Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky Odbourávání alkoholu
Odbourávání alkoholu

Za jak dlouho se odbourá alkohol z krve - alkulačka, alkoholová kalkulačka

PDF Tisk Email
alkulacka_za_jak_dlouho_se_odboura_alkhol_z_krvePokud hledáte informace kdy vyprchá alkohol z krve, jste na správné stránce. Kalkulačka je výborný nástroj, jak tuto informaci poměrně přesně získat. Ve formuláři vyplňte čas, kdy jste začali pít, dále vaši hmotnost a zaškrtněte, zda jste muž, či žena. Pro každou hodinu stráveného u sklenky můžete vyplnit dva druhy nápojů a jejich množství.
Celý článek...
 

Alkulačka, alkulator, alkoholová kalkulačka, odbourání alkoholu v krvi - výpočet

PDF Tisk Email
alkulacka-alkulator-alkoholova_kalkulacka-vypocet-koncentrace-alkoholu-v-krvi_copyPtáte se za jak dlouho se vám po požití alkoholu odbourá z krve? Na internetu jsou k dispozici různé výpočtové měřiče pod podobnými názvy - alkulačka, alkulator, alkoholová kalkulačka apod. Pomohou Vám zjistit, za jakou dobu by měla po vypití alkoholických nápojů klesnout hladina alkoholu v krvi na 0 promile.
Celý článek...
 

Odbourávání alkoholu z krve - pivo, víno, destilát

PDF Tisk Email
odbourani_alkoholu_z_krvePtáte se za jak dlouhou dobu se odbourá pivo, víno nebo destilát? Stránka obsahuje přehlednou tabulku s časovým údajem u jednotlivého alkoholického nápoje a v závěru stránky je odkaz na alkulačku - alkoholový kalkulátor.


Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny