Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: Potřebuju pomoc?
#6892
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Markét, moc děkuji za tvou reakci! tak nějak mě "zahřála" a potěšila. bylo to hrozný období, ale je pravda, že si ho moc nepamatuju, jen vim to, že jsem opravdu moc pila a vlastně jsem se propila až do června, kdy jsem doma opět po čase potkala svou puberťáckou lásku a od té doby jsme spolu. to mě donutilo přestat pít a zjistila jsem, že je mi líp a alkohol tak nějak nepotřebuju, když mám někoho, kdo mě dokáže obejmout a bejt se mnou, když mi není dobře. takže vlastně přes prázdniny jsem pila už jen tak příležitostně a teď co mi doktor /opět/ nasadil nové léky, jsem se rozhodla jim dát šanci aby bez chlastu zabraly. Zatím se mi vede. Doufám, že překonám i stesk po přítelovi a návrat na kolej, kde mám tolik alko vzpomínek. Markét a ty jsi tu depresi úplně překonala a vyléčila jsi se? proč jsi vlastně pila? a jak se ti teď daří?

Katko, spíš jsem to myslela tak, jestli jsi vůbec někdy brala AD bez chlastu, protože jistě víš, že se na ně pít nemá. Proto ti možná nepomáhaji, když na ně chlastáš. Líba má pravdu, že jsi jen vyměnila závislost za závislost. Nepřemýšlela jsi o tom, že bys měla navštívit nějakýho odborníka na závislosti?
A proč se ti na AA nelíbilo?
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6895
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Zdravím,
co se týče názoru, svěřit se Bohu a čekat, co on udělá, tak to je špatný přístup. Ono totiž co se "spolupráce" s Bohem týče to funguje podle jednoho starého přísloví takto: člověče přičiň se a Pán Bůh Ti pomůže. Žádné takové - tak, já za tebou přicházím s problémem a teď čekám, že ty mě z něj dostaneš. Takto to opravdu nefunguje.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6896
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Ona jen vůbec nepochopila, že nejde jen o Boha!Literatura v AA je pořád ještě novinka v Čechách, a doslovně přeložená z USA, kde je víra v Boha velká, neslyšela to další, tak jak Boha chápeme , čili Vyšší Moc.Je nutné v něco věřit, mít z něčeho respekt, mít něco, v co věříme!Nikomu to neuškodí.Nikdy se víra v Boha v AA nevynucovala!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6897
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Souhlasím s Tebou, Líbo
Jinak preji vsem vericim i nevericim dalši uspesny strizlivy a slunecny den !!!! drzte se
Annyka
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6898
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Libo, to video z TV barandov, to je o Tobě?
linda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6902
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Jo, je, jsem ta střízlivá.A Tobě to jde, mě ne.Ještě jsem na nějaké Misi zdraví, moc se to už ani nepamtuju, není to nějak důležité.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6907
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Líbo, s literaturou AA jsem seznámená, koupila jsem si 2 knížky a poctivě je přečetla, přesto mi ta myšlenka sřízlivění za pomoci víry v nějakou vyšší moc není blízká. Nikomu jeho víru neberu, ať si každý věří, čemu chce - v Boha, osud nebo třeba ufony. Pokud to někomu pomáhá, je to jedině dobře. Já věřím maximálně tak v sama sebe. O tom ale tahle diskuze není. Všechny nás tady spojuje cíl přestat pít, měli bychom se snad v tom nepití podporovat, ať si každý zvolí jakýkoliv způsob, jak toho cíle chce dosáhnout a ne vnucovat ostatním svoji pravdu s tím, že když si člověk zvolí jinou cestu, je okamžitě odsouzen k neúspěchu.
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6909
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Je dobré, nutné si věřit, jen je taky potřeba něco víc, zatím to tak nech, ono Ti to dojde,chce to čas, sám člověk málokdy zvládne těžké věci, nemoc nikdy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6911
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Jistě nechci někoho nutit do něčeho, je to prověřený, vyzkoušený dnes už milionama lidí, tolik áčkařů už je na světě.Uvidíš časem!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6954
Re: Potřebuju pomoc? Před 12 rok, 7 měsíce  
Movo,zlaticko,omlouvam se,ze mi to trvalo tak dlouho konkretne odepsat,ale az budes mamina,navic bez babicek pochopis,neni absolutne cas ).K tem AD.Kdyz mi bylo 21 a zila jsem se svym,ted uz manzelem v USA,sli jsme na jednu party,kde nekdo nekomu poslal z CR PERVITIN.dO TE DOBY JSEM ZADNE DROGY,KROME ALKOHOLU A CIGARET A PARKTAT MARTIHUANY nezkusila.Dala jsem si 1 lajnu pak za par hodin druhou ,uzasnej pocit pak 3,jeste lepsi,pak 4tou a pak si jen pamatuju,jak mi Laddy(dnesni manzel)volal zachranku.Misto toho,ay me odvezli do nemocnice,me odvezli do vezeni-nedovolene pozivani ilegalni drogy.Pripadala jsem si ,jak ve zlem snu-ja a ve vezeni????Ja a drogy??Vzdyt jsem chtela jen trosicku vyzkouset na party....KOnec je takovy,ze me to tak poznamenalo,ze jsem mela takove depresivni a hystericke stavy,ze jsem nemohla vubec ani vyjit z bytu,byla jsem presvedcena,ze dostanu infarkt,omldlevala jsem v prostorech s vetsim mnozstvim lidi...Nastesti me napadlo zajit za psychiatrem a ja byla po 14 dnech brani AD-Seroxatu opet normalni ,sebevedomy clovek!Kdyz jsem pak cekala maleho a precetla veskerou literaturu,mela jsem trochu obavy o poporodni depresy.Zaukolovala jsem manzela,ze kdyz uvidi nejake zvlastni jednani,at me rovnou odtahne k doktorovi.To sice probehnout nemuselo,vedela jsem o sobe,ale bylo mi tak neskutecne zle na dusicce...ale hormony se vratily do normalu a vse bylo ok....Drzim palce zlaticko.Pa a dobrou noc vsem!!!!!
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/10/2011 16:16 Provedl: Smidova.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter