Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol Ženy a alkohol
Ženy a alkohol

Žena alkoholička, pití alkoholu u žen - specifika chování a důvody alkoholismu

PDF Tisk Email
zena_alkoholicka_piti_alkoholu_u_zen_duvody_alkoholismus_zenNení žádným tajemstvím, že kolem 10% žen v Evropě požívá alkohol v takové míře, že si zásadním způsobem poškozují své zdraví. Možná vás napadne, že zdravá psychicky vyrovnaná žena přece nepotřebuje pít alkohol tolik, aby se z ní stala alkoholička a hned vzápětí vám možná začne vrtat v hlavě otázka proč tedy vlastně ženy nadužívají alkohol?
Celý článek...
 

Léčba alkoholismu u žen a specifika ženského pití alkoholu v přehledu

PDF Tisk Email
lecba_alkoholismu_u_zen_specifika_zenskeho_pitiPití alkoholu u žen jakož i ženský alkoholismus se od mužského v lecčems liší. Článek v přehledu pojednává např. o tom, jaká je bezpečná hladina alkoholu, jak rychle vzniká závislost a jaká jsou zvýšená zdravotní rizika u žen frekventně popíjejících.
Celý článek...
 

PhDr. Ladislav Csémy, MUDr. Václav Dvořák a jejich poznatky o alkoholismu žen

PDF Tisk Email
MUDr._Vaclav_Dvorak_PhDr._Ladislav_Csemy_alkoholismus_zenDne 24.11.08 v Českém rozhlase byl pořad, ve kterém vystoupili výše zmínění pánové a který byl věnován ženám alkoholičkám, tedy osobám ženského pohlaví závislým na alkoholu. Dr. Ladisla Csémy uvedl některá statistická fakta a Dr. Václav Dvořák (primář ženského oddělení v Psychiatrické léčebně v Praze, Bohnicích) pak sdělil několik svých poznatků z oblasti této problematiky.
Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny