Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Léčba Léky na závislost
Léky na závislost

Ibogain a alkoholismus - přírodní rostlinný alkaloid a protialkoholní léčba

PDF Tisk Email
ibogain_lecba_alkoholismuIbogain, alkaloid rostlinného původu, v současné době není dosud oficiálně užívaným lékem, je však považován za perspektivní látku využitelnou v léčbě drogových závislostí.

Celý článek...
 

Antabus - lék na léčbu alkoholismu, alkoholové závislosti

PDF Tisk Email
antabus_lek_na_lecbu_alkoholove_zavislostiAntabus (s účinnou látkou disulfiram) je lék zvyšující citlivost organismu na alkohol sloužící jako pojistka pro lidi, kteří se rozhodnou nepít alkohol. Princip působení Antabusu  využívá poznatků procesů oxidace alkoholu v těle.

Celý článek...
 

Campral - lék na alkoholizmus, závislost na alkoholu

PDF Tisk Email
campralU léčby závislosti na alkoholu platí, že na ni přímý lék neexistuje. Léčbu řídí psychiatr, který stanoví léčebný plán s psychoterapií a doporučí podpůrnou lékovou léčbu dle svých zkušeností. Článek pojednává o preparátu Campral.
Celý článek...
 

Lék Cymbalta a léčba závislosti na alkoholu, alkoholismu

PDF Tisk Email
cymbaltaU léčby závislosti na alkoholu platí, že na ni přímý lék neexistuje. Léčbu řídí psychiatr, který stanoví léčebný plán s psychoterapií a doporučí podpůrnou lékovou léčbu dle svých zkušeností. Článek pojednává o preparátu Cymbalta.

Celý článek...
 

Revia a alkoholismus, lék na léčbu alkoholismu, alkoholové závislosti

PDF Tisk Email
ReViaU léčby závislosti na alkoholu platí, že na ni přímý lék neexistuje. Léčbu řídí psychiatr, který stanoví léčebný plán s psychoterapií a doporučí podpůrnou lékovou léčbu dle svých zkušeností. Článek pojednává o preparátu ReVia.

Celý článek...
 

Antabus - příbalový leták online, informace o léku na alkoholismus

PDF Tisk Email

antabus_informace_pribalovy_letakU léčby závislosti na alkoholu platí, že na ni přímý (kauzální) lék neexistuje. Léčbu řídí psychiatr, který stanoví léčebný plán s psychoterapií a doporučí podpůrnou lékovou léčbu dle svých zkušeností. Článek pojednává o preparátu Antabus.

Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny