Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...153154155156157158159160
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 týden, 1 den  
Asi bych raději soukromí.. Jen nevím, kde výše je mail... Ale přísahám, co mi v inteligenci chybí v technické složce... Mám přidáno na té sociální ????????????
Adélka
Junior Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Edna napsal:
Adélko... Tobě ještě napíšu, záleží i na Tobě. Můj příběh a příběh Símy je jako přes kopírák. My dvě jsme se tu našly. A aniž jsme se někdy stihly vidět, voláme si každou volnou chvíli.
Síma mi neuvěřitelně pomohla! Jen tím, že byla... Prostě úžasná ženská.
A já bych třeba zase ráda pomohla Tobě. Jako reciprocitu za tu pomoc, které se dostalo mně...
Já to fórum nezavrhuji, to ani v nejmenším! Jen je třeba dobrý admin. A ten nyní chybí.

Jsi na fóru alkoholiků. Současných či praktikujících.
Můžeš zde najít pomoc, ve kterou věříš a doufáš. Ale také i ponížení, ran pod pás. Ani deset let abstinující alkoholik Ti nemusí dát dobrou radu. Vždy přemýšlej tak, jak to vnitřně cítíš. Nedej se ovlivnit.

Buď si vědoma tohoto: Píšeš si s alkoholiky. Ani abstinující alkoholik není automaticky hodnotnou personou. Jeho názory nemusí být správné. Počítej s tím. Nepiš žádné informace o sobě. Za pár měsíců můžeš litovat...

A přesto...

To nejlepší, co mě za poslední dobu potkalo, jsem našla zde na Krávách. Ony mi pomohly vyjít z nezastavitelného kolotoče...

Hledej, piš. Případný soukromý mail jsem uvedla výše.
L.
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Toť můj druhotný mail. Pokud někdo bude potřebovat.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Edno..
Jak jsem už psala. Prosím najdi cestu, jak se kontaktovat osobně.. Jsem počítačový antitalent.. Ale. Mám úžasnou výbavu v oblasti sociální inteligence
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Re: Jsem kráva Před 1 týden  
Drazí, volala mi s9ma, ať kouknu, že Adélka chce můj mail, tak jen pro Adélku: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Samo, že se nejmenuju Marešová (ani před vdavkama ne).
Já si nikdy nehrála jako malá s panenkama, ale s plyšákama... na školu! Fakt, měla jsem jich aspoň dvacet, každý plyšák měl jméno a příjmení a žákovskou knížku... No a Kuňk byla žabka a byla jednou z mých žáků:-).
Je mi líto, že nemohu smazat Ednu. Ale co už, ať tu klidně je. Ale došlo mi, že fórum je taky dost návykové a já nechci sedět po večerech a místo čtení knížek číst a psát sem. Nechci tu bejt nalepená. V pondělí jsem si tu psala a pak si ztrátu času vyčítala.
Nejsem na žádném jiném fóru, ani u maminek, tam bych se taky asi musela dost rozohnit, kdybych četla příspěvky nějakých biomatek, co nedávají děti očkovat a rodí zásadně doma. Těm bych asi něco ostře řekla. Stejně jako jsem se občas naštvala zde, když čtu příspěvky nějakého Ferdy Mravence, kterej všechno zná, všude byl a na všechno má hned jednoznačný názor. I na FB jen lajkuju, jsem v pár skupinách a stahuju si v podstatě jen profesní příspěvky a náměty k práci s dětmi.
Jinak- v pondělí jsem psala, že jsem učila 6 hodin a každou hodinu si dala panáka plus jednoho navrch na geometrii. A že mám v krvi 2,5 promile...
Bože, to někdo vzal vážně? Víte, jak bych po 7 panácích před tabulí vypadala? Vždyť bych sotva stála na nohách, o tabuli bych se musela v zájmu zachování stability opírat a ještě se podpírat ukazovátkem. Takovej alkáč zase nejsem a ani jsem nebyla, aby na mně 7 panáků nebylo poznat...
No, když mě tu pan doktor chce mít a nedal mi ban, tak tu zkrátka musím být. Jak už jsem psala, dobře mu tak a vám taky:-)
Třeba se mi někdy bude chtít i ozvat. Ale chodit sem denně určitě nehodlám. Nepiju, pít nechci a doufám, že nebudu.
Všechny zdravím a držte se.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

I já jsem schválně psala prasárny a nic.....takže to pokračuje. Prosila jsem Mlčocha i za Simonu. Lékařská empatie nefunguje.
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Takto zkuste prestat resit, zabyvat se tim a ono to prestane existovat a vse bude zase zalite sluncem .
MichalB
Platinum Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele

Zalité sluncem to bude těžko, považuju to za ignoraci, mě ani Simoně pomůže pouze výmaz vlákna. Tak už to konečně pochopte, a přečtěte si naše závažné důvody. Už mě nebaví to pořád opakovat.
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

To neopakuj. Ja sice nevim, co tebe a Simonu trapi na tomto diskuznim foru, ale vedet to urcite ke svemu zivotu nepotrebuji. Zajimaji me momentalne jine veci .
MichalB
Platinum Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele

Ahoj Anavi,
chápu, že to chceš tady zrušit, ale tím, že to je dost atypická služba, tak tě tady těžko může někdo identifikovat, jako třeba na sociálních sítích. A i kdyby tady našel něco, tak můžeš vždy říci, že si to nepsala ty, že to za tebe někdo psal s ukradenou identitou, byl bych v klidu.
Janek
Honza
V prodloužené abst.fázi č.2.(na 2.kvartál 2021)
Senior Boarder
graphgraph
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí.Ha ha ha amatér originál.

Stránka: 1...153154155156157158159160
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter