Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky Zákony a alkohol
Zákony a alkohol

Který zákon zakazuje pít alkohol dětem a mladistvým

PDF Tisk Email
ktery-zakon-zakazuje-pit-alkohol-detem-mladistvymPřed několika dny přišel do Návštěvní knihy tohoto webu následující dotaz: Mohl by jste mi prosím napsat, který zákon výslovně zakazuje pít mládeži do 18 let alkohol? Našel jsem pouze zákon, který zakazuje mladistvým naléval alkoholické nápoje. Příslušný zákon jsem nenašel a proto jsem se na věc zeptal přímo právničky pracující pro bezplatnou právní poradnu online.
Celý článek...
 

Zákony a alkohol - paragrafy, předpisy, nařízení a zákazy spjaté s pitím alkoholických nápojů

PDF Tisk Email
alkohol_v_zamestnani_u_mladistvychPřed alkoholem ve specifických případech, tedy především při výkonu zaměstnání a ve věku pod 18 let nás chrání zákon, který zakazuje podávání nebo požívání alkoholických nápojů. Zákony týkající se alkoholu jsou zmíněny na této stránce.

Celý článek...
 

Trest za řízení v opilosti, pod vlivelm alkoholu

PDF Tisk Email
tresty_za_rizeni_v_opilosti_prestupek_trestny_cin_nepodmineny_trestStránka nabízí informace o trestech za řízení pod vlivem alkoholu a informuje také o tom, kolik bodů můžete ztratit, pokud se tohoto skutku dopustíte. Zjistíte zde také, zod kolika promile jde o přestupek, trestný čin a kdy můžete získat nepodmíněný trest a jít do vězení.

Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny