Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42636
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Myslím tím Mirku, že nejde na oslavu.

Karolína: Jinak ty dotazníky by i pro mě dopadly perfektně. Za poslední rok, na který se dotazují jsem se nenapil ani jednou, takže podle nich UŽ alkoholik nejsem. Dělal jsem si je.. Ten dotazník totiž reflektuje poslední rok pití a je to orientační informace pro rozpité lidi.. Takže kdyby se rozdal v psychiatrické léčebně na setkání po roce mohli by se podle dotazníku rozpít všichni. A proto pod ním bývá věta, že test je jen orientační a má být doplněn jinými informacemi.
Takže příjemné bumbání.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#42651
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
karolina, od tohto doktora (liecitela) utekaj. homeopatia su v podstate cary-mary, ktore nemozu nijak fungovat bez toho, aby sme vyhodili do kosa vsetko, co vieme o fyzike a biologii. homeopaticke pripravky obsahuju 0 (slovom nula) molekul "ucinnej" latky a su to bud cukrove pilulky alebo rozne nariedeny alkohol. mozes to vyhodit do kosa, ucinky homeopatik su nerozlisitelne od placebo efektov.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#42663
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj, tak i já hlásím, že se mi stále abstinence daří, nepřidávala jsem se k vám novoročním, abstinuju už od listopadu, což je vlastně fuk...
V úterý to byly dva měsíce, co jsem se nenapila. Zrovna v to úterý jsem se vracela z 4denniho pobytu na horách, něco na způsob team buldingu. Určitě je vám jasné, jak takové akce na horách vypadají, ale já jsem to dala bez kapky chlastu... A vlastně jsem si to bez kocovin mnohem víc užila a zalyžovala si...
Měla jsem z toho obavy, chlast byl všude, ale parkrat jsem řekla ne a pak už mi nenabízeli...
Jsem strašně ráda, že jsem to zvladla a že jsem ten konec druhého měsíce nepo...
Takže vzhůru do dalších dnů...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42664
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Allie - jsi dobrá, jen tak dál
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42665
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
DD, je mi jasný, co jsou homeopatika zač, ale za zkoušku nic nedám. Přišlo mi spíš vtipný, že doktor napíše "lék" ředěnej v alkoholu právě alkoholikovi, když musí vědět, že to může být spouštěč. Mně se to teda ještě nestalo, že bych se rozpila kvůli kapkám, ale jsou takový případy. Můj spouštěč jsou spíš ty nervy.
Allie, tak to tě moc chválím! Mě čekaj taky dva pobyty na horách, bez alkoholu jsem to vlastně ještě nezažila
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42666
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Karolína napsal:
DD, je mi jasný, co jsou homeopatika zač, ale za zkoušku nic nedám. Přišlo mi spíš vtipný, že doktor napíše "lék"...

...Můj spouštěč jsou spíš ty nervy.
Allie, tak to tě moc chválím!...

...Mě čekaj taky dva pobyty na horách, bez alkoholu jsem to vlastně ještě nezažila

Vyskúšaj tento liek:

1url.cz/7tlCP

...funguje spoľahlivo!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/01/2017 09:26 Provedl: Ja. Důvod: Verifikácia korekcie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42684
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 2 měsíce  
Karolíno- tak pobyt na horách bez chlastu je sice všeobecně neobvyklý, nicméně konstatuju že je to dosti fajn. Jednak jsem si to užila co se lyžování týče, dvojak díky dobrému spánku jsem si odpočinula a hrozně jsem si užila snídaně, kdy jsem koštovala od všeho, vychutnávala a koukala na zmačkané obličeje kolegů, jak jim je zle a mě bylo taaaak fajn....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42686
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 2 měsíce  
Allie, coz mi pripomnelo z lecebny: "strizlivy je ve vyhode"
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42706
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 2 měsíce  
Allie, ja se na to prave tesim. Lyzovacka za strizliva
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43660
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 1 měsíc  
Jen se chci optat jak jste na tom? Já jsem zvládla dvoje hory bez pití a mám radost
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter