Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...153154155156157158159160
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 týden, 2 dnů  
Přesně tak, taky jsem nedávno po morální i fyzické kocovině ... Nejhorší jsou ta okna
Inka13
Fresh Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Tak jsem si teda upravila profil na Inka13, díky Perte.
Inka13
Fresh Boarder
graphgraph

EDNA: No ta volba byla přeci přesně v té chvíli kdy jsi se registrovala a kdy jsi poprvé zde napsala...
V tu chvíli jsi měla vědět co to nese sebou za rizika.
Takže tu volbu jsi měla.
Ale to je můj názor , já jsem s internetem vyrůstal a i profesně se kolem něj motám takže je možná i zkreslený...
Pan HO
Junior Boarder
graphgraph

Edna napsal:
Společnost došla k tomu, že není možné využívat sociální sítě bez možnosti korekce.

Edno ale tohle neni socialni sit . Tohle je anonymni diskuze. Umyslne anonymni diskuze. Muzes se pripojit aniz by jsi se musela jakkoliv identifikovat, aniz by jsi musela potvrzovat kdo jsi a ze jsi to Ty kdo je Ty . Pokud Ty sama nenapises kdo jsi tak to nikdo nevi - vzdyt Te dokonce nikdo nemuze ani kontaktovat pokud jsi mu sama nedala telefon nebo email. A samozrejme je to nevyhoda - co se napise to zustava a majitel nema zadny duvod proc by to mel jakkoliv resit pokud se neobjevi pravni duvody (napr. ho pozada PCR). Nejake GDPR ho nemusi zajimat protoze tady nediskutuji lide ale anonymni prezdivky schovane za anonymnima IP adresama ktere on sam nemuze spojit s zivymi lidmi. Ale takhle jsou karty rozdane od okamziku kdy jsme se tady zaregistrovali. A pokud se to komukoliv nelibi tak proste odejde a uz se sem nikdy nevrati - takhle moc snadne to je.

A ciste za sebe - toto jsou hlavni duvody proc sem chodim a mam to tady rad. Muzu svuj chlast resit na spouste FB skupin ale tam nikdy nebudu anonymni tak jako tady. A jsem 100% pro to aby majitel uzivatele a jejich prispevky nemazal (dokud mu to nenaridi napr. ta PCR) protoze tim tohle forum ztrati velkou cast sveho smyslu. A konkretne Tebe a Tvych prispevku by byla sakra velka skoda! Precti si co jsi tady psala kdyz jsi zacinala a pak se na sebe podivej kde jsi ted! A jednoho dne sem muze prijit nekdo kdo bude ve srackach a v koncich a nebude vedet jak dal a budes to Ty a to co jsi tady napsala kdo mu pomuze a da inspiraci! Uz jen kvuli tomuhle by jsi tady mela zustat . A neplati to zdaleka jen pro Tebe...
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph

Genno, v podstatě je mi i líto, že musím odsud odejít.
Na fóru pro alkoholiky musí být kvalitní administrátor. I na fóru pro pejskaře musí být. Natož zde. Zde to byl v posledním čase Bronx. Každý tu něco vyblil, zkusil méně... pak trochu víc... a pak se ztrácí soudnost.
Jistě, možná i já.
Už dávno jsem to měla zabalit.
A proč jsem to furt nezabalila?
Protože jsem zde potkala lidi, které bych jinde nepotkala.
Proto.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Edna napsal:
Na fóru pro alkoholiky musí být kvalitní administrátor.

Je... jen neni tolik videt . Nedochazi tady k zadnym porusovanim zakona, zneuzivanim informaci, veci co jsou pres caru jdou rychle pryc, apod.. Jasny, muzes tady mit draba co bude litat po diskuzich a mazat a banovat a napominat ale to nebude fungovat. Hele byla jsi nekdy na skupinovy terapii pro alkoholiky ? Ja vim ze jsem debil kdyz tam davam toho smajlika, ona to neni sranda ale proste s odstupem... nejde to se neusmat. A stejni lide chodi sem...

V kazdem pripade jestli to s odchodem myslis vazne tak se drz a at se Ti dari! Bylo to fajn Te poznat... jakkoliv omezene a zprostredkovane. Jsem rad ze se Ti podarilo to zacit zvladat! A fakt prosim zvaz nechat tady vse po sobe (kdyby se majitel rozhodl to smazat) - muze to pomoct jinym...
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph

Genno, Tebe si vážím. Tvoje názory nejsou jednostranné, jsou vypsané s niternou empatií, s nadhledem, jsou objektivní.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Edno..Tvůj příběh a příspěvky.. Byly pro mě nesmírně inspirující.. Vas všech z počátku roku.. Škoda, že jsem tu nebyla v tu dobu.. Tou dobou jsem se sama srovnala v rámci povánoční diety.. Jsi mi blízká i oborem... Mrzí mě, co se tu děje, jsem ve zmatku.. Obdivuji vaše odhodlání a sílu... Spoustě věcí nerozumím, ale chápu asi co je ve hře.. Škoda, ta úžasná parta podporující se navzájem je asi bohužel jinde... Ale fandím a smekám ♥️
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Adélko... Tobě ještě napíšu, záleží i na Tobě. Můj příběh a příběh Símy je jako přes kopírák. My dvě jsme se tu našly. A aniž jsme se někdy stihly vidět, voláme si každou volnou chvíli.
Síma mi neuvěřitelně pomohla! Jen tím, že byla... Prostě úžasná ženská.
A já bych třeba zase ráda pomohla Tobě. Jako reciprocitu za tu pomoc, které se dostalo mně...
Já to fórum nezavrhuji, to ani v nejmenším! Jen je třeba dobrý admin. A ten nyní chybí.

Jsi na fóru alkoholiků. Současných či praktikujících.
Můžeš zde najít pomoc, ve kterou věříš a doufáš. Ale také i ponížení, ran pod pás. Ani deset let abstinující alkoholik Ti nemusí dát dobrou radu. Vždy přemýšlej tak, jak to vnitřně cítíš. Nedej se ovlivnit.

Buď si vědoma tohoto: Píšeš si s alkoholiky. Ani abstinující alkoholik není automaticky hodnotnou personou. Jeho názory nemusí být správné. Počítej s tím. Nepiš žádné informace o sobě. Za pár měsíců můžeš litovat...

A přesto...

To nejlepší, co mě za poslední dobu potkalo, jsem našla zde na Krávách. Ony mi pomohly vyjít z nezastavitelného kolotoče...

Hledej, piš. Případný soukromý mail jsem uvedla výše.
L.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Re: Jsem kráva Před 1 týden, 1 den  
Smilla: Edno sorry že se ptám, ale jsi střízlivá? Celej den to tu točíš dokola... a zanecháváš další a další stopy...
Edna : Jistěže ne. Učila jsem 6 hodin v kuse a každou hodinu jsem si dala panáčka. A na tu geometrii dva. Pak jsem dorazila domů, vyvenčila psa, mezitím telefonicky pokecala se Simčou a s Ivanou... od té doby frčím jako na drátě. Tipuju se nyní tak na 2,5promile. Doufám, že to takto stačí.

To tady jen tak plácáš nebo jak je to?
Někdy je s Tebou řeč v pohodě a jindy se tady předvádíš na úrovni čerstvé absolventky ZŠ.

Rádi bychom Ti nějak pomohli, škodit Ti zde snad nikdo nechce.
pert
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...153154155156157158159160
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter