Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...76777879808182...123
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 měsíc  
Krásné střízlivé ráno všem,
tak tu máme zase pátek, všech alkoholiků svátek.
Tenhle bude určitě lepší než minulý, máme další střízlivý týden za sebou a jsme silnější.
Fénixi, ty netřídíš odpad? To jako že sklo vyhazuješ do koše? Tak to jsi u mě ekologicky klesl.
Jinak máš pravdu s tím zvyšujícím se IQ. I energie je více a nervy mám v klidu. Nerozčiluji se kvůli hloupostem a chmury snadněji zaháním.
Simčo, Lipko, Milko - souhlas, taky na ně kašlu!
Kde máme Ednu? Včera nezkontrolovala prezenci.
Držím všem palce, dneska se určitě nenapijem a zítra uvidíme.
Diana
Junior Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Zdravím třídu 1.AA (alkoholikové abstinenti).
Včera jsem se neozvala, bo jsem měla setkání s rodinou, alkohol žádný, u nás nikdo nepije a teď už dokonce ani já!
Vše je v pořádku, dnes dovršen měsíc abstinence, naposledy jsem pila přesně před měsícem, 22. prosince.
Když to tak hodnotím, nevidím v abstinenci žádná negativa, jen pozitiva, sociální jistoty a první dovolenou v Jugoslávii...
Ne, vážně, jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a jako bonus k tomu jsem našla VÁS!
Nemějte strach, vaši účast mám zdokumentovanou, před mým pátravým okem se nikdo neskryje:-)
Mějte hezký den a o víkendu se držte!
Edna
Gold Boarder
graphgraph

Ahoj Stádečko,
moc vás všechny chválím
jen tak dál. Pančelka má asi fofr. Asi píše vysvědčení, ručně. Nedávno jsem našla svojí Žákajdu 7.B a asi ji schovám do trezoru, aby jí nenašla vnoučata. To by byl mazec!!!!!
Babička žádný Hujer nebyla!!!!!!!!!

Přeji střízlivý pátek,sobotu,neděli atd.................................
Ivana
Gold Boarder
graphgraph

Ahoj všem, nejdřív Vám všem chci moc pogratulovat, jdete do toho se zápalem, odhodláním a to je moc důležité.

U mě to 30. ledna bude přesně 9 měsíců abstinece, už nejsem tak ve střehu jako to čtu u Vás, ale přesto i po takové době mě to někdy přímo neočekávaně a ze zálohy přepadne.

Proč to vlastně píši, mám pro Vás malý tip na seriál Ulice...jo je to v podstatě blbost, ale právě teď se tam řeší u jedné z postav začínající alkoholizmus. Musím říct (tedy za mě), že není na škodu to vidět. Pěkně si zopakovat, proč už nepiji, co to s člověkem udělá. Až mě z toho vždy rozbolí žaludek jak moc se tou postavou stotožňuji!!!

Měj te krásný střízlivý den...o to tu běží
Brigita
Fresh Boarder
graphgraph

Brigito, tak opravdu gratujuji!!!!
A s Ulici mas pravdu, uplne mi je z toho zle.
Musim priznat, ze Linda Rybova to hraje fakt moc dobre
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Hezký den všem!!!
Jak psala Edna,( se kterou jsme nezávisle na sobě začaly abstinovat ve stejný den) má abstinence plno kladů. Zítra to bude můj a Edny měsíc abstinence. Říkala jsem si, jak tu vypíšu pozitiva, ale není to potřeba. Vy už je poznáváte a kdo ještě úplně ne, tak je po měsíci abstinence taky pozná. A já věřím, že to budou všichni, co tu začínají abstinovat se mnou. Přemýšlela jsem kolikrát jsem zkoušela abstinovat. Na to číslo si nevzpomenu, ale vím, že jednou jsem abstinovala 5 týdnů. Bohužel ne pro to, že jsem chtěla abstinovat, ale kvůli dietě. Po 5 týdnech už jsem se nemohla dočkat vína a spadla do toho tak, že mi bylo ze sebe opravdu zle. Pak už to nešlo. Maximálně 3 dny...
Byla už jsem zoufalá a napadlo mě napsat sem. Vy všichni jste mi moc pomohli k měsíci abstinence. Vím, že to nic neznamená, ale tak jak jsem teď rozhodnutá abstinovat jsem nebyla nikdy! To, že píšu sem a čtu vaše příběhy mi k tomu hodně pomáhá.
Brigito, moc gratuluji!!!
Díly Ulice, kdy je tam L.Rybová hltám a dobře mi z toho taky není. Vidím přesně ten obrat. Když jsem na ní koukala před měsícem a dříve, tak jsem si říkala..."Šmarja, co ten debil do ní furt vrtá, dyť je v poho...". Asi nemusím dodávat, že jsem to říkala se sklenicí vína v ruce. Teď vnímám ty scény jinak a i plno jiných věcí okolo sebe. Holky dík a držte se!!!
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

P.S.
Nechtěla jsem mít proslov jako na předávání Oskarů...ale fakt děkujůůůů!!!! Mám radost!!!
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Ahoj, já na Ulici nekoukám, tak asi už bych se do toho nedostala a nevěděla, kdo je kdo, tak tohle asi vynechám.
Jinak střízlivost je fakt příjemná a cítím se v ní dobře a vyrovnaně. Chce to vlastně jen sebekázeň a disciplínu, což je sice celkem dost, ale na druhé straně ta odměna je také velká.
Pro mě ještě před měsícem bylo 31 dní bez pití nepřekonatelný cíl, i dva dny bylo příliš. Teď už se tolik nebojím ani pátku ani nadcházejícího víkendu, už mám odzkoušené nějaké "recepty" jak hajzla zahnat na ústup a třeba přijdu i na jiné.
Mě hajzl zkouší o víkendu pravidelně dopoledne, večery už odchází prudit jinam. Tak se nějak pomalu připravuju a plánuju program, aby měl co nejmíň příležitostí.
Já myslím, Símo, že měsíc máme dnes. Zítra startujem druhý. To bychom byly nebetyčné krávy, kdybychom to teď zabalily!
P.S. Mně malinko hajzlík zkoušel před chvílí, takové to našeptávání: Dej si panáčka na uvolnění po pracovním týdnu...
Tak se loučím slovy písničky od Jasné Páky: Pal vocuď, hazle!

www.youtube.com/watch?v=4dMpupaGelQ

Držte se a vydžte!
Edna
Gold Boarder
graphgraph

Edna napsal:
[quote]
P.S. Mně malinko hajzlík zkoušel před chvílí, takové to našeptávání: Dej si panáčka na uvolnění po pracovním týdnu...

Mám tam hrubku, ach jo, používám nastavená slova a zase jsem si to po sobě nepřečetla:-(
Edna
Gold Boarder
graphgraph

Tak se mi to dnešní "veselí" z měsíční abstinence vrací jak bumerang... Celé odpoledne čtu články o alkoholismu. Popadá mě panika, že to nezvládnu. Několik hodin mi brní jazyk a je mi ze všeho zle od žaludku. Snažila jsem se to přepít litry čaje, rozchodit... Hledala jsem recenze na dobrého adiktologa a žádná sláva... Čím víc do toho "zabředávám", tím víc mám pocit, že to zvládnout nemůžu.
Snad bude zítra lépe. Přeji vám mnohem lepší večer, než je ten můj a snad jsem ho nezkazila i vám.
Simona
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...76777879808182...123
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter