vysazení alkoholu o hodně zlepší, ale četla jsem, že to může trvat i několik týdnů. Tak vydrž!
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63168
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Tyno, fakt vydrz.
Trvalo mi to alespon mesic. Buzeni, blby sny, desna zima. Ale pak to preslo. Spi se mi o moc lip. Nebudim se s busenim srdce.
Danielo, zkus si na papirek napsat bojove ukoly, ktere budes ten den delat. I kdyby jsi si tam mela napsat “ zaleji kytku”. Vymyslej i nepatrne veci, tim se ti zamestna hlava uz pri psani, zabere to cas pri plneni.
Musis nejak utratit cas, ktery budes mit, kdyz si nenalijes.
Devcata , vypada to s vama pekne. Mate dobrou “podporovaci” skupinku.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63169
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Týno, Danielo, zdá se, že máme dosti podobné osudy. I já si chlast přizvala domů a spojila s běžnými činnostmi, jako mytí nádobí... Takhle to je už pár let, asi pět, šest. Neopiju se do bezvědomí, mám ráda jen to vyklidnění. Začínala jsem na dvou pivech, teď obvykle šest, ale vydržím i víc. Nic jiného nepiju, což mě beztak neochránilo před závislostí.


Taky už nechci, taky se mi můj život už hnusí. Ale je to těžké, ten každodenní rituál, ještě aspoň jeden den si hrát na to, že žádný problém není.

Hrozně se bojím abstinenčních příznaků a bojím se tak moc, že se bojím s chlastem přestat. A pak mi hlavou lítá, tak jestli můj život má být o tom do konce života jen bojovat s pitím, co z něho vlastně budu mít? Nejhorší je v mém případě i samota, ty večery. Buď budu sama v tom tichu nebo se na chvíli uvolním s pivem. Děsí mě kam až to zašlo.

Danielo, já nedávno založila vlákno o chlastu a antidepresivech. Tam si můžeš shlédnout moji zkušenost, jela jsem v té kombinaci tři týdny a málem mi z toho hráblo. Takže ne, prášky a pití nejde dohromady. Já je nakonec vysadila. Musím vyřešit chlast, pak můžu řešit dál. A alespoň za tohle rozhodnutí jsem ráda.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/12/2021 14:36 Provedl: Lajka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63171
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Lajka
tak to máme vlastně všechno společně stejně...já taky tak piju několik let začalo to má 3 malých povrch a teď už jen doma s lahví v ruce hned jak přijdu domů z práce se těším až si dám pivko ptz mě chutná, pořád se omlouvám tím že nejsem žádnej ožrala...ale normální to asi nebude co?!jakých příznaku se bojíš?myslíš že nějaké můžou být?
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/12/2021 15:54 Provedl: Milli. Důvod: Lajka
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63172
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Všechny vás obdivuji jak si nedáte a zvládáte to.

Snad se mi to také podaří jen to stále odkládám... Silvestr naposledy s lahví!!!
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63173
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Danielo, to ze se neopijes do nemoty, neznamena, ze nemas problem.
Problem uz je, ze si neumis to pivo odeprit.
Co kdyby sis ho nekoupila?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63174
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Erika...on manžel pije taky takže je tu pivo stále...což mě prostě nedá si nedat ????

Holky odkud jste? ráda bych se třeba s někým sešla na pokec a kávu?
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63175
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ja mám největší strach o svoje játra...bojím se že je mam poškozené alkoholem????
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63176
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Danielo, taky mám strach ze zdravotních následků. Ale už s tím nic neuděláme, můžeme jedině nepít a doufat, že se tělo jakž takž zregeneruje.

Jinak jak píšeš, že manžel pije, tak tě to láká, tak já to měla doteď podobně. Snažila jsem se pití hodně omezit, což se mi dařilo, když jsem byla sama. Ale jelikož je přítel pivař, tak když jsem byla s ním, taky mi to nedalo. Nicméně dnes vedle mě pil pivo a mně to bylo úplně jedno, tak snad mi to vydrží. Kdyby pil moje oblíbený víno, asi by to bylo těžší.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63177
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Danielo, tak vyuzij ten strach k podpore abstinence.
To by taky mohlo jit.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter