Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...123
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Jsem kráva Před 2 měsíce  
Dobrý večer.Pročítám to tu minimálně 2 roky a s flaškou vína to obdivuji, případně se směji podle toho kolik mám v sobě.... Začínám být úplně zoufalá. Stará ženská co má odrostlé děti. Neměla jsem lehký život, ale ani jsem nebyla týrané dítě a asi jsem si pitím život neulehčovala, ani svým blízkým.. hlavně dětem. Ztrácím se v tom co je dobře a co špatně. Názory na výchovu, kdy jsem nachlastaná a děsně chytrá a druhý den přemýšlím co jsem řekla a jestli to bylo fakt tak moc chytrý a výchovný a mám si za tím stát, nebo pochybovat protože jsem byla ožralá a všechno jsem věděla nejlíp. Nejsem pyšná ani na to, když 2 dny nepiju a je mi zle a přítel má starost a pak se napiju, mluvím s ním po telefonu a on je rád , že mi je lépe...jasně, doplnila jsem hladinku...jen to možná, snad nepoznal. Nejsem pyšná na to, že uvařím, uklidím s desátou sklenicí vína a přijde dítě z práce a já si hraju na dokonalou matku a ono se mi ptá co, protože mi nerozumí jak drmolím a raději vypadne z domu zatím co já jsem ukřivděná kam jde, když jsem přeci v poho....a pak mi dochází jaká já jsem děsná kráva a jak moc v tom lítám...
Simona
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/01/2021 15:54 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: Jsem kráva Před 2 měsíce  
Ahoj Simco,
z vlastni zkusenosti vim, ze duvod k napiti neni ani potreba. Furt je neco. Bud je clovek unavenej, nastvanej a potrebuje se uvolnit. A nebo je spokojenej a pak se pije na to, ze mu je krasne.
Chces s tim neco delat, nebo mas jen tisen na dusi?
A ted te nechci nejak urazit - ale zajimalo by me, jestli to co jsi ted napsala je s vinem a nebo bez?
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Ahoj Eriko,
děkuji za odpověď. Spiš jsem čekala, že mě někdo pošle do háje... Neurážíš mě a pravda je ta, že jsem celý den chtěla střízlivá napsat a ano, teď je to s vínem. Asi bych nikdy střízlivá nenapsala. Chci s tím něco dělat, jen se v tom úplně plácám, jdu ode zdi ke zdi a nevím jak z toho. Mám asi všechno, ale cítím, jak to pomalu ztrácím. Myslím si, že já přeci všechno dám..dala jsem to už tolikrát, ale teď mi to nějak utíká mezi prsty..
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

No, asi by to chtelo s tim neco delat.
Ale mela by jsi byt rozhodnuta. Presvedcena, ze pro tu zmenu jsi schopna, ale i ochotna neco udelat.
A jak to tu ctes, tak vis, ze zaklad je sucha domacnost. Pujde to?
A jak jsem se ptala, jestli pises s vinem nebo bez, tak proto, jaky nazev vlakna jsi zvolila.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Určitě by s tím chtělo něco udělat. Piju asi 35 let. Dřív to bylo jednou týdně. Když byly děti malé, tak jsem se každý pátek zavřela na záchod s flaškou vína a krabičkou cigaret aby mě neviděly, opila se, vybřečela, politovala...a asi si najivně myslela,že když vylezu, nic nepoznají.Teď už jsou velké a já si nepamatuju že bych nepila víc než 2 dny. Moje největší zábava je sedět u vína a přemýšlet, jak přestanu pít... Přehouplo se to do stavu,kdy už to nemám pod kontrolou. Nepiju jen když mám návštěvu,ale piju i sama. Jsem schopná začít ráno a večer skončit a myslet si, jak to nikdo nepozná a jaký vedu děsně chytrý řeči...Říkala jsem si, že není možné přestat o svátcích a že přestanu po Silvestru...zase jen výmluvy a kecy. Strašně se toho bojím. Bojím se sebe jestli to dám,ale lahve jsou z baráku a já dneska začnu abstinovat.
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Simono, tak ty lahve musí z baráku pryč!!!
Večer tě chytne touha a špatně se to pak ustojí.
Nepřemýšlala jsi o nějake psych pomoci? At už AA a nebo psychoporadna - pomoc při závislostech.
Udělej si seznam bojových úkolů.
Já miluju papírky. Napíšu, splním, škrtnu
Máš nějaké koníčky? Vím, že teď to je težší.
Třeba ruční práce, jogu?
A nebo nemáš psa? Dlouhý procházky jsou taky fasjn.
Tak se drž!!!!!!!!!
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Eriko,lahve jsou z baráku.ale ne daleko. Zamkla jsem je do kůlny.Bude problém svátků, kdy tu bude přítel,který má víno rád a návštěvy,které sem budou pití vozit.Bude to mazec,ale seknout se musím!!! Zatím jen ležím a přemýšlím a děsně se bojím co přijde.Je to blbost. Máš pravdu. Zvednout se a jít něco dělat. Psa mám a pořád je chudák zavřený a chodí jen na vycházky s vyhazováním lahví. O AA jsem přemýšlela,jen jsem nenašla odvahu. Joga mě taky bavila i cvičení,které jsem nechala,protože se přes vychlastaný a vyžraný pupek už neohnu. Je toho strašně moc co musím změnit. Jak jsi to dokázala ty? Najdu někde tvůj příběh? Jaké byly začátky?? Jak dlouho abstinuješ?
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Promíň. Já četla lehve jsou v baráku. Ale už jsem si vzala brýle
Začátky byly krušné.
Ale já měla kliku, že jsem to na sebe nahlásila manželoj a ten se zachoval skvěle. Zlikvidovali jsme lahve a on dokonce přestal i přede mnou pít.
Zkoušla jsem i psychoterapii, ale ta paní co jsem k ní chodila,mi nějak nevyhovovala. Než jsem našla jinou, tak jsem zjistila, že to zvládnu bez ní.
Ale vím, jak jsem se na tu psycho pomoc upnula. Myslím, že to hodně pomůže.
Abstinuju od 29.4.2019. Tak to bude 20 měsíců. Ale i tak někdy přicházejí krize.
Uvař oběd, vezmi psa a jdi ven. Venku se krásně přemýšlí.
Vím, že se to dobře radí, ale ze začátku jsem se sotva ploužila
Pomohlo mi sleování datektivních serialů. Díl na 40 min, dýl bych pozornost stejně neudržela.
A uklid, debordelizace, to pomáhá dost.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Eriko, mockrát děkuju!!!!!Jdu něco dělat, ať nepřemýšlím o chlastu. Užij si svátky! A ještě jednou díky.
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Simčo, ty si taky užij svátky. A dej vědět jak se Ti daří
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 12345678...123
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter