Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol Kocovina
Kocovina

Jak vzniklo slovo kocovina - původ

PDF Tisk Email
kocovina_puvod_slovaVzhledem k tomu, že se web kompletně zabývá alkoholem a všemi aspekty, celkem obsáhle se zmiňuje o prevenci, příznacích a léčbě kocoviny. Někoho by ale mohlo zajímat, jak slovo kocovina vzniklo. Na to dokáže odpovědět následující stránka.
Celý článek...
 

Léky na kocovinu

PDF Tisk Email
lek_na_kocovinu_antiethanol_noblem_preventoExistuje široká řada preparátů na rychlé odbourávání alkoholu a acetaldehydu - tedy produktu alkoholové degradace, který způsobuje kocovinu. Preparáty se však většinou musí užít ještě před zahájením pití alkoholu. Patří mezi ně např. Antiethanol07, Noblem, Alkaseltzer, Drinkchaser, Samaritán, RU 21, Vyprošťvák nebo Prevento. Jak tyto preparáty fungují a jsou vůbec účinné???

Celý článek...
 

Prevence kocoviny, jak předejít kocovině

PDF Tisk Email
prevence_kocoviny_jak_predchazet_kocovinePtáte se jak zabránit kocovině? Extistuje několik rad "nad zlato." Než začnete popíjet, najezte se. Nikdy tedy nepopíjejte nalačno. Také v průběhu konzumace alkoholu je vhodné průběžně něco „zobat". Článek obsahuje i další tipy a triky jak předejít kocovině.
Celý článek...
 

Celebrity a kocovina - jaké rady a léky na kocovinu mají slavní

PDF Tisk Email
celebrity_a_kocovina_z_alkoholuO kocovině bylo na tomto webu popsáno mnoho stránek. Dozvěděli jste se, jak kocovina vzniká a která chemikálie ji převážně způsobuje, dále jak se léčí bez léků i s léky, ale jak s ní bojují celebrity? Tak o tom se dozvíte na této stránce.
Celý článek...
 

Co způsobuje kocovinu, jak vzniká kocovina

PDF Tisk Email
jak_vznika_kocovina_pricina_kocovinyAsi každý z nás, není-li již od útlého mládí zapřisáhlým abstinentem, pocítil důsledky z většího příjmu alkoholu. Jaké množství popíjeného alkoholu vyvolá nepříznivé následky nelze jednoznačně říci. Někomu stačí pouhé dvě sklenky vína, které můžou vyvolat daleko intenzivnější pocity projevu kocoviny, než u jedinců, kteří požijí mnohdy až smrtelnou dávku alkoholu.
Celý článek...
 

Kocovina, příznaky a projevy kocoviny

PDF Tisk Email
priznaky_projevy_kocovinyHranice mezi kocovinou a alkoholovou intoxikaci není přesná, protože kocovina se objevuje ještě v době, kdy je alkohol v krvi. K typickým příznakům kocoviny patří bolesti hlavy, průjem, nechutenství, třes, únava a nevolnost. Pro výzkumné účely se vyžaduje přítomnost alespoň dvou z výše uvedených příznaků v natolik závažné formě, aby došlo k narušení běžných denních činností a povinností. Toliko Karel Nešpor.
Celý článek...
 

Léčba kocoviny, jak se zbavit kocoviny z alkoholu

PDF Tisk Email
lecba_kocoviny_navod_kocovinaPtáte se jak léčit kocovinu, tedy celkovou nevolnost a slabost po předchozím požití alkoholu? Receptů, rad a návodů je mnoho. Efekt je individuální - u někoho fungují více, u jiného méně. Zkuste si jich pár přečíst a vyzkoušet. Uvidíte sami, co právě na Váš organismus spolehlivě zabírá.
Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny