Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...141142143144145146147...160
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 měsíc, 1 týden  
Spousta hrubek Honzo, příště si to projeď třeba korektorem LINGUEA, když už tedy takovéhle hlubokomyslné úvahy nedáváš rovnou na svoje nějaké fórum, tady je to vlastně spíš Volný pokec.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.

Honza napsal:
Re: Jsem kráva Před 15 minut
Husákovo děti mají malé sebevědomí, to psal Honza Dědek a dědkové mají většinou pravdu.

Toť. Deskové pravdu mají. Mně k tomu dopomohl i nevlastní otec a srazil mě tím ne na nulu,nýbrž pod bod mrazu.
Na druhou stranu jsem díky tomu udělala maturitu.
Já,jako debil,hovado, kretén! Zkrátíme to. 10 let fyzického i psychického týrání.. Hematomy po celém těle a hlava vymlácený tak,že jsem brala léky na okysličení mozku a nakonec mě predavkovali léky na epilepsii.
Tak já,ten idiot,který všechno dělal špatně,mu chtěla dokázat,že prostě blbá nejsem. Ne sobě,ale JEMU.
Vlastně skoro celý život dělám vše špatně. Úklid,výchovu,rozhodnutí!
Dovršil to ztah s barmanem. Klasický kvartální alkoholik. Svezla jsem se s ním. A v tu chvíli jsem také po prvé začala abstinovat a ten nesmyslný ne-vztah měla sílu ukončit.
Teď vím,že máme různé názory,ale nikdo nic přeci nedělá se zlým úmyslem.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Ahoj, jdeš na to dobře, já zaměřuji svůj vztek i sám na sebe s tím svým nesebevědomím husákových dětí.To nejde, člověk není stavěn na sebemrskačství.Daleko lepší je si najít někoho, na koho to můžeme svésti. Je to stejně jen pomyslné a nebál bych se toho, lidi zas svedli spoustu věcí na nás,ti co jsme je znali a známe, takže je to fifty fifty.
Jinak život s barmanem to je spíš rebelanství dětí zajištěných postavených rodičů, patrně. Bez přísunu bezpečnostního polštáře od rodiny když je nouze nejvyšší, to patrně moc bezpečné není.
Barman má často blízko k alkoholu, někdy k drogám, nemá moc pojištění, často i vyražené zuby neopravené a může a asi musí být i inteligentní.Já bych do toho nešel bez finančního zajištění ještě bokem. Dost riziko, vypadne jeden rodič a ten druhá ho nezastoupí.
Nevím,ono někdy je rodič co šňupe, matka je nervní a dítě v 30 napůl na ulici, a napůl doma.
Honza
V prodloužené abst.fázi č.2.(na 2.kvartál 2021)
Senior Boarder
graphgraph
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí.Ha ha ha amatér originál.

Náhodou zuby opravené měl. Dbal na to,aby byl krasavec k pohledání. Tedy jen když nelil týden vkuse. Zajištěný byl od rodičů a i zbytek jsi vystihnul velice správně ????
I s těmi mladšími ročníky. Schází se nám tady kolem bytovky a dealují co se dá.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Jsem měl na mysli, teda otce co droguje a jeho syna 30 napůl na ulici a napůl doma, protože matka z toho nervní. Je fakt, že otec co droguje v cca 55 tvrdé, je asi nesmysl, to by muselo být hodně rekreačně a je to rarita. Jak to vidím tak většinou dnes se všechno dělá dost tvrdě a pro tu drogu, ne jako asi v 60. nebo 90. letech kvůli svobodě a mezi umělci a ti co nebyli zajištění rodiči, ti v tom pak zůstali a dělali bůhví neví co, aby si opatřili drogu.
Nic proti barmanům. Ubránit s chlastu v tom prostředí, ale asi nedá.
Já to vím, přestěhoval jsem se uprostřed svého alkoholismu dočasně k rodičům a nezvládl jsem situaci a matka také ne, skončilo to, že jsem chlastal ještě nebezpečněji a divočeji než dříve(tedy v rámci těch piv desítek).Ale v tu chvíli jsem prostě nebyl ochotný dostávat čočku a kapky a ještě jakoby trpět v absťáku, vlastně už ani nevím, vůbec jsem nechtěl si připustit, že jako bych už měl přestat, věděl jsem a tušil, ale myslel jsem si, že jsem jako bonviván nebo chlapák co psychicky se nepoddá i za cenu tedy, že lije piva po večeru.Bydlení bylo zdarma, takže penízky na to byli a hospody jsem střídal.
Člověk je mladej, kolem 34 a jakoby si nepřipouští, že si zvyšuje problém a odsouvá jeho řešení do budoucna. A 40 je věk už rozumu, přičítám to poklesem hormonů, ne svému intelektuálnímu prozření. Toho času co sem ztratil! Kdybych se zavřel včas někam na 3 měsíce patrně do práce(byl jsem nezaměstnaný) a jakékoliv a vracel se k rodičům jen přespat a ráno rychle vypadnul(a přispíval na chod domácnosti, režii, jídlo),tak ...
Ale to bych nebyl já , to by byl někdo jiný.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
graphgraph
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 06/04/2021 14:03 Provedl: Jánty.
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.

Re: Jsem kráva Před 2 týdnů, 6 dnů  
Milé Krávy...
Můj příběh, hledání, cesta... to vše ještě není ani dnes ukončeno.
Začala jsem abstinovat 22.12. 2020...
První dny byly strašné, mozek i tělo TAMTO chtěly...
Nějak jsem přežila, ale nemůžu dát rady, nějak jsem se dostala přes prvních deset kritických dní.
S velkou pomocí tohoto vlákna, Símy, Milky Way, Ivany, Eriky, Lipky, Fénixe, Omegy, Smilly, Diany, Katky, Milky, Karolíny... a pár dalších.
Ano, za ty 4 měsíce jsem zrecidivovala. Čtyřikrát.
Ano, snažila jsem se. A co mi nevyšlo? Zavolala jsem své duši nejspřízněnější- mojí mamince. A maminka říká: "Tak jsi holt zakopla, co se dá dělat, půjdeš normálně dál. To zvládneš, Lucinko..."
Tohle je lidský přístup! Ne sumarizace, chlubení, kolik dní jsem vydržela...
Jestli hledáte pomoc, zavolejte spřízněné duši. Mám štěstí, že ta moje spřízněná duše je moje máma.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Re: Jsem kráva Před 2 týdnů, 6 dnů  
Edno:
Každý den hledám cestu ven z labyrintu, každý den mě loví Minotaur. Snaha uniknout jen dodává býkovi na síle, jediná cesta ven vede dovnitř. Musím přijmout, že ve středu labyrintu nebudu čelit Minotaurovi, ale sám sobě. To já jsem Minotaur, lovím sám sebe.....L.J.
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Re: Jsem kráva Před 2 týdnů, 5 dnů  
Ahoj... Cítím se jako kráva... Je tu ještě to stádo, o kterem jsem si tu asi skoro všechno přečetla?
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Adélko, to si piš. že jsme tady...a budem...!
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Došlo mi, že přímo sem patřím.. Vzala jsem si alkoholika..Jak moc těžké to bylo nemusím popisovat, to si určitě umíte představit.. Šílený je, že za strizliva je to člověk osobnost.. A po napití ubožák, který je protivný a kdo mu přijde pod ruku, dozví se něco hnusneho... No.. A po určité době mi přišlo úžasný si ho taky rozmazat... Jak jsem viděla, že začal.. Vzala jsem si taky jeho medicínu... Ono pak to hnusný co řekne bolí až ráno... A to je večer daleko.... No.. A kolotoč jede... Dnes jsme rovnoceni partneři..
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Stránka: 1...141142143144145146147...160
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter