Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol Pití v zaměstnání
Pití v zaměstnání

Pití, požívání alkoholu na pracovišti a zákoník práce

PDF Tisk Email
piti_pozivani_alkoholu_na_pracovisti_alkoholtesterZákon ukládá "nepožívat alkoholické nápoje a nezneužívat jiné návykové látky na pracovištích zaměstnavatele a v pracovní době i mimo ně" a "nevstupovat pod jejich vlivem na pracoviště zaměstnavatele".


Celý článek...
 

Pracovní profese predisponované k alkoholismu

PDF Tisk Email
pracovni_profese_predisponovane_k_alkoholismuStránka uvádí několik profesí a důvody, proč by se zaměstnanec mohl stát potencionálním pijákem alkoholu. Jako modelový případ je lékař, učitel, novinář, dělník, řidič a číšník nebo barman.
Celý článek...
 

Pití alkoholu v práci, v zaměstnání, pracovník alkoholik

PDF Tisk Email
piti_alkoholu_v_zamestnani_praciPožívání alkoholických nápojů na pracovišti je zakázáno pracovním zákoníkem. Stránka uvádí informace jak zařadit pracovníka alkoholika a na co si dát pozor.


Celý článek...
 

Prevence pití alkoholu u zdravotníků a lékařů, řešení návyku

PDF Tisk Email
prevence_piti_alkoholu_u_zdravotniku_lekaru_lecba_zavislostiOpakovaně se doslýchám o "hojně" pijících lékařích např. z oborů pediatrie, LDN, často u praktických lékařů nebo anatomů a patologů. Především lékaři tzv. emergentní medicíny, kam patří i většina operativních oborů včetně gynekologie a porodnictví, jsou vznikem problémů působených alkoholem a jinými návykovými otázkami ohroženi více, než jiné lékařské profese.
Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny