Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky Zákony a alkohol
Zákony a alkohol

Zákony a alkohol - paragrafy, předpisy, nařízení a zákazy spjaté s pitím alkoholických nápojů

PDF Tisk Email
alkohol_v_zamestnani_u_mladistvychPřed alkoholem ve specifických případech, tedy především při výkonu zaměstnání a ve věku pod 18 let nás chrání zákon, který zakazuje podávání nebo požívání alkoholických nápojů. Zákony týkající se alkoholu jsou zmíněny na této stránce.

Celý článek...
 

Který zákon zakazuje pít alkohol dětem a mladistvým

PDF Tisk Email
ktery-zakon-zakazuje-pit-alkohol-detem-mladistvymPřed několika dny přišel do Návštěvní knihy tohoto webu následující dotaz: Mohl by jste mi prosím napsat, který zákon výslovně zakazuje pít mládeži do 18 let alkohol? Našel jsem pouze zákon, který zakazuje mladistvým naléval alkoholické nápoje. Příslušný zákon jsem nenašel a proto jsem se na věc zeptal přímo právničky pracující pro bezplatnou právní poradnu online.
Celý článek...
 

Trest za řízení v opilosti, pod vlivelm alkoholu

PDF Tisk Email
tresty_za_rizeni_v_opilosti_prestupek_trestny_cin_nepodmineny_trestStránka nabízí informace o trestech za řízení pod vlivem alkoholu a informuje také o tom, kolik bodů můžete ztratit, pokud se tohoto skutku dopustíte. Zjistíte zde také, zod kolika promile jde o přestupek, trestný čin a kdy můžete získat nepodmíněný trest a jít do vězení.

Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny