Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...152153154155156157158...160
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 týden, 2 dnů  
pert napsal:
ale s tím musím počítat, že když něco napíšu na internet do diskuze tak to vyvolá samozřejmě reakci a ty reakce se mi nemusí líbit, ale diskuze jsou od toho, aby se diskutovalo a komu se to nelíbí tak prostě odejde s tím, že co tu zvěčnil tak tu taky zůstane natrvalo než se fórum třeba úplně zruší...

Amen .
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Gennosuke napsal:
Erika napsal:
Připadá mí,že kdyby si to tak vymyslel každý, tak to bude pěknej chaoz.

To je presne ono! Smazanim uzivatele a jeho prispevku dojde k roztristeni diskuze ktera timto ztrati smysl. Predpokladam ze to je duvod proc k takovemu kroku majitel fora nepristupuje.

Alkoholik.cz je ANONYMNI forum. Na rozdil od Facebooku, Twitteru nebo Instagramu neexistuje zadne "propojeni" uctu s fyzickou osobou. Pokud se zde v minulosti objevily osobni informace (tel. cisla, maily, jmena) bylo vse okamzite mazano. Nikdo z navstevniku fora nema moznost zjistit kdo je kdo ani jestli a co zverejneneho je nebo neni pravda.

Damy prosim nezlobte se, nechci byt neprijemny, ale je takove divadlo fakt nutne? Je to pod Vasi uroven ! Prijdu sem - pisu sem - komunikuju tady - zjistim ze mi to nevyhovuje - odejdu. Vzdyt je to tak moc snadny...

Genno z mé strany to žádné divadlo není, jsem strach bez sebe. Policii jsem svůj požadavek nahlásila. Kašlou na to jako vždy. Mlčocha jsem zádala snad 10x sere na to.....nikomu nepřeju tohle prožívat....a znovu...odtud se odejít nedá bez celkového výmazu. Chci aby zmizly všechny mé stopy. Jsem zavřená doma a klepu se strachy.....
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Anavi napsal:
Jsem zavřená doma a klepu se strachy.....

A presne proto jsem psal aby jsi vyhledala pomoc . Minimalne ve smyslu nejake vhodne medikace!
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph

Gennosuke napsal:
Erika napsal:
Připadá mí,že kdyby si to tak vymyslel každý, tak to bude pěknej chaoz.

To je presne ono! Smazanim uzivatele a jeho prispevku dojde k roztristeni diskuze ktera timto ztrati smysl. Predpokladam ze to je duvod proc k takovemu kroku majitel fora nepristupuje.

Alkoholik.cz je ANONYMNI forum. Na rozdil od Facebooku, Twitteru nebo Instagramu neexistuje zadne "propojeni" uctu s fyzickou osobou. Pokud se zde v minulosti objevily osobni informace (tel. cisla, maily, jmena) bylo vse okamzite mazano. Nikdo z navstevniku fora nema moznost zjistit kdo je kdo ani jestli a co zverejneneho je nebo neni pravda.

Damy prosim nezlobte se, nechci byt neprijemny, ale je takove divadlo fakt nutne? Je to pod Vasi uroven ! Prijdu sem - pisu sem - komunikuju tady - zjistim ze mi to nevyhovuje - odejdu. Vzdyt je to tak moc snadny...

Genno z mé strany to žádné divadlo není, jsem strach bez sebe. Policii jsem svůj požadavek nahlásila. Kašlou na to jako vždy. Mlčocha jsem zádala snad 10x sere na to.....nikomu nepřeju tohle prožívat....a znovu...odtud se odejít nedá bez celkového výmazu. Chci aby zmizly všechny mé stopy. Jsem zavřená doma a klepu se strachy.....
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Pomoc, jakou, na ADP jsem 15 let, u doktora pravidelně......
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Na tomto fóru, víc než kdekoli jinde, by měl být opravdu dobrý a nestranný admin.
Mám, kamarádku, která dělá admina na Fb u pejskařů, tak vím, že i tam se jsou schopni lidé doslova do krve pohádat. U pejskařů typicky majitelé psů s PP a bez PP. |To byste koukali. Proto vím, že je opravdu potřeba objektivita a osobní animozity stranou.
Anonymní může dnes být jakákoli diskuze na FB, já osobně své jméno nikde na FB nezveřejňuji, jsem pod přezdívkou a víceméně jen sleduju některé zájmové skupiny, sem tam lajknu a to je asi tak vše. Závislost na sítích si vytvořit nechci, stačí ty závislosti, co jsou.
Pokud zde admin dává bany a podle vlastní vůle promazává příspěvky, myslím, že stejně férové by bylo, aby si také účastníci fóra mohli svoje příspěvky a profily smazat. Mně až tak nejde o smazání příspěvků, klidně ať si tu Edna zůstane navěky jako etalon nesnášenlivé, ješitné ženské, co vláčí lidi bahnem jen proto, že se urazila (díky Eriko, Perte a Michale za ohodnocení, beru si jej k srdci. Jinak Eriko, už nic provětrávat nebudu, větrejte sami, je to zdravé:-).
Klidně mi postačí, když pan doktor na moji žádost ukončí Ednin profil jako veřejně aktivní. Prostě mi dejte, pane doktore, ban! Byla jsem k Vám neuctivá, přiznávám se.
Prosím, smažte Ivanu a Símu. Ednu si tu klidně nechte navždy, je jí to celkem fuk. Třeba jakoby za trest za nevymáchanou hubu, jak mi vyznělo od Perta.
Edně prosím pouze alespoň ukončete aktivní profil. To mi bude stačit. Každý by měl mít možnost z diskuze se odhlásit, smazat profil a ukončit své působení.
Tuto kapitolu chci pro klid své duše uzavřít.
Vy starší moc dobře víte, proč se vláknům vyhýbáte a píšete na diskuzi. Já to nevěděla...
I tak dík těm, co mi pomohli, to je neoddiskutovatelné.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Sama za sebe jsem si udělala vnitřní resumé z toho, co zde proběhlo. Vždycky jsem měla hubu nevymáchanou. Ty největší autority v mém životě jsou lidé, co navenek působí velice pokorně. Naopak jakmile se někdo za autoritu prohlašuje, vzedme se to ve mně jako přílivová vlna. Autority, které uznávat musím, jsou ty pracovní a tam jsem se s tím smířila. Nejsem ambiciózní, na vysoká místa se nederu. Mám ráda to svoje malé místečko ve světě. Strašně mi vyhovuje toho místečka jistá anonymita.
Po páteční diskuzi se ve mně vařila krev, ale strašně krátce.
V sobotu jsem dostala tu důležitou pusu pod rozkvetlou třešní (no, máme ji dost prořezanou a už moc třešní na ní nebude, je to starší model, ale i to snad stačí:-). V neděli jsem lenošila úplně a bez výčitek.
Až pak mi pozdě večer volala Síma, ať kouknu na fórum a já si pročetla Ivaniny prosby k panu doktorovi a jeho podivnou odpověď a dost se mi to nelíbilo.Tak proto ještě dodávám něco k mému rozhodnutí. Dokud zde nebude opravdu kvalitní admin, to fórum se časem neskutečně zvrhne. A tím nemyslím admina z řad bývalých alkoholiků, kteří zde mají své kámoše. Můj názor a myslete si o něm, co chcete. Doufám, že píšu dostatečně slušně, bez vulgarit a že mě nikdo neosočí jen za to, že nejdu s davem.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Aktivni profil si ukoncis tak, ze se odhlasis a nebudes se uz do nej prihlasovat.
Smilla
Senior Boarder
graphgraph

EDNA:
Já mám datum registrace rok 2012 od té doby to tu pravidelně čtu.I když moc nepřispívám, protože můj problém není tak velký i díky tomuto fóru. Myslím, že naopak je admin super jak to tu bere liberálně a začít tu řešit nějaké - a opravdu se omlouvám za to sexistické označení - ženské problémy, tak to půjde do pekel.
Jestliže už někdo píše do VEŘEJNÉHO a ANONYMNÍHO fóra , měl by mít jasno v tom co může a co ne. Je to stejné jako mít řidičák na auto.
Takže chápu admina proč dělá nebo spíš nedělá co po něm chcete , akorát by toto fórum zničil.
Ostatně jak by se vám líbilo kdyby Ladis apod. chtěli najednou smazat všechny své příspěvky , stejně tak jak všichni ostatní co byste si z tohodle fóra odnesly, když píšete jak vám pomohlo ?
Pan HO
Junior Boarder
graphgraph

Je to pravda (s tím Ladisem) a já tomu rozumím a plně chápu.
Od té doby se ale doba změnila. Společnost došla k tomu, že není možné využívat sociální sítě bez možnosti korekce. Posunulo se to jinam.
Mám místnost (třídu), kde bývá volební místnost. Pro mě to znamená zakrýt všechny výkresy dětí se jmény, naší třídní nástěnku, kde nemáme černé puntíky, ale to, kdy má kdo narozeniny... kdy máme popřát...
Je jiná doba a kyberprostor je neskutečně zrádný.
Přesto, že jsem sama Ladisovo vlákno četla... jsem za to, aby ho mohl zrušit, promazat, ponechat, pokud chce. Měla by to být jeho volba!
Já sama tu klidně ponechám Ednu, Až někdo bude chtít poslat link na hnusnou fúrii, tak ať má kde hledat. Nebojím se.
Jiná věc je to, že mi není příjemné, že nemám možnost volby. Vše závisí na vůli všemocného administrátora. Toto není dobře.
Já pracuju s lidmi. Vím, kolik souhlasů, lejster a na co potřebuji.
V tomto směru je toto fórum dosti zastaralé.
Nebudu tu působit na páně doktorovy city, aby učinil, o co ho prosím. Na to mám příliš mnoho hrdosti...

Tak si mě tu nechte. Dobře vám tak:-)
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...152153154155156157158...160
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter