Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...75767778798081...123
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 měsíc  
Ahoj třído, dnes tři týdny bez. Včera poprvé večer pocit, že jsem si na alkohol celej den ani nevzpomněla. A přitom normální den jako vždycky, procházka, práce, filmy večer... Tak jsem si řekla, že to budu brát tak, že mi hlava dává nahlídout, jaký by to mohlo za pár měsíců třeba bejt. Taková alternativní budoucnost, která je možná, když zatnu a vydržím. Že je na co se těšit, na tu obyčejnou každodennost, ale v klidu. Vím, že krizí bude ještě dost, ale bylo to fajn. Tak přeju každýmu ze stáda, ať zejtra nebo třeba o víkendu takovej den/pocit maj taky, je to nakopávající!
Smilla
Junior Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Ahoj všem,
přemýšlala jsem nad včerejším nákupem. Já nakoupit původně nešla, jen na tu poštu, jenže to je okolo obchodu. Tak mě napadlo, že doma leccos chybí a vstoupila. Tím, jak jsem s tím nepočítala, nebyla jsem připravená. Já se musím hodně koncentrovat, abych nefungovala na základě zvyku. Když jsem pár dní před tím nakupovala, byla jsem řádně nachystaná - držet se vlevo, na konci doprava a v závěru se ještě vyhnout chladícímu boxu s posledními lahvemi.
Tedy pro mě poučení - do obchodu bez přípravy nelez!
Jinak dnes ok, nějak mi to začíná myslet Měla jsem dojem, že mi to nemyslí stářím a ono mi to nemyslelo chlastem!
Lipka
Junior Boarder
graphgraph

Jooo, Lipko, kašlem na stáří a na chlast:)))
Milka
Junior Boarder
graphgraph

Ivanko, v pohodě . Já byla velice "bystrá" včera . Hlavně, že jsi rozřehtaná. To je důležité
Ahoj Smillo, tak to je super. Už to tu popisovala Erika, že časem Ti vlastně dojde, že už na to nemyslíš tolik. Ano, máme před sebou ještě určitě krušný chvíle, ale za mě...je to čím dál lepší a stojí to za to už teď
Lipko, byla to pěkná zkouška a Ty jsi jí zvládla luxusně!! No, hajzlík je pěkně "vyčůraný", ale přeci nás nedostane. Opravdu se to chce připravit. Já si občas představuji různé situace a říkám si, jak zareaguji. Ale první dny jsem měla doma plno alkoholu a návštěvy a myslela si jak to zvládnu. Jo, zvládla, ale byl to mazec. Pro to se teď těm situacím raději vyhýbám co to jde a regálům taky. I přepínám v televizi reklamy na alkohol. I na ten, co mi dřív absolutně nic neříkal .
Holky držte se!!! Doufám že i ostatní jsou v pořádku
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Milka napsal:
Jooo, Lipko, kašlem na stáří a na chlast:)))

Naprosto souhlasím
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Ahoj Lipko,

jojo, člověk má najednou pocit, že mu IQ povyskočilo aspoň o 15 bodů Povětšinou povznášející pocit.
Mimochodem, jeden z důvodů (chlastání je vždycky potřeba si nějak rozumně zdůvodit ), proč jsem sahal po láhvince, bylo zapíjení nesmyslnosti a marnosti v práci, kde spousta věcí nemá logiku a řád (a asi ani nikdy mít nebude) a i když se člověk nadře jako vůl, tak se moc nikam neposune, maximálně se točí v kruhu. Hodně dřiny, stresu, klacky pod nohama házené seshora, zespoda i z boku, univerzální odpovědnost za věci, které nelze zejména díky nekompetentnosti a chaotičnosti vedení moc ovlivnit, neustálé hašení a řešení takřka neřešitelných problémů, dohadování, sabotáže, všechno rozvrtané, nedotažené a s nejvyšší prioritou. Zkrátka frustrace jako kráva.

Těch 15 IQ bodů člověka sice potěší, ale nakonec si uvědomí, že jenom patřičně zvýšily jeho rotaci v tom kruhu marnosti a stejně se nepoposune ani o píď dál.
Fenix1
Senior Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž Narozeniny: 12/28

A teď z pozitivního soudku:
Říkala dneska manželka, že od té doby, co jsem se rozhodl nepít, jsou pytle s odpadky o poznání lehčí
Fenix1
Senior Boarder
graphgraph

Ahoj kravičky a jejich přátelé,

teď jsem se úplně lekla, kolik je už hodin a dnes hajzlík dal úplně pokoj, včera taky a při nákupu jsem si vinného koutku ani nevšimla. Sama se moc divím, jak to jde. Víno bylo léta mojí naprosto integrální součástí, nechápu, že je to najednou pryč, vím, že prozatím... Zítra mně čeká zkouška odolnosti, ani nechci pomyslet...
Nechci pít taky proto, že můj příbuzný má velké problémy s pitím a následnou sebelítostí a doufám, že bych mu mohla aspoň ukázat, že jde žít a bavit se i bez ranní kocoviny a oken jak výlohy.
Tak přeju pěkné střízlivé spaní a veselé ráno!
Omega
Junior Boarder
graphgraph

Teda Fénixy, tvojr lahve odnášela manželka? HANBA. Zároveň to značí, že má svatozář!
Lipka
Junior Boarder
graphgraph

Lipko,
nene, odpadky většinou vynáším já, ale váhu poznáš i při vyndavání plného pytle z koše
Fenix1
Senior Boarder
graphgraph

Stránka: 1...75767778798081...123
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter