Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24220
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24221
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24222
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Já nevím, Renato ... mně přijde lék na odstranění závislosti technicky jako nesmysl, ale i kdyby něc takového vymyslili, tak mi to přijde i vyloženě jako něco, co nemůže lidstvu nějak zvlášť prospět. Přece existuje nějaká příčina a důsledek, ne? A když si člověk nechá přinášet potěšení „zvenku“, v tomhle případě alkoholem, přestane to umět zevnitř, a stane se závislý na tom vnějším stimulu. A když budete proti závislost brát léky, je to zase zvenku. S léky se musí stejně opatrně jako s alkoholem. Taky z Vás můžou udělat loutku – a to nemyslím jen léky na psychiku, ale obecně: třeba kdo chce zhubnout, automaticky kouká po lécích na hubnutí; když vás něco bolí, vezmete si lék na bolest ... to je potom život na houby.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24223
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Liba suhlasim s tebou, ze ten priebeh ku koncu nemoci je u vsetkych uz podobny, ale ten zaciatok, spustace pitia, sposob pitia je rozny od pripadu k pripadu. Preto zastavam nazor, ze ku kazdemu treba pristupovat individualne.
Aj ja som rada, ze som to dokazala zastavit vcas a v tom mi pomohlo hlavne toto forum. ked som si citala neiktore pribehy, medzinym aj tvoj, tak ma konecne nieco ako keby osvietilo a uvedomila si zavaznost mojho problemu a prestala som si nahovarat, ze mozem pokracovat v tych pokusoch na sebe.

Ja som si to v sebe usporiadala tak, ze je to pre mna jed a ze ani ten by som nechcela na sebe skusat kolko ho este zvladnem a dokedy bez toho, aby ma uplne nezabil.
Renta kudzu som niekey skusala, ale na mna to nejake ucinky nemalo, pila som tolko ako vzdy ani menej ani viac.
Co sa tyka toho lieku, co by dovolil si dat jeden pohar a dost, mna by to osobne asi ani moc nezaujimalo. Ja som proste z toho jedneho poharika nikdy nejake extra potesenie nemala, ja som skor vyhladavala sko ten pocit uplne sa resetnut. Nevediet vobec o sebe. Ja som dost aj workholik a asi som stres a relax riesila tym uplnym opitim sa tak raz za dva tyzdne. Okrem toho, ako pises ty, ked bolo nejake nestastia, tak som to zapijala. Ale zapijala som aj to, ze mi je fajn a som stastna. Ono clovek si vzdy ten svoj dovod najde.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24224
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Liba napsal:
Děkuji.

Liba,
takže ~ tie účinné látky sú:
*akamprosát, naltrexon a nalmefen*.


(...bez zbytočného tapetovania/opakovania a kopírovania príspevkov.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24225
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Alas suhlasim. To akoze by som si vzala tabletku, napila jeden pohar a dalsi raz zas a tak cely zivot?
Ved to by som si pripadala este vacsi blazon nez uz som.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24227
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24229
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Já osobně nemám léky v lásce, vyhýbám se všem.Neumím je ani pořádně polykat, bojím se jich.Ale přestat pít je někdy velice těžké, někomu by tyto léky mohli pomoc překonat ty těžké absťáky, jenže, zase by se mohl alkoholik vracet znovu k pití,když to měl lehčí. Ta 12ti letá alkoholička mně vyděsila.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24232
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
S liekmi na prekonanie abstakov a na lahsi prechod k abstinencii suhlasim. Ale aby niekto bral lieky len preto, aby nasledne zas mohol konzumovat alkohol alebo brat drogy, mne osobne pride kontraproduktivne.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24235
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter