Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...124125126127128129130...144
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 měsíc, 1 týden  
Ahoj všem zdejší originální komunity .
Ivanko, ano, tak nějak to je. Mrzí mě, co Tě potkalo. Moc Ti přeji, aby fungovalo, že něco zlé je i pro něco dobré. Jsem nadřízený cca 20 lidí a na začátku roku jsem musel 3 lidi propustit (příkaz investiční skupiny co vlastní naši společnost). Musel jsem propustit jednoho moc fajn kluka. Dnes mi volal, získal práci ve Vídni, bude se intenzivně učit němčinu a má před sebou profesní rozvoj. Já vím, že to nejde srovnávat, z ostatních vláken vím, že to máš v životě jinak. Ale moc bych Ti přál, ať cokoliv co Tě negativně zasáhlo má i ve nějakém směru pozitivní přínos. Ale vím, že neznám Tvou situaci a je to vše složité jak vesmír. Jen Ti to ze srdce přeji. Někde na vláknu jsi psala, že jsi vyrazila v létě na "Štěrkovnu"? Pokud ano, nepíši zde z daleka . Edno, děkuji za milá slovíčka vůči mě. Ten kopec nese jméno jehličnanu? Se mi na něj o víkendu nechtělo, je to asi srandovní, ale bylo mi líto, že začne uzávěra a chtěl jsem potkat hodně lidí stejně naladěných. Což na "jehličnanu" tak není . Kžp super, žes to vyšlápla, není to pohoda jazz. Simí, miloučký příspěvěk. Děkuji. Nastavil jsem si nicky, obrázek krásného kravína ale uniklo mi nastavení publikačního jmena, kde zustal Roman. Bylo mi to jasné, že pokud další přispěvatel je na trošku inteligentní úrovni toto odhalí a vůbec mi to nevadí, naopak, jsem rád. Myslím si, že jsi blondýna, ale absolutně nevím proč a kde jsem na to přišel během pročítání historie. Kžp. blondýna / neblondýna, viděla jsi to co bylo viditelné a je to tak ok . Je lepší být Romča než Kravínek . Také mám plány jak letos zvelebím zahradu (mám určitě menší než Ty ale baví mě stejně) ale vše zavřené. Asi tam zasadím lopuchy od řeky Simí, Pink je Pink, ve stejném žánru mám ale raději Kathy Perry . Jo a dotaz, čeho bych chtěl participací s vámi dosáhnout. Mně se líbíte, tím co řešíte, jak jste přirozené, jak přemýšlíte. Jste pro mě tak inspirativní, že jsem vám chtěl napsat a sdílet s vámi myšlenky, nikoliv cíl. Já bych osobně chtěl, abych nepil sám po večerech na lepší náladu. Aby piti neovlivňovalo můj následující den, kdy mám naplánované aktivity. Aby se to co nejvíc zredukovalo. Vím, že se mi nechce moc měnit stav, až se otevřou hospody, zajít s kolegy "na jedno", zasportovat v horkém dni a dát si desítku na žízeň. Nebo třeba oslavit narozeniny kamaráda, Silvestr na profláknuté ulici . Cítím se v tomto hloupě, vůči vám, kdo ani toto nemůžete dopustit. Ale chtěl bych podpořit sám sebe v kontextu vašeho snažení, nikoho demotivovat, pomoci komukoliv v tom, co znám, v čem mohu motivovat a prostě tu být, protože jste fajn.. Můj táta je alkoholik rezignující na dosavadní život. Děda se upil k smrti. Tak třeba už kvůli němu, taťkovi, bych tu s vámi rád byl . Měl jsem hezké dětsví a jsem rád za rodiče, jaké jsem měl, ať už dnes prožívají jakékoliv strasti..
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/03/2021 22:48 Provedl: Kravín.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Simí, néé, Pert si Tě představuje jako Škopkovou?? To je ale nepředstavitelně něpředstavitelný aparát . Já si Tě představuju jako Inženýrku/učitelku z autoškoly ). Možná s lehčí nadváhou, která bude do konce dubna pryč. Ale jako dal bych ruku do ohně, že jsi stejně přímá a ovládáš svůj život, jako paní učitelka z autoškoly .
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph

A tip na další muziku nahrazující tekutou vtěrku: A Flock of Seagulls - Space Age Love Song..
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph

mimochodem, krásný clip ))
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph

Ahoj Smillo. Neznám Tě z jiných vláken, rád Tě poznávám. Máš dnes 60, příští úterý už to bude reprezentační Jágrovo číslo. Držím palce, ať se Ti daří a písej, jak se máš
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph

Simona napsal:
.. a posílám gratulaci k 60 dnům abstinence

Simono dík moc, hlavně sem chtěla, abys věděla, že jsem (doufám že nejen zatím) neodpadla
Smilla
Senior Boarder
graphgraph

A vysvětlení k mému příspěvku. Simí, to s tou blondýnou jsem myslel v kontextu vtipů o blondýnách, že jsou takové např." dobrý večer, tu pizzu chcete rozkájet na 4 nebo 8 dílů? Na čtyři díly, osm bych jich nesnědla ). Nemyslel jsem to hanlivě jen narážka na vtipy, že blondýna by si toho nemusela všimnout.. snad to chápeš. Stejně tak, jako že Blažena čeká dítě s neznabohem a musíš jí najít nového ženicha . Hehe kdopak to asi bude
Kravín
Fresh Boarder
graphgraph

Zdravím stádo,
koukám, že jste se rozrostli . Paráda!!! Hlásím 23 dní. Jde to zatím v pohodě, jen pořád žeru sladký, už kradu čokošky i dětem . Přejde to?
Ivčo, držím palce.
A ať se všem daří
Karolína
Platinum Boarder
graphgraph

Ahoj Kájo, pochvala, tělo si řekne na co má chuť....lepší čoko než alko.
Já to pomalu vydejchávám, jde to, ale dře to....
Kájo, zkus sušené ovoce. Na Alze mají super výběr, velké balení...já teď ujíždím na sušeném kiWi a kešu...drž se
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Drazí a drahé, ode mě pár vzkazů:

1, pro Ivanku: Dík za nabídku pomoci. Vy všichni už mi pomocí dávno jste! Doteď se mi občas při otevření fóra zobrazí vlákno, které jsem nečetla... Studnice pocitů, které znám, které neznám a které možná budu znát....
Nějak snad ten (pro mě těžký) lockdown ustojím. Chybí mi děti ve škole, on-line to není ono. S děckama je vždy prima práce a plat je pro mě téměř bonu s za to, co bych ráda a s nasazením dělala i zadarmo.

2, pro Símu: Simčo, Tobě to řeknu sama osobně... Ale to, jak pregnantně jsi pojmenovala to, co jsem měsíce prožívala a jak pomohlo prosté zadání Goooglu "chci přestat pít".
Nemám co říct jinak a výstižněji, než že štěstí v pravou chvíli sedlo na vola. jakože na mě.

3, pro Karolínu: No, nádhero, tak to už budeme dvě abstinující alkoholičky učitelky spolu! Jejda, jakou já mám z tebe radost!
P.S.S. pro Káju: Včera mi psal kolega učitel, že co hodina on-line, to dvojka vína... Zdržuju se komentářů, fakt nechci být najednou nadšený mentor rozumbrada, lobbující pro abstinenci...

4, pro Eriku: Prosím, už mi odpusť, že jsem si hodila pusu na špacír a nesouhlasila. Hubu si asi občas hodím i teď, ale zase jsem schopna uznat, že někdo jinej má pravdu. Moc jsi mi v začátku pomohla jednou obyčejnou větou a ani o tom asi nevíš. Čili díky a smír?

5, pro Smillu totéž co pro Eriku. Někdy rychleji píšu než mluvím. Jsem, Smillo, ráda, že jsi ti furt s námi a cítím z Tebe sílu, kterou chvílemi postrádám.

6, Romane- Kravíne: Ty seš tak dokonalej, že snad musíš bejt ženská!

Díky všem. Jsem vděčná za pozitivní ladění ve složité době.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...124125126127128129130...144
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter