Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#23487
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Zdravím,
včera jsem měla krizovku, sama večer doma, to se mi vždy spustí krize. Tak jsem přemýšlela jak odolat, ABYCH SI NEŠLA KOUPIT ALKOHOL.
Takže jsem si napatlala na vlasy olejovej zábal, ten se drží, fén nemám, protože kazí vlasy. Musela bych po opláchnutí čekat až vlasy vyschnou, jinak bych šla do obchodu s mokrou hlavou, vlasy mám dlouhé. --o je na dlouho a tím získám čas zda opravdu tam chci jít, když se snažím nepít.
To jsem se bála, že nebude stačit, tak jsem vypila půlku láhve zaječické minerálky a to pomohlo, z domu a od wc jsem se nemohla hnout, v podstatě ještě dnes dopoledne. Dneska jsem zase sama doma, takže jsem hned rádno dopila další půlku láhve a hned na zítra na ráno, takže budu muset zítra řídit, tudíž nemůžu pít, jsem se objednala ke kadeřnici. Zítra už sama nebudu, takže to je v pohodě. Manžela jsem poprosila at na svátky nekupujeme alkohol ro nás a aději naplánovala procházky. Manžel nepije vůbec, takže jemu je to jedno.
Alkohol, co kupujeme do vánočních balíčků, tak ten jsem se rozhodla koupit až těsně před Vánocema, páč chci suchou domácnost, ale proč ho nedarovat, když obdarovaní nemají problém s pitím jako já.
Manžel nechápal, protože on si myslí, že nemám problém, já vím, že jo a bojím se, že bych koupila něco dobrého a nezvládla to, když to bude doma.
Snad to zvládnu, včerejšek jsem dala, když jsem předvídala problém v mém boji s alkoholem.
Přeji všem krásné dny a držte se!
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23489
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Stopko, když nastane krize, klidně mně zavolej, nebo někomu, kdo to o tobě ví, pokecáte, chutě odezní.Jen vydrž!Zkus ty AA, nebo jejich internetovou diskuzi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23541
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Liduško děkuji,moc si vážím Vaši pomoci.
Bojuji, vše se seběhlo, jsem doma bez práce, děcka už nejsou nejmenší, jeden je dospělý, druhý v pubertě. Manžel manažer, pořád je pryč. Práci ačkoliv nemusím, tak hledám, abych vypadla, ale vzhledem k věku a k mému vzdělání je to vždycky, něco i o víkendech a ty vždycky jsme celá rodina spolu, takže to nechci.
Týden je pro mně nejhorší, ale nedám se, mám skvělou rodinu a nemůžu to utopit v nudě a v alkoholu. Kamarádky moc nemám, protože jsem názorově jinde, takže okruh kamarádek je malý a většinou jsou to lidi z vytíženou pracovní dobou, takže je nemůžu jentak otravovat kdykoliv , že bojuji s alkoholem, protože je druhý den čeká opět náročný pracovní den.
Zrovna před chvilkou jsem měla takovou krizovku, ale stejně doma nic není, praktikuji suchou domácnost a nikam nechci jet a především nechci pít, tak jsem rychle šla jsem na fóra.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23544
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Stopi, výborně!Šup sem!A že to zabralo, ne?A co koníčky, něco, co jsi nestihla, když byly děti malé, tajné přání, plň si ho nyní, čas máš.Práce by se hodila, nuda zabíjí!Hledej, něco se najde!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23573
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Můžeš mít pravdu, Moniko, ale Davidovi by nejvíc pomohli AA, jejich Kroky!Deprese, alkoholické sny se objeví i po 10 letech, sice málo, ale objeví se, to je alkoholismus, nemoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23574
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 4 měsíce  
Vánoce jsou tu.Spousta lidí díky alkoholu bude smutnit, trpět...přeji upřímně všem aby se to jich netýkalo , aby měli hezké, klidné svátky, dobrý Nový rok.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23773
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
dobrý den přítel má problem z drogamy chtěla bych vědět co pro tomám udělat nebo jak se mám chovat moc by mi to pomohlo protože vubec nevim
ramara

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23775
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Najdi si na internetu Anonymní Narkomany, scházejí se v Brně a Praze, jsou tam ale i telefon čísla.Zkus to, zavolej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23776
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Libuško ,
ted když nepiju, tak á se říct, že nejhorší byl ten začátek, první dny-fyzicky špatně a psychicky děs. Pak přišlo období relativně klidu, to znamená systematický boj, hledání spouštěčů, mít suchou domácnost, užívání léků, myslím tím ostropestřec a jiné podpůrné vitamíny na játra, cvičení.
Jenomže poslední dobou jak mám čistou hlavu, tak se dostavují výčitky a ty jsou přímo hrozné,možná i horší , než ty pürvní dny abstinence, proto si čtu tady druhým dnem více, ale čím víc tady čtu, tím se víc stydím , co jsem si to provedla, jaká jsem hnusná. Usínám se sebeobvinováním a vstávám se stejným pocitem. Dá mi velkou námahu srovnat se ze svoji minulostí a dokonce přišla myšlenka, když si vypiješ tak mít výčitky nebudeš, to mně tak vylekalo, že do toho se vrátit nechci a utvrdilo nepít alkohol a začíná další extrém strach z alkoholu,ž panický, takhle to mám cca třetí den.
Jak se vyrovnávate s pocitem viny co bylo? Já těžko. Nechci už pít, ale neumím se vyrovnat s tím, že jsem pila.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23777
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Stopka napsal:
...Jak se vyrovnávate s pocitem viny co bylo? Já těžko. Nechci už pít, ale neumím se vyrovnat s tím, že jsem pila.

Úplne som prijal nahú skutočnosť, že minulosť už vôbec nezmením,
(hoci je TO výdatné žriedlo môjho poučenia) a, že teraz - v prítomnom okamihu, ktorý práve aktívne prežívam si formujem/modelujem a vytváram vlastnú triezvu budúcnosť a perspektívu.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter