Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Alkoholismus Testy závislosti
Testy závislosti

Alkoholismus - test online zdarma, 22 otázek s vyhodnocením

PDF Tisk Email
testJeden z velmi dobrých a přesných online testů, u kterých můžete přímo kliknout na odpovědi jsem našel na internetových stránkách drogy.net. Test na závislost na alkoholu online si můžete vyzkoušet nyní i vy.
Celý článek...
 

Alkoholizmus - test na poruchy způsobené pitím alkoholu s vyhodnocením (test AUDIT)

PDF Tisk Email
testZ možností, které se Vám nabízejí jako odpovědi, zvolte tu, která se nejvíce přibližuje skutečnosti. Zakroužkujte číslici před odpovědí. V testu se používá pojem „ standardní sklenice“. Standardní sklenicí se rozumí v této verzi dotazníku půl litru 12° piva, 2 „deci“ přírodního vína nebo 0,05 l („půldeci“) destilátu.

Celý článek...
 

Test na alkoholismus online s vyhodnocením - CAGE TEST

PDF Tisk Email
testVyhodnocení testu je napsáno na konci. U všech testů alkoholové závislosti platí, že musí být odpovězeny podle pravdy, jinak nemají smysl - nelžete sami sobě.

Celý článek...
 

Test závislosti na alkoholu - dotazník s vyhodnocením zdarma

PDF Tisk Email
testVšechny následující otázky se týkají období posledních 12 měsíců. Vyberte tu z následujících odpovědí, která se nejvíc blíží skutečnosti, a zatrhněte ji. U všech testů alkoholové závislosti platí, že musí být odpovězeny podle pravdy, jinak nemají smysl - nelžete sami sobě.

Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny