Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky Různé
Různé

Protialkoholní poradna online, poradna pro závislé na alkoholu, alkoholiky

PDF Tisk Email
protialkoholni_poradna_online_poradna_pro_alkoholiky_a_jejich_rodinyVzhledem k tomu, že se věnuji již od roku 2003 závislosti na alkoholu (alkoholismu) a také proto, že jsem se autenticky setkal s alkoholikem ve vlastní rodině a dále s alkoholiky ve své neurologické praxi na lůžkovém neurologickém oddělení, zavedl jsem na svém webu návštěvní knihu, kam se můžete obracet s vašimi starostmi v této problematice.
Celý článek...
 

Seminárka, seminární práce na téma alkohol, alkoholismus, pití alkoholu

PDF Tisk Email
seminarka_seminarni_prace_alkohol_alkoholismus_statistikyStudent Michal Baloun mi zaslal svou práci na téma alkoholu. Obsah práce nebyl kontrolován (za kvalitativní stránku textu tedy neručíme!) a je uložen na webu jako materiál pro další studenty, kteří by měli stejné téma zadané.

Celý článek...
 

Opilý David Hasselhoff, dcera jej prosí aby už nepil - video

PDF Tisk Email
opily_david_hasselhoff_dcera_jej_prosi_aby_prestal_pit_alkoholOpilý David Hasselhoff - šestiminutové video, ve kterém je totálně opilý David Hasselhoff, který jí na zemi cheesburger a dcera jej prosí a žádá, aby už nepil. On to na videu slíbil. Jenže závislost je silnější. Pro toho, kdo umí anglicky je jejich konverzace zajímavým zážitkem. Podle všeho David vůbec nepostřehl, že je nahráván a o to je nahrávka autentičtější.
Celý článek...
 

Opilost - realita a fikce (vtipné animované obrázky)

PDF Tisk Email

alkohol-opilost-realita-vs-mysleni-opilce-10Tento web je plný vážných témat. Opilost a závislost jsou jistě globálními probémy, které trápí tisíce pacientů a jejich rodin. Výjimečně jsem ale pohlédl na opilost jako na něco úsměvného a to tím, že jsem ze zahraničního webu stáhl obrázky, které ukazují paradox myšlení opilého vs. realitu. 

Celý článek...
 

Boj se závislostí? Pusťte se do něj s konopím!

PDF Tisk Email

Závislost na alkoholu alkoholismus konopíDospívání s sebou přináší velkou zvědavost a touhu po experimentování, a to v různých oblastech. Často sem patří drogy, jako jsou cigarety, alkohol, marihuana, ale i těžší narkotika. K vyzkoušení drog může vést touha zjistit, jaké to je, zkušenější kamarádi, nebo třeba vidina jednoduchého útěku od problémů či stresu.  

Celý článek...
 

Tipy na nealkoholické koktejly - co podávat na párty, kam alkohol nesmí?

PDF Tisk Email

tipy-na-nealkoholicke-koktejly-co-podavat-na-party-kam-alkohol-nesmiLéčba alkoholismu a následné období, kdy se lidé musejí vyvarovat pití alkoholu, by nikdy nemělo být ve znamení samoty, opuštěnosti nebo izolace. S rodinou, přáteli či se sousedy se takové životní útrapy snáší mnohem lépe. Jenže, co nabídnout k pití, když se potřebujete alkoholu vyvarovat? Máme pro vás několik tipů na vynikající drinky, které budou chutnat pánům i dámám, osvěží, pobaví, ale přesto v nich nebude ani kapka alkoholu!

Celý článek...
 

Top 5 způsobů, jak se zabavit bez alkoholu

PDF Tisk Email

Alkohol není vždy tím jediným způsobem, jak se skvěle bavit. Zejména v únoru, kdy každoročně probíhá akce suchý únor, je možné jít do sebe a vyzkoušet zábavu bez jediné kapky, udělat něco pro své zdraví a přitom se skvěle bavit. Podívejme se nyní na to, jakými způsoby je možné se skvěle bavit - vždy se najde něco pro každého.  

Celý článek...
 

Budoucnost sportu: Meteorický vzestup elektronických sportů

PDF Tisk Email

Elektronické sporty neboli eSports se staly nezastavitelnou silou v zábavním a soutěžním průmyslu. To, co začalo jako subkultura, nyní dominuje arénám, streamovacím platformám a srdcím milionů lidí po celém světě. V tomto článku prozkoumáme raketový vzestup eSportů, jejich kulturní dopad a jak nově definují sport pro digitální generaci.

Celý článek...
 


Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny